Author Topic: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema  (Read 54524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #60 on: July 07, 2013, 22:38:29 »
ma skinuo sam zlato nakon 6 krugova ali opet mi nekako ne sjeda osim par djelova koji su mi fora...

Mene je iznenadilo kako se mora potrefiti i ranije kretati u zavoj. Nekako nisam navika. Triba se definitivno naviknuti, al sad sam ok sa brzim krugovima. Jedva čekam prevsntvo na ovome i na willow springs :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #61 on: July 07, 2013, 23:08:06 »
Ja jedva čekam Brands Hatch... to je proper old skul staza. I kad izletiš, onda si izletio, a ne kao ovdje :)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #62 on: July 07, 2013, 23:31:08 »
Ja jedva čekam Brands Hatch... to je proper old skul staza. I kad izletiš, onda si izletio, a ne kao ovdje :)

Da da, prvenstvo sa novim stazama... Ima da svi vozimo!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #63 on: July 07, 2013, 23:39:59 »
Khm Bathurst 8)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #64 on: July 07, 2013, 23:41:11 »
ja kad dođem na stari dio silverstona onda uđem u foru i kad dođem do djela gdje bi mi prolaz ispod nadvožnjaka trebo bit ode sve kvragu  ;D
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #65 on: July 08, 2013, 03:06:21 »
Dobar je, ne bas kao Spa, ali jako dobar :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #66 on: July 08, 2013, 06:28:46 »
E, da, napokon se auti ponasaju malo realisticnije, nadajmo se da nece opet odluciti pojednostaviti fiziku za mase u punoj igri. I ne znam zasto ne rade igru u nativnih 720p, pa onda upscaleaju u full hd, imali bi bolje performanse.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #67 on: July 08, 2013, 14:48:27 »
Khm Bathurst 8)

Super staza, ali u našim online-ima će biti svega kad se na brdu počne lupati po zidovima

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #68 on: July 08, 2013, 14:59:35 »
Super staza, ali u našim online-ima će biti svega kad se na brdu počne lupati po zidovima

Heavy Damage i par rasturanja lobbyja zaredom ce rjesiti sve probleme, ne samo na Bathurstu, vec na bilo kojoj stazi.


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #69 on: July 08, 2013, 15:06:19 »
;D ;D ;D

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #70 on: July 08, 2013, 16:54:13 »
Meni je staza ok i nije mi bio problem naci tocke za kocenje za vecinu zavoja, cak bih se usudio rec da su ocite osim jednog zavoja koji mi pak uopce nije jasan. Prvi desni na kraju bivse ciljne ravnine, po cijeloj duzini do zavoja je rubnik pa trava pa ograda i nigdje nema nicega sto bi mi moglo pomoci pa tu kocim po osjecaju .

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #71 on: July 08, 2013, 17:33:46 »
Prvi desni na kraju bivse ciljne ravnine

Jedan od najzajebanijih zavoja ikad u svim igrama ;D


Ali, stvarno mislim da će postaviti nekakve table za GT6. Sve staze imaju te table, pa ne vidim što i ova ne bi imala

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #72 on: July 08, 2013, 20:01:34 »
Probajte neke zavoje proći sa promjenom u niži stupanj, kako biste zanijeli zadnji kraj malo, kao ručnom, i odmah vratiti u višu, da se ne gubi puno na brzini. Odlična stvar je što se tako auto prilično rano usmjeri prema izlazu iz zavoja te se može ranije ubrzavati, što je ključna stvar za brzinu. Taj spomenuti zavoj se isto može tako proći, iako ga i ja prolazim na osjećaj. Sorry ako sve to već znate, nekome će možda dobro doći.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #73 on: July 08, 2013, 20:17:14 »
Taj famozni zavoj ja kocim tocno na bijeloj oznaci nakon oznake sa metrima. Zanesem ga unutra, spustam se u trecu te udaram po gasu dok ne osjetim gubljenje trakcije. Cim to ositim, saltam u 4. i smirujem auto te izgladujem putanju kolko god se moze. Odmah nakon toga kocim malo prije oznake, napadam ostro lijevo na pasicu da imam sto bolji izlaz za ciljnu ravninu.

I da napomenem za ovo sto je Ikral rekao. Definitivno se nasi rookiji mogu drzati toga. Odlicni savjeti. Ponekad downshift dovodi do smanjenja skruga okreta te se auto moze bolje namjestiti za izlaz. Najkorisnije kod joystick igraca ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Gran Turismo 6 demo • opca chat tema
« Reply #74 on: July 08, 2013, 20:55:50 »
mislim da se vidi sta najbrzi rade ...
Gt veteran superstar u penziji