Author Topic: [PS3] Beyond: Two Souls  (Read 8222 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: [PS3] Beyond: Two Souls
« Reply #15 on: October 09, 2013, 00:20:38 »
Čitam samo hvalospjeve od ljudi koji igraju igru, ne razumijem pojedine vrlo niske ocijene?  ???
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: [PS3] Beyond: Two Souls
« Reply #16 on: October 09, 2013, 12:06:48 »
Ne znam, nisam čitao detalje, nisam igrao, ali generalno ne dobija neke visoke ocjene... 6 kod Eurogamera i 9 kod GameSpota je ogromna razlika. A ovaj lik što je dao 9 u GameSpotu je dao The Last of Us ocjenu 8, tako da ne izgleda baš najčistiji ;D

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: [PS3] Beyond: Two Souls
« Reply #17 on: October 09, 2013, 12:35:17 »
Kom se svidio Heavy Rain, ima 90% šanse da mu se svidi i ovo. Pojedini recenzenti jednostavno ne žele shvatiti da je ova stvar bliže interactive fictionu nego videoigri, što god taj pojam značio danas... Anyways, ja uživam u priči i možda čak i dobijem želju vidjeti sve krajeve (u Heavy Rain mi se nije dalo, al nakon ovog, možda...)... Zanimljivo je da joj je Famitsu dao 10/9/10/9, a nekako sam bliži japancima nego amerima u nekim shemama  :P
Čini mi se da sam negdje oko tri frtalja i konstantno ima detalja koji su predivno napravljeni... Vidjet ću kolko će trajat, al čini mi se da se isplati (podijelit ukupno trajanje s trajanjem prosječnog filma, pa od cijene oduzet broj dobivenih prosječnih filmova pomnožen s cijenom kino-ulaznice)...
Računica za fliper je cijena paketa (stolova) za virtualni fliper-(cijena žetona*broj odigranih partija), ako je manje od 0, isplatilo se  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606