Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena pre-release chat-tema #3 • AUTI, STAZE, NOVOSTI  (Read 146313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Mislim da ću se držati samo ovih 100 i nešto novih auta... dosta mi je starih ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Jel sam dobro bio neš pročitao ili sam zabrijao? A to je da će standard auti izvana sada izgledati ko premium samo da iznutra neće biti obrađeni?  ???
Ne, premium će izgledati kao sad standard (trololololiii) :)
Šalim se, potvrđeno je da će standardi biti ljepši nego sad, a premium i ne mogu bolje izgledati. Što se novih pila tiče, ja bih zabranio aute preko 500pp u bilo kojoj igri, jednostavno su mi preteški za kontroliranje. Da, znam da sam nesposoban, ali i moje novce oni žele.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Karting za sve  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Da izkopiram jednog pametnog čovjeka: =Nemojte pitati što GT može učiniti za vas nego što Vi možete učiniti za GT˝

Želim da vam kažem da uz ovakav GT samo o nama ovisi kakav će nam biti,pogotov online.
Ja sam prezadovoljan.
 

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Biti ce ovo dobro, kad se samo sjetim one pocetne zabave s GT5, ne vidim kako bi sada moglo biti losije kad imamo jos bolju igru.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Meni ostaje još par bitnih upitnika pa ću onda dati konačnu ocjenu... ali za sada sam prilično zadovoljan. Naravno, staza i dalje premalo, ali ostaje nada da će ispuniti obećanje sa dlc-ovima (sumnjam, al eto).

Još par upitnika za online, dakle, da li će se ulje moći mjenjati u online boks-u, te da li će biti par opcija za sami online.

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Menu dosta staza. Samo da jos malo otvore modifikacije autiju tipa RM za sve i to je to, cak mi i nije toliko do zvuka vise
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Meni ostaje još par bitnih upitnika pa ću onda dati konačnu ocjenu... ali za sada sam prilično zadovoljan. Naravno, staza i dalje premalo, ali ostaje nada da će ispuniti obećanje sa dlc-ovima (sumnjam, al eto).

Još par upitnika za online, dakle, da li će se ulje moći mjenjati u online boks-u, te da li će biti par opcija za sami online.

Ja sam poprilično zadovoljan i s brojem staza za početak. Kao prvo ; Spa i Motegi su u startu unutra pa ih napokon možemo koristiti i u online-u . A tu su i nove World Tracks ;Silverstone, Ascari , Willow Springs , Brands Hatch i Bathurst a neke će vjerovatno imati i nekoliko izvedenica (Silverstone sigurno).Daytona dobija Change Time / Change Weather opcije  ;D ;D

Od Orginal staza tu je "novi" Apricot Hill , a tko zna možda i ovaj Matterhorn i ne bude loš za utrkivanje.Ova Gran Turismo Arena mi je više za karting ali možda bude interesantno i s Minijima. A mislim da će i sve ostale iz GT5 biti dodatno ušminkane pa se češče budu vozile i npr. SS5 i Tokyo...

Uglavnom , za početak sasvim dovoljno materijala kako za učenje tako i za osvježenje u onlineu.

Staza će kroz DLC-ove sigurno biti , Seattle je već bio u nekom od videa a nema ga na popisu .Layout SS11 je također viđen u jednom videu , a nadam se da će se pojaviti i još nekoliko njih iz prijašnjih GT-ova .

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Pridružujem se sveopćoj oduševljenosti.

Jedva čekam taj petak. Sve će se fino usisati, pobrisati i prozračiti, jer kad čujem zvono histerija kreće...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Na ovom popisu auta su i svi Stealth i Crome modeli iz GT5 .


Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
fak ja u rijeku idem taj tjedan kad gt6 izlazi, a već sam platio kongres...

mislim da me taj tjedan neće bit na faksu.

a što se tiče staza na onoj njihovoj službenoj stranici kad vidim logotipove i imena world staza samo se naježim.

a kako su si s red bullom dobri i da se newey opet pojavio u traileru moglo bi se očekivat i novi red bull x-nešto i a1 tj red bull ring kao dlc?
i s obzirom da nema ferkana f1 može slobodno i red bullov f1. :)
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Video sa svim dosad objavljenim slikama

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
fak ja u rijeku idem taj tjedan kad gt6 izlazi, a već sam platio kongres...

mislim da me taj tjedan neće bit na faksu.

a što se tiče staza na onoj njihovoj službenoj stranici kad vidim logotipove i imena world staza samo se naježim.

a kako su si s red bullom dobri i da se newey opet pojavio u traileru moglo bi se očekivat i novi red bull x-nešto i a1 tj red bull ring kao dlc?
i s obzirom da nema ferkana f1 može slobodno i red bullov f1. :)

Pronicljivo zborite kolega, jako pronicljivo :)

Jednako tako i kad "stari jazo" veli da bi dobro dosle jos poneke kvacice ako budu one prave koje trebamo.
Tipa:
- da host odlucuje koje tuning dijelove se smije/ne smije stavljati

- da igra automatski generira "PASSWORD" za loby u kojem su zapravo sadrzane sve postavke pravila koje je host postavio (kao npr. u Mass Effectu kad kreiras lika a ispod njega se generira takva sifra)...
Koja bi svrha bila...
Da se takva sifra (u kojoj su sadrzane sve propozicije za neko prvenstvo) zatim moze poslati svim potencijalnim sudionicima kako bi njome otvorili KOPIJU iste - zapravo otvore svoj loby ali po tim propozicijama i ZAKLJUCANE su im sve opcije kako ne bi nista mijenjali - I VOZE U NJOJ KVALIFIKACIJE za to prvenstvo.

Ovu nedjelju sam vozio na GTPlanet utrku GT500 prvenstva sa 38 sudionika, bila su dakle 3 lobija - ali tada NE MOGU ici kvale neposredno pred samu trku, nego organizatori moraju biti cijeli tjedan na raspolaganju kada se netko zeli kvalificirati da mu otvore sobu prema regulama i jos nadgledaju voznju. To je GOMILA POSLA koja bi se posve uklonila takvom sifrom po kojoj se onda loby moze klonirati!
Neka jos u REPLAYU voznje/kvala pise i ta sifra radi verifikacije i samo ju posaljes organizatoru.

(Jos bolje kad bi se vrijednost automatski updejtale na PD servere, jer to bi trazilo samo par kilobajta po natjecatelju.)

- Volio bih da mogu retrovizor iz bumper pogleda ukljucit i u unutrasnjosti kokpita, ali uopce se ne nadam tome. Iako je sada i on postao tako lijepo zaobljen da bi cak i ok pasao.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Pojavio se Newey, ali nije bilo jedne jedine sekunde RedBull loga ili bilo cega drugog.

A sada sam maloprije vidio novi Fprza 5 trailer sa Lotusom E20, i mozda nas sve ceka novo iznenadjenje na temu sto sve Microsoft novac moze kupiti. Budemo vidjeli uskoro, ali ne nadam se RedBullu iskreno uopce.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Sve bolje i bolje ;D

Popis staza sa promjenom vremena/doba dana

http://www.gtplanet.net/gt6-time-weather-astronomical/