Author Topic: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema  (Read 85038 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #210 on: June 16, 2014, 21:34:02 »
Da odgovorim sebi. Ostao je isti. S KPCG10 nabrijanim na 450PP i CS gumama iza mene ostali M4, IS-F, F430 i slični.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #211 on: June 16, 2014, 21:59:34 »
Beginner i Intermediate odvozio tek onako , jednom, sa stock autima nešto malo ispod dozvoljenog PP limita.

Suzuku sam odvozio 3-4 puta sa stock Enzom , i svaka utrka je što se AI-a tiće bila različita.

U prvoj sam imao Mc F1 pred šikanom ali sam na izlasku iz brzog lijevog zavoja uhvatio travu i ćao.
U drugoj mu nisam mogao ni blizu , u 5 krugova skinuo sam mu 3 sekunde , završio treći sa 16s zaostatka. Vremena su mi bila jednaka ili bolja nego u prvoj utrci.
U trečoj , nakon što sam pretekao dvojicu zadnjh , naletio na vlak od 7-8 AI auta , završio 4 i sličnim zaostatkom kao i prošlu.
U četvrtoj sam prestigao MC-a u prvom zavoju zadnjeg kruga , pratio me sve do Hairpina kada odlječe u pjesak , a završavam skoro 4s ispred TVR-a koji je bio 2.

Iznenadilo me često izljetanje AI-a na Hairpinu , a nekoliko puta su u tom zavoju proletili kraj mene u stilu Maldonada. I prije mosta sam ih često viđao u pijesku , ali na hairpinu su ko kamikaze.

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #212 on: June 19, 2014, 13:46:10 »
Eh, kad bi AI bio uvijek brz kao i u onom modu kada si ispred njih to bi bilo fantastično.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #213 on: June 26, 2014, 23:52:29 »
Kako smo u posljednje vrijeme napokon dobili i nove vrste sezonaca, neke stvari u temi "GT6 Seasonal Events • aktualni + arhiva dosadasnjih" sam malo izmjenio.
Pa da Vas ukratko obavjestim o tim promjenama koje sam u posljednje vrijeme napravio , ajmo u rikverc.

Prije tjedan dana smo dobili dva TT-a s naslovom "1 Lap Time Trial". Kako se u njima doba dana mjenja i to ubrzano, za sve evente sam ispod naslova staze ubacio podatke o Time i Track Surface Water. Do sada nema puno eventa u kojima se doba dana mjenjalo , a oni raniji u kojima je ta opcija i postojala vrijeme teće u realnom vremenu. Takve evente sam oznaćio sa znakom ~ iza samog vremena , dok su ovi ubrzani obilježeni istim znakom ali u crvenoj boji ~.Oni u kojima se doba dana ne mjenja nemaju nikakvu oznaku iza.
Samo je jedan event do sada imao Track Surface Water različit od 0% , ali sada smo spremni i na to.

Istovremeno , da bi to stalo i sve nekako urednije izgledalo, logo staze je malo narastao.

Još prije , dodatak "Stock Car" koji sam stavljao iza naslova za evente koji su se vozili s takvim autima sam uklonio. Ali sam u prvi post sa popisom sezonaca kao i ispod naslova samog eventa ubacio male ikonice i . Nisu baš najjasnije , ali zeleno je Štok crveno je Vino (morate imati u garaži ili frižideru , ovisi o ženi  ;D ).
Kako stock eventi nemaju one ulazne zahtjeve ubacio sam i podatke o autu (Competition Car); snazi, kilaži , PP-ima te gumama na kojima se taj event vozio.

Pojavom Drift sezonaca trebala mi je nova ikona za Target Score , pa je ujedno i ona za Target Time promjenjena da bude što bliža onome u igri.

Par greškica sam pronašao i ispravio, uglavnom u tekstualnom opisu eventa.

Iako ih mi nismo mogli voziti, u prvi post ispod sadržaja ipak sam ubacio info za evente namjenjene tim specifičnim regijama. I nadam se da takvih sezonaca koje nečemo moći voziti u budučnosti neće biti previše.

I to je to.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #214 on: June 27, 2014, 02:21:46 »
TI si jednostavno lud ;D ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #215 on: June 27, 2014, 07:12:18 »
Nisam jednostavno  ;D

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #216 on: June 28, 2014, 15:44:03 »
...ali komplicirano...  :P
Ja sam naprosto osupnut žarom koliku količinu posla odradiš, Kimi...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #217 on: June 28, 2014, 17:06:58 »
Ne bi on da ima šta igrat 8)

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #218 on: June 28, 2014, 21:39:37 »
Hvala Đurica

Meni je nekako u ove 3 godine postao ritual, mrvicu ranije buđenje četvrtkom ujutro , paljenje konzole , pogledati što je novo u Seasonal Events sekciji . A onda sve to uz kavicu napisti na forumu u temi o sezoncima.

A po prirodi sam picajzla što se bilo kakvog posla tiće i ne mogu protiv toga, a kada se nečeg uhvatim (npr. gajbe piva) onda sam ko pitbull, nepuštam

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #219 on: June 28, 2014, 21:59:21 »
;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #220 on: August 14, 2014, 18:28:02 »
U novom GT500 Super Lap TT-u na popisu automobila dozvoljenih za korištenje u eventu , vjerovatno greškom se našao i Nissan 180SX Type X '96. Mislim da je na njegovu mjestu trebao biti CALSONIC SKYLINE '00 koji se pak ne može koristiti u ovom eventu.




Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #221 on: August 16, 2014, 06:50:52 »
180SX uklonjen je sa popisa dozvoljenih auta u eventu.

CALSONIC SKYLINE '00 se još uvijek ne može koristiti , dok je Calsonic IMPUL GT-R '08 dva puta naveden na popisu u igri.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #222 on: August 28, 2014, 22:41:31 »
Posatali su aljkavi i u ovim sezoncima . Novi sezonci ; nova pogreška, pa kasnije ispravljanje.

Nagrade tj. boje koje se u sezoncima osvajaju za zlato su nakon nekog vremena promjenjene. Odmah mi je bilo sumnjivo čim sam vidjeo da se u oba TT i u oba DT osvajaju iste boje. Oni koji su prije promjene osvojili prve nagradne boje ne mogu osvojiti ove nove ponavljanjem eventa.
Dakle , ovo je bilo , pa je promjenjeno u ovo

2 Wheel Drive Race Cars Drift Trial : GT OLD GENERATION 004-W > GT METALLIC 004-C
Pre-1980's Japanese Cars Drift Trial : GT OLD GENERATION 004-W > GT JAPANESE 004-W
Non-Race Car Super Lap : GT GUNMETAL 006-W > GT GREY 002-N
Formula Gran Turismo Super Lap : GT GUNMETAL 006-W > Gold Chrome

Također su ispravili pogrešku PP limita na samoj fotki Non-Race Car TT-a , gdje je u početku pogrešno pisalo 600PP limit umjesto 500.

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #223 on: August 29, 2014, 10:03:12 »
Tebi bi trebali zaposliti u QA odjel u PD-u. ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #224 on: August 30, 2014, 21:24:46 »
Dugo vremena sam o tim Japancima imao jako visoko mišljenje bar što se tiće rada , posla i odnosu prema njemu, preciznosti, provjeravanju provjerenog itd. itd.
Ali kroz GT5, a još više kroz šesticu sam skužio da i nisu toliko pedantni kakvih sam ih smatrao.

A ova posljednja dva tjedna zaredaju dvije glupaste greške , pa sam pomislio da je lik koji inaće slaže sezonce otišao na godišnji; negdje u blizini Fukushime gdje uživa u sušiju , domačoj blitvi i riži. Ovaj što ga mjenja je prije njega bio u istom odmaralištu i preporučio ga kao izvrsno mjesto za punjenje baterija.

S druge strane , tko radi taj i griješi , pa bio on i Japanac.

I na kraju , iako nisam neki tip koji voli putovanja i više imam narav nekakve kvočke koja najviše voli svoje piliće i svoje dvorište , Japan je jedina zemlja koju bih volio posjetiti. Iako 100% znam da bih već sutra ujutro zbrisao od tamo.