Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2  (Read 109873 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #45 on: August 23, 2013, 01:43:51 »
GT6 Gamescom Gameplay 2013. Full Interface, BMW 507 '57 and Cizeta V16T '94


Veli čovik >

Quote
Hey guy's! I just played the Gamescom Demo of GT6 and i have some infos! The framerate of the demo is better then the GTA2013 Version. I really like the engine Sound of the Cizeta V16. And the Anti Aliasing works/looks better!

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #46 on: August 23, 2013, 07:55:34 »

Will Tourist Trophy return for GT 6?
I can't say no. [Laughter]

E sad na koji Tourist Trophy misli, kup ili igru s motorima? I kakvo je to fakin pitanje "for GT6"?

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #47 on: August 23, 2013, 08:00:45 »
A ako je "for gt6" onda se sigurno misli na ingame natjecanje.

S druge strane, ako se Kazo nasmija na to i potvrdia, mozda je on mislia na Tourist Trophy s motorima. :D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #48 on: August 23, 2013, 08:18:42 »
Uglavnom, TT (s motorima) bi lijepo legao u ranoj fazi PS4. Jebemu, ako je par ljudi moglo napraviti tu igru za PS2, onda valjda mogu odvojiti dvadesetak njih da naprave moto igru kakvu zaslužujemo igrati.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #49 on: August 23, 2013, 08:26:32 »
Uglavnom, TT (s motorima) bi lijepo legao u ranoj fazi PS4. Jebemu, ako je par ljudi moglo napraviti tu igru za PS2, onda valjda mogu odvojiti dvadesetak njih da naprave moto igru kakvu zaslužujemo igrati.

Copy paste PS2 TT-a sa poboljšanom fizikom i dodanim stazama i motorima. Al nek oni prvo srede GT6 kako spada pa ćemo lako dalje. ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #50 on: August 23, 2013, 08:40:16 »
kako nema xp bodova više jel to znači da će sada licence ponovo imati bitniju ulogu za napredovanje kroz karijeru kao što je oduvjek bilo u gt-u

p.s. nadam se da će u special events maknuti batmobil jer je glupost...
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #51 on: August 23, 2013, 08:58:31 »
kako nema xp bodova više jel to znači da će sada licence ponovo imati bitniju ulogu za napredovanje kroz karijeru kao što je oduvjek bilo u gt-u

p.s. nadam se da će u special events maknuti batmobil jer je glupost...

Ma Red Bull je sjajna stvar za hardcore vozače. :D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #52 on: August 23, 2013, 11:57:15 »
Nece, ocito idu na to da rade na upgrejdu svih staza za PS4 jednog dana, sto je super IMO


Apsolutno

Sad sam sve sigurniji da ce GT7 imati sve izmjenjivo na svim stazama


Pa, iskreno, bilo bi loše da nema... stvarno ne bi trebali imati izgovora za to ne napraviti.

Ali isto tako, sasvim je jasno da će se ljubitelji GT-a još dugo igrati na trojci prije nego što dobiju novu igru na novoj konzoli. Mislim da dovoljno dobro poznajemo Kazu da se to može reći. I uvjeren sam da ovaj put neće popustiti pred Sonyjevim zahtjevom da se igra izda što prije.

No, sada je situacija puno lakša nego u vrijeme PS2 i GT4. Sad imamo odličnu igru sa jako dobrim onlineom i igru koja će imati konstantnu podršku od strane developera, bilo kroz dodatne sadržaje, bilo kroz razne updateove.

I to je ono što me stvarno veseli.

Više neće biti izbezumljenosti od nekoliko godina isčekivanja (ok, Perici i nekima hoće, ali... sami su si krivi )

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #53 on: August 23, 2013, 13:00:46 »
Uglavnom, TT (s motorima) bi lijepo legao u ranoj fazi PS4. Jebemu, ako je par ljudi moglo napraviti tu igru za PS2, onda valjda mogu odvojiti dvadesetak njih da naprave moto igru kakvu zaslužujemo igrati.

+100000000000000000000  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #54 on: August 23, 2013, 16:18:05 »
Kako i kad ću ja ovo čudo igrati, pitam se ja...

iced, imaš kakvih savjeta? ;D

Misliš RR?  ;D

Ne znam ti ja sto je RR, ali znamo oboje sto je fakultet ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #55 on: August 23, 2013, 22:48:22 »
Ako je PS3 ubrzo vidio GT HD ili Prologe, uvjeren sam kako će i PS4 vidit GT u nekom obliku, zašto ne GT poput GT3, malo sadržaja i kroz DLC širenje igre narednih deset godina.  8)

Ja sam rekao već, da je GT6 i Božijih ruku dijelo, ja sam se ipak odlučio za novu konzolu, Rinoseat je spremljen i čeka, koliko god bude potrebno, a kad dodje vrijem, novi mamojebački volan i GT.  :-*
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #56 on: August 23, 2013, 23:09:06 »
Svakom njegovo, naravno, ali meni će GT6 bit baš pravi mamojebač. Jeste da sam nabrijan, ali mislim da se imam(o) čemu radovati.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #57 on: August 24, 2013, 03:00:53 »
Iskreno nakon svih ovih najava i čega se moze ocekivat tko neće vozit gt6 iz ovog ili onog razloga će se zajebat al ono vrhunski.
Jao zašt. sam rinoseat i g25 prodo.
Sad ću morat neku zamjenu nać i sa driving force gt vozit joj joj ::)
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #58 on: August 24, 2013, 10:43:28 »
Quote
“The down force, lift and air resistance – which continually changes according to the shape of the car – changes in vehicle attitude and its relationship with the ground surface, have all been recreated to a level of precision never seen before. Keen players will probably start to feel the airflow around the car as they drive.”

Mislite da je sredio onaj glupi drafting?

EDIT: Šteta što nećemo imati priliku imat nekoliko mista u lobbyu samo za gledatelje i walking oko staze.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena chat tema Part #2
« Reply #59 on: August 24, 2013, 12:27:13 »
EDIT: Šteta što nećemo imati priliku imat nekoliko mista u lobbyu samo za gledatelje i walking oko staze.

I da imaš mjesta nećeš imati interneta za to... svi zaboravljate da nam je većini i dalje brzina interneta na minimumu minimuma da bi ok radilo.