Author Topic: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic  (Read 276324 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #555 on: October 30, 2008, 20:24:23 »
kupio sam i evoru i ok je auto ali ga ubija mjenjač ima prepreduge prijenosne omjere čovječe 3. do 190km/h u autu sa 280ks to nije normalno
da se to riješi bio bi odličan auto ovako je samo prosječan
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #556 on: October 31, 2008, 09:42:37 »
da se to riješi bio bi odličan auto ovako je samo prosječan

Odes u QTS, sredis getribu i voila :)

BTW Ovaj No Mercy Event je fantazija. Sinoc smo Danijel i ja vozili malo - tu i tamo se uspjeli spojiti u istu utrku, bilo zabavno - i stvar je sjajna. Jednostavno potpuno nova filozifija vez catch-upa. Vozis i ako si brzi, stici cees nekoga, ako nisi, nemas sanse ;D Mislim, znam da nisam rekao nista pametno, ali ovo je veliki korak naprijed za GT5:P online.

Ponata koju sam jucer pohvatao vise-manje je da je GT-R apsolutno najbrzi, oko 2:08 po krugu, mozda i brze, ali jednostavo odeeee.

Puno ljudi vozi i LancerXTuned uz krugove oko 2:08/09, i nemoguce ga je uloviti sa F430 ili Californiom ako EvoX zna sto radi.

Međutim, stvar je zabavna, cak i ako ima ljudi s GT-Rovima jer znas da su brzi pa se boris s ostalima ili pokusavas biti fino konstatan i drzati poziciju - bez straha da ce ti u 4. krugu odjednom iza guzice disati 5 automoibla odnikuda. Meni je ovo mrak stvar i volio bih da i dalje bude ovih No Mercy eventa za sve buduce event updateove.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #557 on: October 31, 2008, 10:34:02 »
u potpunosti se slažem s amarom

za evoru, pa nemogu na tt iči u QTS, a u qts nemože se podešavat završni omjer nego samo svaka brzina zasebno
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #558 on: October 31, 2008, 14:29:43 »
Nadam se da ce mi danas internet proraditi, pa da ću vam se moći pridružiti online
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #559 on: October 31, 2008, 15:12:43 »
Ponata koju sam jucer pohvatao vise-manje je da je GT-R apsolutno najbrzi, oko 2:08 po krugu, mozda i brze, ali jednostavo odeeee.

Puno ljudi vozi i LancerXTuned uz krugove oko 2:08/09, i nemoguce ga je uloviti sa F430 ili Californiom ako EvoX zna sto radi.

Interesantno... tek sad se može vidjeti koliko je koji auto brz... i naravno, 4x4 ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #560 on: October 31, 2008, 15:18:44 »
Prvo sam vozio s Californiom, onda s F430. California je brza za sekundu do sekundu i pol, ali je F430 brutala. I sada je napokon zabavno gaziti one grbavce s Lotusima i Clijima Tuned koji se odjednom cude kako to njihovo malo govno sa spojlerima vise nije najbrze od svega na stazi u konstantnim krugovima ;D

Ukratko, mogu se pobjedivati i Evoxi, ali samo ako nije neki vozac koji moze odvesti 5 krugova konstantno pa se uspije nadoknaditi taj zaostatak po krugu. Ali je zabava garantirana, pogotovo kada server spoji svih 12 vozaca.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #561 on: October 31, 2008, 16:59:22 »
jeli vozimo veceras?????
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #562 on: October 31, 2008, 18:17:26 »
Predobro. Mogli bi svaki tjedan stavljat takav event, bez RBE. To uopce ne bi bio problem. Stave jedan, pa tko hoce nek izvoli.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #563 on: November 03, 2008, 09:56:08 »
Ovaj vikend sam samo na NoMerci visio! Zakon je. Do duše vozim sa lancerom,ali pošto neznam setupirati to je to. Par puta sam se pogodio sa nekime iz HR,no sve u svemu bilo je puno gustih utrka i više nego zanimljivih. Slažem se sa onom tvrdnjom u vezi Clia i Elise-a. Mada ni ja sa lancerom puno ne odskačem u toj usporedbi! E,da slučajno sam uletio u utrku sa titovimpionirem i šteta što je ostao u gužvi,ali utrka je bila ok!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #564 on: November 03, 2008, 10:54:44 »
Ovaj vikend sam samo na NoMerci visio! Zakon je. Do duše vozim sa lancerom,ali pošto neznam setupirati to je to. Par puta sam se pogodio sa nekime iz HR,no sve u svemu bilo je puno gustih utrka i više nego zanimljivih. Slažem se sa onom tvrdnjom u vezi Clia i Elise-a. Mada ni ja sa lancerom puno ne odskačem u toj usporedbi! E,da slučajno sam uletio u utrku sa titovimpionirem i šteta što je ostao u gužvi,ali utrka je bila ok!

Želja je bila prevelika, izletio u prvom zavoju, a pošto je no mercy, jedva uspio doći do 4. mjesta.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #565 on: November 03, 2008, 14:28:40 »
Da,vidio sam da si izletio,ali nisam znao kako si prošao,jer je bila gužva. Ja taj prvi zavoj obično pričekam da netko ispred mene postane proziran pa se provezem kroz njega. Obično bude fina rupica. U nedjelju sam vozio 10-ak utrka od toga samo jednom 4 mjesto. Ovo ostalo sve u prva tri. 3 pobjede! To mi se ne događa često, pogotovo kad je pun grid.
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #566 on: November 03, 2008, 15:22:53 »
Danas ćeš voziti?

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #567 on: November 04, 2008, 09:36:51 »
Jesam! kao što znaš. Mislim da moramo poraditi na tom dogovoru.Mislim da nismo jedini koji se tako dogovaraju pa bi mogli recimo upad staviti na 35-oj sekundi umjesto na punoj minuti ili na pola minute. Čini mi se da bi bilo više šanse. Danas nebudem vozio jer žena ima rođendan pa gosti i td... Ali bi svakako htio da se nađemo još koji put. Jesi ti imao problema sa PSN-om jučer? Mene izbacivao bar 5 puta!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #568 on: November 04, 2008, 10:01:45 »
Jesam! kao što znaš. Mislim da moramo poraditi na tom dogovoru.Mislim da nismo jedini koji se tako dogovaraju pa bi mogli recimo upad staviti na 35-oj sekundi umjesto na punoj minuti ili na pola minute. Čini mi se da bi bilo više šanse. Danas nebudem vozio jer žena ima rođendan pa gosti i td... Ali bi svakako htio da se nađemo još koji put. Jesi ti imao problema sa PSN-om jučer? Mene izbacivao bar 5 puta!
I mene isto, više puta me izbacio nego što sam završio utrki. Sretan rođendan ženi, vozimo sutra.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Gran Turismo 5: Prologue Spec III - Sluzbeni topic
« Reply #569 on: November 04, 2008, 13:14:49 »
Jučer mi je pala sjekira u med,žena na kolačima cijeli dan,a ja u utrci. I onda me jebe PSN. Da sam normalan poludio bi!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI