Author Topic: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema  (Read 84887 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #270 on: April 16, 2015, 20:30:19 »
Red Bull Ring u ovom DeltaWing Super Lap sezoncu opet ima drugačije doba dana (9:00) nego uobičajeno (15:00).

Osvjetljenje staze, sjene i oblaci su doista drugačiji pa mi nije jasno zašto za tu stazu ne otvore mogučnost promjene doba dana kada je očito imaju u igri.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #271 on: April 17, 2015, 14:15:32 »
Igrao sam dosta QM (dok mi nije dopizdilo nakon 2 mjeseca) i to upravo onaj 5. na Trial Mountainu sa autom iz garaže i bilo mi je ok. Ne kužim samo kako misliš hakirani auti, kako prevariti PP ograničenje???

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #272 on: April 17, 2015, 16:27:01 »
U predprošloj seriji evenata bio je i 500PP Non-Race Car Battle, event u kojem su se koristili auti iz vlastite garaže , također i u ovim ONe Make eventima (Megane i Scirocco) koriste se auti iz vlastite garaže. Dakle to nisu QM eventi sa onim predefiniranim autima tj. Courtesy Cars.

E tu na scenu stupaju hakeri. Bez obzira na PP sustav oni mogu promjeniti gotovo sve performanse automobila. Nisam se nešto previše zanimao za te hakerske kreacije i postupke, ali naletio sam na nekoliko videa u kojima oni mjenjaju vrjednosti određenih parametara npr. gripa , downforce-a itd. Kolkio sam razumio , moguće je ćak u recimo fiću uvaliti V10 motor. Nisam neki stručnjak, ali mislim da je večina parametara same fizike za pojedini auto prikazana nekakvim brojkama koje ti hakeri kroz svoje programe jednostavno smanjuju ili povečavaju ; ovisno što ima paše.

Još u GT5 na GTPlanetu objavljena je fotografija Red Bull X2010 Prototype koji je imao negativnu vrijednost PP-a; npr. minus 1232 PP. Dakle , PP sustav je najmanji problem za hakere.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #273 on: June 01, 2015, 12:09:01 »
Vidim danas nakon updatea i neke (sitne) promjene u Quick Match sekciji, pa me zanima jesu li to promjenili baš danas ili koji dan ranije. Zadnji put sam QM pogledao prije 4-5 dana i tada nije bilo izmjena.

U biti, promjene su samo za Touring Car Battle gdje su promjenili stazu a i performanse gotovo svih auta za taj event.
Promjenili su i slike za neke od evenata, iako mi nisu jasne brojke na tim slikama tj. vratima garaže. Šta bi trebale predstavljati te brojke 350 i 300 nemam pojima , sa PP definitivno nemaju veze.


Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #274 on: June 04, 2015, 13:55:14 »
E sad brojke na vratima garaže odgovaraju PP-ima s tim da su promjenili brojku tj. dodali novi 450PP Non-Race Car Battle i vratili staru fotku za Scirocco event.

Jedino ne znam da li su to stavili danas ili dan-dva ranije tj. odmah nakon updatea i kada su primjetili pogrešku. Uglavnom , za starting datum novog eventa stavio sam ovaj današnji pa ako netko zna da je ovaj event došao ranije , nek javi pa ću izmjeniti.

Iako sumnjam da će to itko znati  ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #275 on: June 12, 2015, 14:21:36 »
Opet su čačkali po ovim Quick Match , i opet neznam kada su dodali ova "nova" dva eventa.
Izgleda da za QM više malo tko mari, pa i na GTPlanetu se ne može pronaći nikakva informacija kada su stavili te evente. Uglavnom, stavio sam jučerašnji datum.

U ovih desetak dana promjenjen je kompletan set QM eventa pa za ta 4 eventa uz njihove naslove u QM temi ostavljam oznaku NEW.
Prvo su napravili izmjene u Touring Car Battle , zatim dodali novi 450PP Non-Race Car Battle i na kraju, vjerovatno jućer, vratili već viđene Prototype Race Car Battle i Historic Prototype Racecar Battle.
Za Prototype Race Car Battle poprilično su izmjenili performanse auta te na izbor dodali i najnoviji GT-R LM NISMO '15.

Maknuli su Scirocco i trojac Toyota/Scion/Subaru


Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #276 on: July 02, 2015, 07:50:49 »
Tri nova A-Spec sezonca su na službenim stranicama ali ih još uvijek nema u samoj igri.

Ja sam ih stavio u temu ali pošto su neki podaci još uvijek nepoznati (broj krugova, doba dana , nagrade) za sada je na tim mjestima znak ?

EDIT: Evo upravo su se pojavili i u igri , broj krugova i nagradni auti evidentirani.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #277 on: July 02, 2015, 13:06:06 »
Kimi - Brži od Interneta  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #278 on: July 02, 2015, 14:19:11 »
;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #279 on: July 26, 2015, 03:03:12 »
Mislim, ali nisam siguran jer zbog ovih vručina nisam ni pokretao konzolu, da je od četvrtak u Quick Match sekciji Touring Car Battle na Spa izgurao Historic Prototype Racecar Battle.

Uglavnom ,sa malim zakašnjenjem sada je tamo u temi o QM , a za razliku od prijašnjih Touring Car Battle eventa sa Courtesy Cars popisa skinut je Audi R8 LMS ultra '12.

Offline FranciRus

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 28
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #280 on: August 17, 2015, 12:11:48 »
Kako vam se čini ovaj "expert" event na Sierri? Jeste li skinuli zlatu? AI je vrlo agresivan tu, dva puta su me gurnuli sa staze kad sam več bio na 1 mjestu :S

Treči put bilo uspješno :)

PSN id: FranciRus

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #281 on: August 17, 2015, 14:03:36 »
Nisam ni upalio ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #282 on: August 17, 2015, 14:23:53 »
Dugo već nisam ništa odvozio, a Sierru sam već pomalo zaboravio iako sam je poprilično gulio kroz ona tri+jedan specijal eventa.

Baš razmišljam kako bi nakon ove kiše i pada temperatura mogao malo obrisati prašinu....

Offline FranciRus

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 28
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #283 on: August 17, 2015, 23:27:01 »
Samo hrabro, barem pokušajte odvoziti, AI več neko vrijeme nije bio tako brz :D
PSN id: FranciRus

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema
« Reply #284 on: August 17, 2015, 23:37:40 »
Odvozit je najmanji problem... treba prvo spojit konzolu na struju, pa popeglat sve updateove, pa navuć sjedalo i volan pred teve, pa spojit ga. Mnogo je kume ;D