Author Topic: PSN account banned!  (Read 44539 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PSN account banned!
« Reply #30 on: October 19, 2013, 00:14:10 »
treba ih sve nabit na krasan k.... , uopće ne kužim i da te netko prijavil, pa nemogu ovi stavljat zabrane samo na temelju nečije riječi....npr. netko je bolji u bilo kojoj igri....jednostavno ga prijavi i riješio si stvar....treba ih tužit.....pogotovo kad ti lovu izbe

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PSN account banned!
« Reply #31 on: October 19, 2013, 01:51:41 »
Ne možeš tužit kad si "potpisao" ona EULA sranja. Ta eulava sranja treba zauvijek zabraniti.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: PSN account banned!
« Reply #32 on: October 19, 2013, 10:19:09 »
ko zna koga je čojek ubio, možda nečijeg rodijaka iz sonija ;D ;D
psn id: petrenjdin

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PSN account banned!
« Reply #33 on: October 19, 2013, 16:46:11 »
Alo ljudi zabrijali ste na ovo sheranje bez ikakvog razloga, pa nije to nista ilegalno....sony je to sam dopustio da se moze napraviti, nitko drugi!!

Ocito sam nekog odjebo preko poruke pa me ovaj prijavio i ovi majmuni me benali bez ikakvog upozorenja (provjerio sam mailove unazad 2 mjeseca) i oni mene nisu samo za account ostetili vec i novcano i to dosta(bar za mene), ako je vec ban radi toga onda sigurno ne smije biti trajan i bez ikakvog upozorenja. Ukoliko to ne rijese pocetkom  tjedna idem dolje u santa domenicu i napravit cu dar-mar majke mi!!

Ovaj iz podrske mi je danas javio da je proslijedio podatke kolegama koji su zaduzeni za to i da ce javiti sta znaju o blokadi....naravno nije mi se javio tokom dana a sumnjam da sutra rade!!
     ...imenjače ,neču doljevati ulje na vatru i sol na ranu ..... ,ali to sa šeranjem na četiri ne može biti legalno da ga jebeš ,za dva OK ,za četiri nikako !
   
     Držim fige da je to što ti kažeš i da bude sve u redu ,brzo naravno!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: PSN account banned!
« Reply #34 on: October 19, 2013, 17:15:45 »
Ma da je za psovanje u onlineu ja bi već služio pravu kaznu zatvora, jedino stvarno objašnjenje je ili nelegalno šeranje ili njihov zajeb.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PSN account banned!
« Reply #35 on: October 19, 2013, 23:20:05 »
Ali svakako mu nisu smjeli banat account s kojim NIJE shareao!

Jer oni ne mogu sa sigurnoscu znati nije li drugi neki ukucanin (ili sto god) radio share s tim drugim accountima bez Zokijevog znanja.
Ne mogu sa sigurnoscu znati nije li Zoki kupio PROSLI TJEDAN RABLJENU konzolu i nema nista s tim, npr...

Smiju iskljucivo banat account sa shareanom igrom i NIJEDAN drugi :(
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PSN account banned!
« Reply #36 on: October 21, 2013, 16:15:10 »
Anyways, ako niste upoznati sa shemom, sve što se tiče naših accounta je negdje vani, a centar za upravljanje je u UK, tako da ova naša ekipa samo može tamo poslat upit i čekat da im ovi pošalju odgovor (a nekad to traje i odgovori budu vrlo nekonkretni)... Zoky, pripremi se na mogućnost da ovi naši, tj. ti, nikad i ne doznate pravi razlog za ban accounta...
Takva je organizacijska shema, pa je osim po čisto službenim kanalima gotovo nemoguće utjecati na bilo kakvu odluku tamo, posebno ako je negdje tefter da se account koristio protivno End-User Licence Agreementu...
No, ipak, prvo pričekaj rezultat, a sigurno će ti poslat čim ga dobiju.
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PSN account banned!
« Reply #37 on: October 21, 2013, 16:33:51 »
Upravo malo prije sam to i saznao, ovaj nas je susretljiv i odgovara na mailove brzo a pazi ovima iz UK-a obicno treba 4-5 radna dana da uopce odgovore na njegov upit, nemres vjerovat.....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PSN account banned!
« Reply #38 on: October 21, 2013, 16:52:10 »
Upravo malo prije sam to i saznao, ovaj nas je susretljiv i odgovara na mailove brzo a pazi ovima iz UK-a obicno treba 4-5 radna dana da uopce odgovore na njegov upit, nemres vjerovat.....

Možda imaju puno posla ;D


Al nadam se da ćeš to uspješno i BRZO vratiti

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PSN account banned!
« Reply #39 on: October 28, 2013, 10:28:37 »
Posaljem danas mail opet i vidi kao bas sad su dobili odgovor: evo copy-paste

Poštovani,

Zahvaljujem na Vašem strpljenju, upravo sam primio odgovor od kolega iz
Centralnog ureda za podršku.

Kolege ne preciziraju točan razlog blokade vašeg računa (nije im praksa
ulaziti u detalje), no nedvojbeno je riječ o određenoj prijevari vezano uz
korisnički račun.

Kako ste već duže vrijeme korisnik naše Mreže, te vam je ovo prvi
"prijestup" kolege vam neće trajno blokirati vaš račun, već je blokada
namještena "samo" na mjesec dana, te će Vaš račun biti ponovno aktivan od
17.11.2013.

Eventualni slični prijestupi u budućnosti bit će sankcionirani trajnom
blokadom vašeg računa.


Mislim da sad znam o cemu je rijec ali nije rijec o nikakvoj prijevari...nema smisla da sad objasnjavam ali je vezano uz ovo igranje kaj igram za novac. Znaci 17.11 se vracam ali sad mi je ovo doslo u jako nezgdodan trenutak pa neznam kaj da napravim.

PSN Plus pretplata se ne moze vezat za drugi account a ja ovaj tjedan planiram uzet i bf4 i cod ghost na store-u, koje opet za mjesec dana mislim upgrejdat na ps4, sad mi je jako bitno da li ce to upgrejdanje biti vezano za account....ja mislim da nece?? ???

@knegas jesi ti kupio igru na storu vec, kaj ti pise u vezi tog upgrade na ps4?jesi dobio kod nekakav?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PSN account banned!
« Reply #40 on: October 28, 2013, 12:22:51 »
Ajde super, mada je glupo što ti nisu precizirali o čemu se radi


Što se upgradea tiče, pretpostavljam da je digitalna kupovina vezana za account te da kod ni ne treba jer će valjda Store sam prepoznati da imaš digitalnu verziju igre pa ti ponuditi ovu po nižoj cijeni. Pretpostavljam, ali mi izgleda logično.


btw... jesi razmišljao da za ubuduće napraviš novi acc za igranje pojedinih igara? Jebiga, ako te spale sljedeći put za trajno da ti ne sjebe sve igre koje igraš ;D

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PSN account banned!
« Reply #41 on: October 28, 2013, 12:52:36 »
Pa da kupim PS Plus na svakom, da to bi bilo isplativo.....ps plus ce biti potreban za online igranje!!

Postavio sam ovo pitanje na sluzbenom cod forumu pa cekam da mi netko odgvori, pretpostavljam da ce igru biti potrebno upgrejdati na tom accountu i onda kad je kupim/skinem da cu je moc igrat na glavnom accountu koji ima Plus, to mi zvuci logicno?!

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PSN account banned!
« Reply #42 on: October 28, 2013, 13:01:35 »
Ak si s tim accountom slučajno sherao, još si dobro i prošo. Ja sam jednom i nikad više...
Ne da mi se uopće dolazit u situaciju da mi maknu glavni account...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: PSN account banned!
« Reply #43 on: October 28, 2013, 14:07:28 »
@ Zoky    Pise mi da cu dobiti kod, posto jos nisu naplatili niti sam downloadao sumnjam da su poceli sa kodovima.
5. 11. je auto download i plejbl dejt.
Javim ak se sta promjeni.
Gt veteran superstar u penziji

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: PSN account banned!
« Reply #44 on: October 28, 2013, 14:24:40 »
Evo pogledao mail i kazu da ce poslati konfirmacijski mail kad naplate.
Gt veteran superstar u penziji