Author Topic: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema  (Read 84999 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #60 on: January 05, 2014, 12:16:11 »
Legendarni deda 8)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #61 on: January 05, 2014, 15:34:35 »
Još uvijek brži od mene.  ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #62 on: January 05, 2014, 15:39:55 »
Kaj? Pa i vi ste obojica dede, skup sa mnom 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #63 on: January 05, 2014, 15:49:47 »
Samo jedan je deda 8)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #64 on: January 05, 2014, 15:54:59 »
Kaj? Pa i vi ste obojica dede, skup sa mnom 8)
Daleko si ti frende od dede, što brzinom što izgledom. Sasvim pristao momak, koliko vidim na fotkama.  ;)

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #65 on: January 05, 2014, 18:25:40 »
;D

Probati ću večeras uhvatit zlato.
Eat my Lancia!   8)

E sad, sad mi je amar sumnjiv. Sad je on brži od mene za 2 desetinke, a brijem da nije ništa dirao na autu jer po performansama izgleda tu negdje, a znam da mene jebe zadnji zavoj... A ništa, sad ću i njega morat zamrzit da dobijem inspiraciju...  ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #66 on: January 05, 2014, 19:08:09 »
Jesi skinuo? Koje vrime imaš?

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #67 on: January 05, 2014, 19:57:34 »
probao i ja tu lanciu pojela mi živaca nikako nisam uspio ispod 1:10, onda sam ju čunirao i riješio problem
ma da se nebi tolko nervirao zbog anderstiri pis of krep
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #68 on: January 05, 2014, 20:46:20 »
Neznam točno napamet, ali vrijeme mi je 1:09:8xx. Vjerovatno može još malo bolje, al meni počinje nedostajati talenta i volje...  :)

Bitno da sam ga ja skinuo bez tjuniranja...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #69 on: January 05, 2014, 21:44:00 »
Ja sam pukao s ovim. Uru vrime drkana i nikako. Prvi sektor imam ogromnu prednost, onda (redovno i uvijek sjebem Dunop) i onda silovanje do kraja ne bi li ulovio i nikako i nikako.

Odem kupit onaj kurac za prebacivanje omjera prijenosa, stavim 20:80 i iz prve ga sredim. Imao sam najbolju volju se trudit, ali me je Lancia pobijedila. Može se bez problema, ali ja ne mogu.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #70 on: January 05, 2014, 22:13:05 »
ma sjeban je auto skroz, samo preko nosa kliže nebi skrenuo nema teorije
očekivao bi bar da ima kakav takav turn in ali ništa ne možeš ga usmjeriti u zavoj, očekuješ da kad stisneš gas da će otići preko nosa al ovaj uvjek ide preko nosa u svim situacijama
auto je govno dizajnirano 70ih onda popravljeno kroz godine ali mislim da je pd ipak malo pretjerao nije baš toliko neupravljiv
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline maky_transporter

  • GTS Full Member
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #71 on: January 06, 2014, 09:47:50 »
Ja sam pukao s ovim. Uru vrime drkana i nikako. Prvi sektor imam ogromnu prednost, onda (redovno i uvijek sjebem Dunop) i onda silovanje do kraja ne bi li ulovio i nikako i nikako.
Ma svaka ti čast za trud. Obično svi srede aute uvik i nastoje postić što bolje ukupno vrijeme, dok ja to nastojim napravit sa običnim autom (jer kakav god PD bio, kroz sve serijale nekako natojim vjerovat da su napravili fiziku za svaki model auta koliko je god moguće blizu stvarnom. I čim ja tu počmem čačkat, više ne vozim iskonsku Lanciu Deltu, nego je to onda već nešto tjuniranog motora, sređenog ovjesa, boljih kočnica i slično, a mislin da se to moglo prije 25 godina ugradit u nju, da bi digići odma stavili da bude sve bolje, ali nije). I onda izaberem neku žrtvu (u zadnje vrime si to redovno ti  ::) ) za koju pretpostavim da je isto sve standard i navali. Pa koga prije izdaju živci, oči, guzica, nije bitno...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #72 on: January 06, 2014, 10:26:46 »
Super je ovo što se vidi kako je tko vozio, baš dodatni izazov. Meni se ne da patiti jer vozim kontrolerom u zadnje vrijeme, kad spojim volan budem probao malo stock autima bez SRF.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #73 on: January 06, 2014, 11:59:41 »
Ja sam pukao s ovim. Uru vrime drkana i nikako. Prvi sektor imam ogromnu prednost, onda (redovno i uvijek sjebem Dunop) i onda silovanje do kraja ne bi li ulovio i nikako i nikako.
Ma svaka ti čast za trud. Obično svi srede aute uvik i nastoje postić što bolje ukupno vrijeme, dok ja to nastojim napravit sa običnim autom (jer kakav god PD bio, kroz sve serijale nekako natojim vjerovat da su napravili fiziku za svaki model auta koliko je god moguće blizu stvarnom. I čim ja tu počmem čačkat, više ne vozim iskonsku Lanciu Deltu, nego je to onda već nešto tjuniranog motora, sređenog ovjesa, boljih kočnica i slično, a mislin da se to moglo prije 25 godina ugradit u nju, da bi digići odma stavili da bude sve bolje, ali nije). I onda izaberem neku žrtvu (u zadnje vrime si to redovno ti  ::) ) za koju pretpostavim da je isto sve standard i navali. Pa koga prije izdaju živci, oči, guzica, nije bitno...

daleko ti je to od iskonske delte....zapravo nema nikakve veze s deltom...taj auto nikad nije bio tak trom i nikad se nije dijeloval tak teškim u zavojima i s tolko podupravljanja...tak ak ga tjuniraš bez brige nećeš ništa izgubit

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #74 on: January 06, 2014, 14:20:36 »
Ja sam pukao s ovim. Uru vrime drkana i nikako. Prvi sektor imam ogromnu prednost, onda (redovno i uvijek sjebem Dunop) i onda silovanje do kraja ne bi li ulovio i nikako i nikako.
Ma svaka ti čast za trud. Obično svi srede aute uvik i nastoje postić što bolje ukupno vrijeme, dok ja to nastojim napravit sa običnim autom (jer kakav god PD bio, kroz sve serijale nekako natojim vjerovat da su napravili fiziku za svaki model auta koliko je god moguće blizu stvarnom. I čim ja tu počmem čačkat, više ne vozim iskonsku Lanciu Deltu, nego je to onda već nešto tjuniranog motora, sređenog ovjesa, boljih kočnica i slično, a mislin da se to moglo prije 25 godina ugradit u nju, da bi digići odma stavili da bude sve bolje, ali nije). I onda izaberem neku žrtvu (u zadnje vrime si to redovno ti  ::) ) za koju pretpostavim da je isto sve standard i navali. Pa koga prije izdaju živci, oči, guzica, nije bitno...

Da se mene pita svi bi Seasonal Eventi bili zaključani i svi bi vozili isto. bez tuniranja. Ali ova Lancia je katastrofa za vozit. Ni po pravcu ne može ići kako treba sa onom šugavom getribom, a ide preko nosa više nego neki prednjepogonaši.

Do sada najbolji Event je bio onaj sa Andrettijevim autom iz jednostavnog razloga što se ništa nije moglo dirati na autu