Author Topic: GRAN TURISMO 6 • Sluzbena pre-release chat-tema #3 • AUTI, STAZE, NOVOSTI  (Read 106676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Kolko sam skuzio bit ce i u sophosu anniversary? Ja se predbiljezio.

Ma gdje si nasao...trazim vec sat vremena na Sophosovoj stranici.
Ima samo GT5 Anniversary Edition.
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Lunar Roving Vehicle LRV-001 '71

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Amar Microsoft je sponzor Lotus F1 timu pa mozda ima nesto sa onime "ma evo vam i F1 auto za Forzu, samo vi nama i sljedece godine platite koliko i ove, evo vam i gospodja Lopez uz to sve gratis..."
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline biker4lifeCRO

  • GTS Race Organizer
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3419
  • official plominka rider =)
    • www.motori.hr/forum

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Gazda di je Deltawing nestao? Maknut je s popisa auta i sve njegove slike su maknute s sajta..

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
U bespucima buducih pravnih bitaka

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Fuckas Deltawing, bolje da prebace stare Nissane u premium.

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
I malo Suzukija i malo Toyota... ;D
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Ne znam da li je netko već stavljao, al evo hrpetina slika novih auta

http://www.gamersyde.com/news_gran_turismo_6_thinks_big-14801_en.html

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Meni je od svega najfascinantnije to što su na current gen konzoli ludi japanci iz PD uspjeli napraviti promjenu vremena i doba dana, a T10 na next gen konzoli to nije implementirao.
Doduše, FM4 je grafički impresivnija od GT5, a za GT6neću ništa govoriti jer promotivni materijali često izgledaju puno bolje od završnog proizvoda.
Još mi je samo jedno jako važno, a to je 60fps... Progutat ću 720p, ali za osjećaj vožnje mora biti visok i konstantan framerate.
Vozi miško

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
T10 se zabavljo s vaznijim stvarima, recimo hrpetinom auta, staza i osjecajem za filing voznje.
Tako bi bar oni rekli.
A ne japanci tko je vidio izmjene noc/dan pfff. Glupost.

Dosta sarkazma, meni je u gt5 uvijek falilo day/night stazaa jer mi je bas gust stim bilo vozit.
Peglo sam uglavnom ring i sarthe jer su to imali kako spada i toscanu donekle. Da naprave twist nek stave day na ss stazama hehe.
Kisa mi nije gust bila bez volana jer sa tcs je li la.

A 60fps nije li to i gt5 imo?
Doduse mene je smeto u nekim situacijama poprilicno trganje ekrana, u zavoju pogotovo jer kak puca nesvjesno mi pogled skrece na te deformacije i eto gluposti.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Stvarno Primus, ne da mi se spustati raspravu na te razine, ali po cemu je FM4 bila graficki impresivnija od GT5? Po ona 3fps dipa koji se dogadjaju u GT5 pod kisnim utrkama iz cockpita? FM4 je graficki korektna igra koja se izvodi u konstantnih 720p/60fps i nista vise od toga. Sve drugo graficki u toj igri je prosjecno. S druge strane, GT5 jos od Spec 2 updatea ide u 1240x180p/60fps (58 u najgorem slucaju), uz HDR efekte, particle shadere, voluminozni dim i dinamicno osvjetljenje. Realno gledano, GT5 je graficki najimpresivnija konzolaska igra ove generacije i tu stvarno nema spora. Svaka cast i Forzi i svim drugim igrama, ali su ipak objektivno liga ispod. Naravno, puno toga ovisi i o subjektivnim preferencijama, ali objektivno je nemoguce naci igru koja s graficke sttrane gura ono sto gura GT5 na recimo Nurbu24 sa 16 Premium auta, promjenjivim vremenom i damage ON.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Stvarno Primus, ne da mi se spustati raspravu na te razine, ali po cemu je FM4 bila graficki impresivnija od GT5? Po ona 3fps dipa koji se dogadjaju u GT5 pod kisnim utrkama iz cockpita? FM4 je graficki korektna igra koja se izvodi u konstantnih 720p/60fps i nista vise od toga. Sve drugo graficki u toj igri je prosjecno. S druge strane, GT5 jos od Spec 2 updatea ide u 1240x180p/60fps (58 u najgorem slucaju), uz HDR efekte, particle shadere, voluminozni dim i dinamicno osvjetljenje. Realno gledano, GT5 je graficki najimpresivnija konzolaska igra ove generacije i tu stvarno nema spora. Svaka cast i Forzi i svim drugim igrama, ali su ipak objektivno liga ispod. Naravno, puno toga ovisi i o subjektivnim preferencijama, ali objektivno je nemoguce naci igru koja s graficke sttrane gura ono sto gura GT5 na recimo Nurbu24 sa 16 Premium auta, promjenjivim vremenom i damage ON.

+1

Primus, prika... Ne baljezgaj gluposti ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna