Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena pre-release chat-tema #3 • AUTI, STAZE, NOVOSTI  (Read 106819 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Kakav zvuk ima lunar rover? ;D Ne, cekaj, u svemiru nema zvuka?? il ima ??? :-[ :-*

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Nisu se bas potrudili staviti vise novih premium auta i to me hebeno smeta,ne staviti ferrari berlinetu novu sramota,a izbacili masu proslih iz gt5

Vjerojatno će doći kasnije kao kakav dlc.... Ili je netko dao masne pare za exkluzivu pa zato nema.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Nisu stavili u kontra smjeru nijednu RL stazu... Zbog cega, zar zakon zabranjuje ili licence staviti na Monaco ili Nordschleife ili sve na svijetu, kontra smjerove ???

Ne znam... iskreno, RL je RL pa neka tako i ostane. Ali ove banalne stvari, dakle, imaš već nešto u igri i da ne možeš omogućiti ovo? Možda je na Suzuki West problem boks, možda je premali za 16 auta. Ali što je problem na Cape Ringu? Iscrtati linije za startne pozicije?

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Nisu se bas potrudili staviti vise novih premium auta i to me hebeno smeta,ne staviti ferrari berlinetu novu sramota,a izbacili masu proslih iz gt5

Vjerojatno će doći kasnije kao kakav dlc.... Ili je netko dao masne pare za exkluzivu pa zato nema.
pa nije valjda microsoft kupio sva prava za nove gt modele?, nadam se dobrom dlc-u,jer sam se tom autu najvise nadao
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ne znam, mogu samo nagađati zašto nečega nema, a ovo su jedine dvije solucije koje mi padaju na pamet. Nadajmo se da je prva u pitanju, jer exkluzive znaju bit zajebane

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Ne znam, mogu samo nagađati zašto nečega nema, a ovo su jedine dvije solucije koje mi padaju na pamet. Nadajmo se da je prva u pitanju, jer exkluzive znaju bit zajebane
znam da su za la ferrari dobili ekskluzivu na neko odredjeno vrijeme ,pa se nadam da to nece dugo trajati
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
to su ovi debili od F5 pokupovali u nadi da će prodavati komade od 50-100 $I da kako kolega Ikral kažu jebu ekipu u š....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Kazunori's War: the world of Gran Turismo's creator

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-29-kazunori-yamauchi-profile

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Yamauchi's rightly proud of Gran Turismo's epic collection of cars, but are there any he's still desperate to include? "Of course, there's the line-up of cars that start with a 'P'…"
The cars designed and assembled by Stuttgart marque Porsche have frustratingly been a no-go area for many racing games, thanks to a lengthy licensing deal the manufacturer has in place with EA. "We actually have a good relationship with Porsche - and as soon as the situation with their contract changes, one of these days they'll appear in Gran Turismo," says Yamauchi. With Gran Turismo 6 looking to introduce 12 months worth of additional cars, will it be happening within the lifespan of Polyphony's next game? "That, I'm not sure about. I think the Porsche and EA contract, the terms are a little bit longer."

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
sviđa mi se što možemo očekivati hrpu auta za gt6 kroz godinu dana, i još pokoja staza uff
meni super
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Nadam se da ce i ferdo bit u tim dielciovima

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Šteta, ali zato će vjerujem imati veličanstvenu GT dobrodošlicu na PS4.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Mislim da ni ovako nema T500RS za uzeti u nas, a kamoli ovo...