Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena pre-release chat-tema #3 • AUTI, STAZE, NOVOSTI  (Read 106817 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
www.youtube.com/watch?v=RYGCW1bRhvw&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DRYGCW1bRhvw

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
^ haha ;D

----------------

Ja placem, vrijeme koju su potrosili na istrazivanje, modeliranje mjeseca i vozila, poznavajuci PDov perfekcionizam mjeseceva povrsina je savrseno (i tocno) modelirana. fak det.

Mijenjao bi najdosadniju stazu iz Europe za ovo..


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
^ haha ;D

----------------

Ja placem, vrijeme koju su potrosili na istrazivanje, modeliranje mjeseca i vozila, poznavajuci PDov perfekcionizam mjeseceva povrsina je savrseno (i tocno) modelirana. fak det.

Mijenjao bi najdosadniju stazu iz Europe za ovo..

 ;D ;D ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ja placem, vrijeme koju su potrosili na istrazivanje, modeliranje mjeseca i vozila, poznavajuci PDov perfekcionizam mjeseceva povrsina je savrseno (i tocno) modelirana. fak det.

Mijenjao bi najdosadniju stazu iz Europe za ovo..




Ja ću se suzdržati komentara da mi Amar opet ne bi rekao kako sam uvijek negativan

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Stavit cu namjerno kao link, ako si netko ne zeli spojlat ni frejm iz intra

GT6 intro
https://www.youtube.com/watch?v=OEZ847XzAlg

I ovdje hrpa random fotki iz menija, staze, odabir auta:

http://s1332.photobucket.com/user/crackit570/library/GT6%20stuff?sort=9&page=1

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Hm... više nema popravka limarije

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Da, ja bih volio da se sve slike i videi iz igre stavljaju u nekom prikrivenom obliku, jer ne želim vidjeti stvari prije nego što ih sam vidim u igri.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Dobro je, Willow Springs ima više izvedenica... strepio sam da su stavili samo onu glavnu :)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Šteta da nisu iskoristili pa ubacili Bugatti circuit. Još jedna varijacija, al možda kroz DLC uleti  :)



U Intru se vidi da potpuno ciljaju na američke i europske igrače. Gotovo pa i nema japanskih auta.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Eh, Bugatti circuit :(


No, svejedno nisu stavili Cape Ring u kontra smjeru, nisu stavili Suzuku West. Al' dobro je, bar se možeš vozit po mjesecu

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Nisu stavili u kontra smjeru nijednu RL stazu... Zbog cega, zar zakon zabranjuje ili licence staviti na Monaco ili Nordschleife ili sve na svijetu, kontra smjerove ???
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Ma 'ko ih hebe, uživat će se u onome što GT ima a ne kukati za onim što nema. Vidim, već se suze rone zbog standard auta, trebalo ih je sve izbaciti i gotovo, onda bi se plakalo što nemaju svi auti volan s lijeve strane.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Eh, Bugatti circuit :(


No, svejedno nisu stavili Cape Ring u kontra smjeru, nisu stavili Suzuku West. Al' dobro je, bar se možeš vozit po mjesecu

Suzuka west je baš falila u GT5. Šteta... Al dobro kažeš. Bar se možeš vozit po mjesecu  ;D ;D ;D

Napravit ću stari hockenheim u mjesečevoj prašini, pa ću zvati kirurge da se vozimo.  ;D

"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Nisu se bas potrudili staviti vise novih premium auta i to me hebeno smeta,ne staviti ferrari berlinetu novu sramota,a izbacili masu proslih iz gt5
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409

Ja placem, vrijeme koju su potrosili na istrazivanje, modeliranje mjeseca i vozila, poznavajuci PDov perfekcionizam mjeseceva povrsina je savrseno (i tocno) modelirana. fak det.

Mijenjao bi najdosadniju stazu iz Europe za ovo..


Jebiiga, Kazo ima pravo raditi sto god zeli, a ja da sam on, radio bih isto. Hocu mjesec i Lunar Rover, i evo mjeec i Lunar Rover. Da nema Kaz takvog kakav je, danas bi svi i dalje vozili dosadne vozacke igre i ne bi bilo nikakvog napretka u imaginaciji i masti.

Radije imam voznju po mjesecu (koja je sjajna BTW, posebno na volan i pravi je izazov sva 3 challengea), nego Imolu. Jer Imolu cu dobiti kad-tad, ali nikad mi ne bi palo na pamet da cu voziti Lunar Rover u bestezinskom stanju, u pravoj simulaciji i sa replayom koji izgleda kao one snimke s televizije od prije 40 godina.

Hvala ti na mjesecu Kazo.