Author Topic: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema  (Read 84192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #30 on: December 21, 2013, 17:30:31 »

Sa Alfom Mito sam htio strgat volan najradije!

A jel? Znači, ipak nisam za penziju ;D

No, ako će i ubuduće stavljati tako teže evente, nemam ništa protiv. Lajkam

Kaj bi bil za penziju samo znaš što moraš smanjit!!


Pa ovo sam trijezan vozio jebate... ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #31 on: December 21, 2013, 17:47:28 »
Opa, neki malo izazovan hot lap? Super.

Ipak, čekat ću srijedu da dođem do 200% pa ću onda voziti nove Seasonale (znam da mogu ono s datumom napravit, ali nije mi do tog).
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #32 on: December 21, 2013, 17:52:31 »
Pa ono, auto koji je dosta težak naprid i samo šlajfa u mjestu jer staza ima puno zavoja od 90 i više supnjeva..

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #33 on: December 21, 2013, 18:23:17 »
No, sa onom Alfom Mito sam se živ satrao, dosta vremena mi je trebalo da to skinem. Nisam dirao auto, ali pogodit pravu putanju i ne gubit vrime na šlajfanje je prava muka. Blah... stari se ::)
Ni kriv ni dužan bio si mi glavna meta za odstrel danas. Nikako, pa nikako izvuć onih zadnjih par desetinki, vječito ja odvezem  stotinku - dvije sporije od vremena za zlato.
Od ljudi koje sam dodao s foruma, tu su bili još Mrav i ikral, al oni su mi nekako prebrzi bili na ravnici, vjerojabo su ga malo još nabrusili da upadne na sam rub PP-a, tako da si mi jedino ti ostao trn u oku. Ja auto nisam dirao, al nikako pa nikako. I onda kad je krenulo, sve desetinku po desetinku dok nisam uspio to faking zlato. Ja bi htio još ovoga sa običnim standardnim autima i da bude ovako teško...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #34 on: December 21, 2013, 18:46:48 »
Znači, sad te moram prestići ;D

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #35 on: December 21, 2013, 18:52:56 »
Samo probaj, nać ću te i počupat kabele iz PS-a...  ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #36 on: January 02, 2014, 10:14:58 »
Tri nova sezonca su tu. ,a prva tri su u igri izbrisana.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #37 on: January 02, 2014, 12:28:00 »
A red bulj?

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #38 on: January 02, 2014, 13:35:50 »
Ne , red bull još nije otvoren

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #39 on: January 02, 2014, 23:05:24 »
Evo vozio sam seasonal sa ovom debelom bertom Integrale. Auto je apsolutna koma, ali ajde, ovo su inače stvari oko kojih se volim zabavljati.  S obzirom da se bilo kakav tuning kosi s mojim moralnim i etičkim načelima  ::) tako ni ovoga puta ništa nisam dirao. No kako god okrenem, uvijek mi fali par desetinki da ovo krme prevezem preko ciljne linije ispod 1:10 i osvojim zlato. Vidim da su ficho i ikral odvozili, ali oni su i po 3 sekunde brži, tako da mi je jasno da su napravili pokoju modifikaciju

Ono što mene zanima je, može li se uopće sa potpuno stock autom odvoziti ispod 1:10?! Da znam da se ne trudim uzalud. Ipak sam ja tu samo rekreativac, za razliku od vas...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #40 on: January 02, 2014, 23:07:04 »
Nisam još vozio, ali probaj sa ranijim šaltanjem od treće pa naviše. Turbaci znaju biti čudni u ovoj igri ;)

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #41 on: January 03, 2014, 16:51:11 »
Ma da, skužio sam to sa šaltanjem ima već i par godina... Jednostavno mi ne ide zadnjih par desetinki...  :P

Inače, neznam dal je itko to već spominjao, ali kada osvojite neku nagradu u seasonalima (primjerice Gold) i sutradan opet odvozite Gold, samo ćete prvi puta dobiti novčanu nagradu. Kako bi maksimizirao novčani dobitak, ja svaki put prvo odvezem broncu - pa exit, dobijem lovu, pa srebro - exit = lova i onda zlato (ako Bog da)...  ;)

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #42 on: January 03, 2014, 16:58:48 »
Ma da, skužio sam to sa šaltanjem ima već i par godina... Jednostavno mi ne ide zadnjih par desetinki...  :P

Inače, neznam dal je itko to već spominjao, ali kada osvojite neku nagradu u seasonalima (primjerice Gold) i sutradan opet odvozite Gold, samo ćete prvi puta dobiti novčanu nagradu. Kako bi maksimizirao novčani dobitak, ja svaki put prvo odvezem broncu - pa exit, dobijem lovu, pa srebro - exit = lova i onda zlato (ako Bog da)...  ;)

Pa zašto to radiš, odvozio bronze, silver, gold ili odmah gold sa 200% bonus, uvijek ćeš dobiti isto love. Matematika kaže: A*x+B*x+C*x je isto što i (A+B+C)*x, jer gold vrijeme pribrojava i bronze i silver i gold zaradu i množi ih sa % login Bonusa.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #43 on: January 03, 2014, 18:10:10 »
voziti ću sutra kad skupim bonus, one druge fore sa lažiranjem bonusa se kose sa mojim uvjerenjima
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #44 on: January 03, 2014, 18:30:05 »
Nema tu nikakvih fora sa lažiranjem bonusa . Kao što je i Dzidza rekao ; ukoliko odmah odvozite vrijema za zlato količina kredita koju ćete dobiti je jednak zbroju svih kredita za bronzu , srebro i zlato. Npr u 15th Anniversary Cars Super Lap Round 2 seazonal eventu nagrade su sljedeće

  Gold: Cr 650,000
  Silver: Cr 430,000
  Bronze: Cr 120,000

Pa ako iz prve odvozite vrijeme za zlato količina kredita koja se dobije iznosi 120,000 + 430,000 + 650,000 = 1,200,000 Cr ,a s log-on bonusom od 200% 2,400,000Cr.
Ukoliko prvi put odvozite vrijeme za srebro u tom slučaju osvajate nagradu za bronzu i srebro tj. 120,000 + 430,000 = 550,000 Cr ,a ako nakon toga odvozite za zlato dobit i 650,000 Cr. koliko nosi zlato.

Dakle , maksimalni iznos kredita koji se u tom SE mogu osvojiti iznosi 1.200,000 (bez log-on bonusa) bez obzira na koji vi to naćin napravili.