Author Topic: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic  (Read 276425 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #360 on: August 04, 2008, 10:30:57 »
Loše loše. Nije mi jasno zasto su stavili rok od 14 dana :-/
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #361 on: August 04, 2008, 10:37:40 »
A to je kao neka videoteka đir....

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #362 on: August 04, 2008, 18:34:32 »
Znači da sada imamo, iako ne vidljiv na ekranu, i faktor trošenja guma što je za ovu fazu updatea velik napredak. Što se tiče PP-a, mislim da je i tu napredak vidljiv. Naime, u eventu PP750 na Fujiju je sada, što je prije bila naučna fantastika, moguće tunirane automobile pobijediti sa "cestovnima", sa Ferrarijem 599, koji je do sada u online eventima bio nekonkurentan (isto kao i SL 55 AMG) za kojeg je moguće skupiti max 729 PP, moguće je pobijediti u tom eventu čak ako su na stazi i Amuse S2000 i Ford GT test car. Također je i interesantan HSR sa F430, GTR-om i Z06, s time da je F430 nadmoćan. Uz sve ove dobre strane, kao mrlja na updadeu je zvuk vozila koji je pokvaren do kraja u tom smislu da se čuju svi drugi osim tebe. Sve u svemu, dobar update, jedino što mi se baš ne sviđa je odabir online evenata a tu me začudilo i to da je do sada uvijek pisalo vrijeme početka i kraja eventa, sad kao početni datum piše 01.08., no ne piše zadnji dan eventa. Do sada je to uvijek pisalo, malo me strah da će ove neatraktivne evente ostaviti predugo. Toplo se nadam da je to samo zbog ljetne sezone kiselih krastavaca, no ipak bi bilo lijepo da su ipak napisali do kada će ovi eventi trajati.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #363 on: August 05, 2008, 15:21:04 »
niko od nas se nije vozio u 430 pri 270 da može reći koliko se glasno čuje motor a koliko sve ostali budući da je motor tamo di mu je mjesto, dok npr na s2k motor bi morao vrištat toliko da ti uši počnu krvarit jer izvuč 600+ks iz 2litre zapravo mislim da amuse stavio "big" bore na 2.4 ali opet to skoro 300ks po litri tako da to mora vrištat što u igri nikako ne radi žalosno, jučer sam malo više pažnje obratio na zvuk vozio sam Z06, 430, M3, ITR, DB9 i to je to i zvuk je po meni zadovoljavajuć u Z06 i ITR dok kod svih ostalih je pretih
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #364 on: August 06, 2008, 10:01:01 »
"Trosenje guma" je tu jos od onog pradavnog japanskog Prologue demoa (godinu dana je valjda vec proslo od tad) i ne znam sto se tu promjenilo uopce?

Mene opet deru pomjesani osjecaji za ovaj update, sad opet nisam sretan s fizikom jer sam probao voziti SL55 i to ide kao po tracnicama na HSR, Amuse je zaljepljen za cestu, a F599 vise uopce nema nikakvog prevjesa na nos..

A ovo za PP se slazem, i to mi je trenutno jedini aspekt s kojim sam 100% zadovoljan. Zvuk oscilira, ovisno o autu. Kod mene je sustav podesen na "Large Theater" i neki su auti mrak sa downmixom zvuka, neki su jednostavno pateticni..
 
I jos nesto - citava ova situacija me sad podsjea na svojedobnu situaciju s "GT4: Prologue" igrom i onime sto se dogodilo kad je izasao cjeloviti "Gran Turismo 4". Prologue je imao bolju fiziku, bolji zvuk i neke mrak efekte koji su kasnije izbaceni za GT4. Ukratko, GT4: Prologue bio je bolja igra iz perspektive simulacija od onoga sto smo kasnije dobili.

Cini se kako je PD morao popustiti pred argumentima Bog-te-pitaj-koga (proizvodjaci samih automoibla, djeca executivea iz Sonyja, marketing odjela, drugi ogranci..) kako se ljudi zele dozivljavati "preofesionalcem" kad voze, a ne se osjecati ineriorno i voziti temo nekakav "Standard" mod. Pa eto - cini se da je podjela na "Standard" i "Pro" na kraju ipak uzela svoj danak. Put u pakao poplocan je dobrim namjerama.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #365 on: August 06, 2008, 10:25:15 »
Što onda? Pobrisati sve podatke s harda koji su vezani za GT5P i igrati vulgaris igru s diska i ne spajati se više online da bi nam ostao "pravi" pro" mode?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #366 on: August 06, 2008, 10:37:44 »
A gle :) Ako nista drugo, jednog dana ostat ce "disk" verzija kao podsjetnik kako se F430 doista vozio na N2 gumama :D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #367 on: August 06, 2008, 11:08:22 »
Mene samo zanima PL, a nakon njega neka rade od igre što hoće, već ćemo pronaći neki mode koji će nam odgovarati 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #368 on: August 06, 2008, 20:57:35 »
Maloprije zvao Amaresku i veli da je ovo ipak najbolje do sada...

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #369 on: August 07, 2008, 13:43:48 »
Jučer sam malo intenzivnije vozio HSR u onlineu, najprije sa F430, Z06 a onda sa GT-R-om. Osjećaji su opet pomiješani. Malo sam se više skoncentrirao na onu priču o trošenju guma, pošto se HSR vozi 5 krugova, za pretpostaviti je da će se S3 gume, na kojima se po defaultu vozi HSR nakon 5 krugova istrošiti (barem je tako bilo u GT4), no ja, iskreno, i ne primjećujem neku veliku razliku. Pošto me u tom trenu zaitrgirala ta priča sa gumama, otišao sam do svojih roditelja kojima sam dao PS2 da na njemu gledaju filmove (krepao im DVD, a meni se ne da ići kupiti im drugi i onda ponovo 2 dana objašnjavati komande na daljinskom, a na PS2 kontroleru stisnu X za početak, a O za kraj) da odvozim 5 krugova na GT4 (imam onaj prvi PS3 sa 60 GB no GT4 mi tako drhti da to nije za igrati) na HSR-u. Uopće vam ne trebam opisivati šok moje mame kad sam sjeo na pod pred TV i umjesto njene omiljene "Čarolije" pola sata vozio sa  Z06 na HSR-u sa GT4 varijantom S3 guma.
Moji su zaključci sljedeći: U GT4, nakon 5 krugova sa S3 gumama na HSR-u ima promjena u samom vremenu kruga, osjeća se da guma bolje prijanja, boja gume nakon 5 krugova je žuta, nema slidea uslijed trošenja guma. Vremena  od 3-5 kruga su tu negdje, uglavnom 4. i 5. krug su najbrži.
U GT5P sa istim automobilom i istim gumama u principu nisam uočio razliku u gripu između 2. i 5. kruga, ne znam je li to subjektivno, meni izgleda da je u prvom krugu grip nešto slabiji dok je u ostalim krugovima manje više isti, što se tiče najbržeg vremena po krugu, nekada je to 2., nekada 3., nekada 5. krug. Ne znam je li algoritam za trošenje guma za sada samo preuzet iz GT4, meni djeluje da je jednostavniji nego u GT4, no opet ponavljam, u pitanju je moje subjektivno mišljenje.
Također, što se tiče brzine,  vremena koja sam radio po krugu u GT4 i GT5 mi isto nisu realna, vremena u GT5 su mi bolja no razlog tome vidim i u tome što sam GT4 vozio puno opreznije da ne napravim bolje vrijeme naslanjajući se ogradu, GT5 te ionako sam kazni ako se naslanjaš.
Jedino što me na kraju razočaralo kao vozača je to da sa F430 nisam uspio pobijediti nijednom, a sa GT-R-om jesam. Neko je napisao da je GT-R tako jednostavan za vožnju da bi ga mogla voziti i Kimijeva baka. Eto. Ne mogu pobijediti sa F430, ali mogu sa GT-R-om. I ja sam ko Kimijeva baka...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #370 on: August 07, 2008, 13:49:10 »
Gume se ne "trose" da se trose, vec se "zagrijavaju", i to jos od japasnkog demoa. U prvom krugu su kao "hladne", imaju nesto manji grip i auto vise "izlazi" na zavojima. Od drugog kruga recimo nadalje, razina gripa se povecava i ostaje ista. Ja jesam uspio pobijediti s F430, ali sam i startao s pole-positiona, pa se to ne broji.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #371 on: August 07, 2008, 13:54:22 »
Po čemu znate da se gume troše ??? ???
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #372 on: August 07, 2008, 14:04:18 »
Po čemu znate da se gume troše ??? ???

Po osjecaju na cesti tijekom voznje, ne bi vjerovao.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #373 on: August 07, 2008, 14:09:28 »
Prije sam vozio sa M3 po ringu jedno 25 krugova triala dok sam u 22 krugu odvozio najbolje vrijeme ,pa tako ne vidim nikakvu razliku što se tiče trošenja guma.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #374 on: August 07, 2008, 14:13:40 »
Gume se ne "trose" da se trose, vec se "zagrijavaju", i to jos od japasnkog demoa. U prvom krugu su kao "hladne", imaju nesto manji grip i auto vise "izlazi" na zavojima. Od drugog kruga recimo nadalje, razina gripa se povecava i ostaje ista. Ja jesam uspio pobijediti s F430, ali sam i startao s pole-positiona, pa se to ne broji.

Sa GT-R-om sam pobijedio dva puta, jednom sam startao drugi, jednom sam startao 3. s time da su me prestigla 2 F430 tako da sam do kraja 1. kruga bio 5., a onda sam nadljudskim naporom (i greškom jednog GT-R-a, no prestigao bih ga da i nije pogriješio) uspio pobijediti, s time da sam ona 2 F430 prestigao na onim zavojima prije tunela (jednog u 2. krugu, drugog u 4. krugu). Ovo se broji?