Author Topic: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic  (Read 279817 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #420 on: September 04, 2008, 01:24:53 »
Samo neka pobjede ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #421 on: September 15, 2008, 21:12:54 »
ako netko ne posjecuje GTP...
http://www.gtplanet.net/polyphony-digital-at-pebble-beach/

takodjer, mozemo odigrati i igru: "Gdje je Kazo (sa svojim, uvijek prepoznatljivim smiješkom?)"

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #422 on: September 16, 2008, 11:06:09 »



Yamauchi awards the Polyphony Digital Trophy to the winning 1967 Lamborghini Miura P400 Bertoni prototype.

-------------

Da li bi ovo moglo značiti da bi Lambo konačno mogli vidjeti i u igri? Ono, mi vama nagradu, vi nama licencu? ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #423 on: September 16, 2008, 11:37:58 »
Pa normalno. ;D Vidi kako se smiješi. Odma znaš da je to u pitanju. ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #424 on: September 17, 2008, 11:11:31 »
Sinoć sam na GT5:P online vozio zabavne utrke. Staza Fuji, utrka traje 5 krugova. Mogu se koristiti samo Nissan GT-R '07, Ferrari 430 i Corvette Z 06. Nema quick tuninga!  :D
Samo serijski automobil onakav kakav je. S3 gume, profesional fizika. U odnosu na online utrke koje sam vozio proljetos ovdje je mnogo više fair playa. Vjerovatno zato što nema turbo limaća s prokletim Lotusima. Takvi su ovdje osuđeni da voze GT-R. Naravno pobjede redovno odnose Nissani. Najbolji plasman mi je bio četvrto mjesto. Zadovoljan obzirom u kakvoj sam vozačkoj kondi. :P
Eto! Možda napisah nešto što svi već znate. :-\
 U nedostatku PL volio bih vidjeti još naših dečki na Fujiju oko 21:30 pa do 00:00.
Pozdrav!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #425 on: September 29, 2008, 15:27:54 »
Novi update dolazi za par dana. Vjerovatno nije Spec III, ali mozda je taj Citrooenov auto i tko zna sto sve jos. Ukupna velicina 108MB.

 :)

http://www.gran-turismo.com/jp/gt5p/news/d2627.html

Translation
Please Read this before updating

2008 September 29th

There will be a free Granturismo 5 Prologue online update, scheduled for earlier October.

Before the update please be sure to view the information below.

* Maintenance
The day of the update there will be maintenance. Please note you will not be able to connect to the server during the maintenance period.

* Point of caution when downloading
When an error occurs in the middle of downloading the new data, please try to download it again. The data which is downloaded can be resumed from the error point. The below method will allow you to resume the previous download.
With My Page> select News
End the game with the PS button, then restart the game.

* Information that will be reset with the update
Ranking
My record of time trial and drift trial inside Arcade mode
The key assignment (set in options)
Quicktune (for every car)

* Online events
Online events will be renewed

* Compatibility of Replay Data
Replay data saved on versions before Spec II will not be playable with the new version.
Please verify the version information which is indicated in the MANUAL section. Thie version can be found on the lower left corner.
“Ver. ” Like 2.XX.X if “2” is not the leading digit then you do not have Spec II installed. All replays saved using this format (Not Ver 2) will not be playable after the new update. However if a 2 is the leading digit replays will be compatible.

* The HDD space required for the update
The HDD space necessary for the update depends on what version you currently have installed. If you have the most up to date version, an additional 108MB are required. However if this is the first time you will update the game it will require approximately 2.3GB.

※ Both the downloaded edition, blue ray edition of the game and PlayStation 3 need to be updated through the network.

※ Details of publication are scheduled for announcement, schedule is subject to change.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #426 on: September 29, 2008, 15:55:20 »
A ja nemam na čemu voziti

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #427 on: September 29, 2008, 23:48:13 »
znači ništa od nurba??
bzvz, čuo sam da će biti oštećenja?? ima li nekonekih provjerni info šta dolazi
hoče li se S gume vratit na staru ili ču morat nastavit vozit TT na N3(599GTB probajte)???
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #428 on: September 29, 2008, 23:51:50 »
Sinoć sam na GT5:P online vozio zabavne utrke. Staza Fuji, utrka traje 5 krugova. Mogu se koristiti samo Nissan GT-R '07, Ferrari 430 i Corvette Z 06. Nema quick tuninga!  :D
Samo serijski automobil onakav kakav je. S3 gume, profesional fizika. U odnosu na online utrke koje sam vozio proljetos ovdje je mnogo više fair playa. Vjerovatno zato što nema turbo limaća s prokletim Lotusima. Takvi su ovdje osuđeni da voze GT-R. Naravno pobjede redovno odnose Nissani. Najbolji plasman mi je bio četvrto mjesto. Zadovoljan obzirom u kakvoj sam vozačkoj kondi. :P
Eto! Možda napisah nešto što svi već znate. :-\
 U nedostatku PL volio bih vidjeti još naših dečki na Fujiju oko 21:30 pa do 00:00.
Pozdrav!


ja sam to vozio i kad želim pobjeđivat tj završit na postolju onda je GT-R jedini izbor, kad se zabavljam onda F430 i guštam
najbolji plasman sa GT-R je 1. mjesto, sa F430 4. mjesto, sa Z06 nisam ni probao
ja obično vozim između 13h i 17h naveče igram COD4
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #429 on: September 30, 2008, 12:48:37 »
znači ništa od nurba??

Vjerojatno će uvaliti ovog citroena i još koju glupost... a tako sam se nadao nekoj novoj stazi :(

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #430 on: September 30, 2008, 13:38:19 »
znači ništa od nurba??

Vjerojatno će uvaliti ovog citroena i još koju glupost... a tako sam se nadao nekoj novoj stazi :(

Nada umire posljednja... možda ipak bude i nurb, zadnji update je bio, ako se ne varam, oko 23 MB.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #431 on: September 30, 2008, 13:44:01 »
auto od 200000 poligone i staza (pogotovo 20km nurba) su sigurno preko 180mb
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #432 on: September 30, 2008, 13:45:16 »
Ovo je s GTPlaneta... iskreno, radije bih da je garaža s 30 auta pa nam daju private i nurb, sve je izglednije da nurba neće biti, a za ovaj citroen mi je svejedno... s njim ili bez njega, ista stvar.

Dakle,

A pleasant surprise from Polyphony Digital today - a new update to Gran Turismo 5 Prologue is coming in the “first part of October”!  Details have yet to be disclosed, but all indicators point to an update in line with what we saw last August.  The download itself will be around 116MB in size, ruling out the inclusion of vehicular damage.  Other hotly anticipated new features, such as private race rooms and voice chat, could still make the unlikely cut.  The most probable addition will be Polyphony Digital’s Citröen Concept Car, the unveiling of which is (conveniently) set for October 2nd at the Paris Motor Show.  Regardless, all of your car settings will be lost after this update is downloaded, so grab one of our Quick Tune Record Sheets and save all your hard work!


Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #433 on: September 30, 2008, 17:54:18 »
auto od 200000 poligone i staza (pogotovo 20km nurba) su sigurno preko 180mb

ma neka je i 500 samo da se vozimo več mi se povrača od suzuke i fujia i eigera i hs ringa, london ne vozim gadi mi se od kada sam je vidio ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec II - Sluzbeni topic
« Reply #434 on: September 30, 2008, 18:23:12 »
Neka radije izbace suzuku koja mi ide na zivce,i ubace nurb,i private rooms da odmirimo snage ja mislim da je to dovoljno zasad sto se mene tice do sljedeceg VELIKOG updatea.   ;D :
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg