Author Topic: Motorstorm 2  (Read 16348 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Motorstorm 2
« on: March 12, 2008, 21:40:33 »

i do inform you :D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Motorstorm 2
« Reply #1 on: March 12, 2008, 23:09:29 »
Ocekivao sam nesto efektnije ali nema veze..../ ovako sta se moze napraviti na ps3 bez problema; jer ovo nije ni upola kao onaj famozni trailer iz 2005 ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Motorstorm 2
« Reply #2 on: March 12, 2008, 23:16:34 »
Malo su nam se povisili standardi u zadnje dvije godine, sta ces ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Motorstorm 2
« Reply #3 on: March 12, 2008, 23:28:34 »
Uz ovakav GT5 vise nist neizgleda isto :'(

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Motorstorm 2
« Reply #4 on: March 12, 2008, 23:31:47 »
Pusti ti to, Motorstorm 2 ce na nekoliko mjesta posve sigurno presisati GT5, ali to su drugacije igre.

Mene samo srce boli sto oni u tom engineu ne rade WRC igre, jer to bi bio raj na zemlji. Ali kad se WRC igre nisu prodavale ni za lijek, niti ce se vise ikada raditi. Steta, ali danasnja industrija ne prepoznaje hard-core. Ode TOCA, WRC je vec odavno otisao, a odlazi i Formula. Ostaje za vidjeti hoce li Sony te dvije velike licence uklopiti u Gran Turismo jer to im je jedini spas na mass-marketu.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Motorstorm 2
« Reply #5 on: March 13, 2008, 00:21:40 »
Jebemu,jebemu i jebemu.E Amare sad si me pokopal sa ovime da Evolution ne misli više raditi WRC.Mislim GT je svetinja no kad smo kod rellya,onda WRC.Majkumu,eh iako se u nekim isječcima GT HD moglo vidjet i motore sad odjednom više ni traga ni glasa.I sad nek se ja dodatno žderem oće li biti motora u full verziji GT5 il će biti novi TT il o zaboga ne,Kazunori diže ruke od motora. ???

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Motorstorm 2
« Reply #6 on: March 13, 2008, 00:41:37 »
Ocekivao sam nesto efektnije ali nema veze..../ ovako sta se moze napraviti na ps3 bez problema; jer ovo nije ni upola kao onaj famozni trailer iz 2005 ;D

Salis se ??? Ovo izgleda u najmanju ruku isto ka 2005 trailer. Pogledaj ti tu vegetaciju kakav Crysis! Ali ja nezelim gledati CGI ja hocu pravi ingame!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Motorstorm 2
« Reply #7 on: March 13, 2008, 09:54:39 »
I sad nek se ja dodatno žderem oće li biti motora u full verziji GT5 il će biti novi TT il o zaboga ne,Kazunori diže ruke od motora. ???
Mislim da nema nikakve šanse da auti i motori budu zajedno u GT-u. Kao i u stvarnom životu, ne mogu se uspoređivati, pa tako ni međusobno utrkivati.Uzmi za primjer PGR4, super igra, ali motori i automobili zajedno su užas... Stavljati motore i aute zajedno u GT, ali kao dvije zasebne igre također nema smisla, radije će izdati posebnu igru i tako dodatno zaraditi. Imaju ionako previše posla s automobilima da bi imali vremena zajebavati se s motorima. A PD je preozbiljna firma da bi se kao npr. EA bavili štancanjem poluproizvoda sa slavnim imenom samo da zarade što više...

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Motorstorm 2
« Reply #8 on: March 13, 2008, 15:43:03 »
DA i meni nedostaje WRC 4 to mi je bila pva igra na ps2 ; i zalosno je ako nebudu napravili WRC na ps3-ci.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Motorstorm 2
« Reply #9 on: March 13, 2008, 20:32:54 »
E Stinger al si me utješil :(.Nisam ni mislil na ludorije gdje bi u istoj utrci bili motori i automobili.No ćemu onda skrinovi i trejleri od GT HD sa motorima.No s druge strane i prvi TT je došao tiho i ušao u legendu,pa ko zna možda će i drugi.A kolike sam tek krugove napravio na Nringu nakon završene igre s mojom ljubimicom R1.Pa me sad progone mokri snovi o TT2 na PS3,naravno sa onlineom.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Motorstorm 2
« Reply #10 on: March 13, 2008, 20:42:28 »
meni dobro izgleda ovaj trailer, al neću niš reći dok ne izađu neki previewii ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Motorstorm 2
« Reply #11 on: March 13, 2008, 21:34:09 »
E Stinger al si me utješil :(

To je samo moje mišljenje, možda sam potpuno u krivu 8)

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Motorstorm 2
« Reply #12 on: July 08, 2008, 09:35:07 »
 MotorStorm 2 Gets Photo Mode, Custom Soundtracks
Confirmed For This Autumn


We've just had the latest Fact Sheet in from Sony on MotorStorm: Pacific Rift, and whilst most of the information we've know about for some time the document does confirm a launch period of Autumn 2008 (well, 'Fall', but you get the idea) and a couple of new features, which may or may not be news to some of you.

The Photo Mode will allow players the opportunity to save images at any point in the game to put on their desktop or send around to friends. Finally, also confirmed are Custom Soundtracks: players can take their own music stored on a PS3 HDD and add to the list of music played within the game.

Expect much more from Pacific Rift at E3.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Motorstorm 2
« Reply #13 on: July 16, 2008, 13:50:03 »
Ovaj zadnji video je puno bolji nego oni prosli. Prokleti Motorstorm nema druge nego ga nabavit...

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Motorstorm 2
« Reply #14 on: September 25, 2008, 15:47:52 »
Jedan lik s novog zelanda mi je posla beta kod pa mi ga ne prihvaca, zasto zna li tko? 
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg