Author Topic: GT6 Seasonal Events & Quick Match • Chat tema  (Read 84895 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #225 on: August 30, 2014, 22:07:43 »
Ja to gledam kao dobar znak da je to posljedica da se bave puno važnijim stvarima ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #226 on: September 11, 2014, 18:26:56 »
Vidim da se ovaj nadrogirani japanac još uvijek zajebaje sa sezoncima.

U WSR, 1983 Ayrton Senna Super Lap u tekstualnom opisu prva rečenica kaže ; This is a Time Trial event using Ayrton Senna's 1983 West Surrey Racing car with 551PP or less. Iako ova restrikcija o PP nije navedena u Entry Requirements ovog sezonca, on se može odvoziti i sa 559PP koliko auto ima kada mu se promjeni ulje.

U temi o sezoncima stavio sam zvijezdicu uz pogrešku a na dnu i pojašnjenje , isto ću kasnije napraviti i za prošle sezonce gdje je bilo određenih grešaka ili promjena.

I boje koje su naknadno promjenili u prošloj seriji DT i TT sezonaca u ovima se osvajaju za broncu.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #227 on: September 16, 2014, 19:02:45 »
Ovaj novi TT na Panorami je totalna epilepsija... odusta na brdu, dalje nisam pokušavao ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #228 on: September 25, 2014, 08:10:52 »
Nova greška , u Racing Car TT-u nagrada za srebro je 700,000 Cr (za zlato 160,000) pa tko želi na brzinu dignuti skoro 2 miliona kredita nek odvozi dok nisu skinuli nulu.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #229 on: September 25, 2014, 15:16:13 »
ispravili
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #230 on: September 25, 2014, 21:16:49 »
ispravili
I ja .

Prekjučer su promjenili i Quick Match utrke , iako je zapravo samo jedna nova (650PP racing Car Battle) dok su u ostalima samo promjenjene staze i neki od uvjeta (SRF; Matching..). Ipak otvorio sam temu posvečenu Quick Match utrkama sličnu ovoj o sezoncima. Pa tu možete pročitiati osnovne uvjete tih utrka kao i popis automobila i njihovih osnovnih performansi koji se u tim utrkama mogu voziti.

Kako za popisati sve te brojke ipak treba dosta vremena, ovo vjerovatno neću stizati odrađivati kao sezonce ujutro ćim se oni pojave, pa ću to uglavnom odrađivati po povratku sa posla.

Temu sam stavio pod ovaj topic o sezoncima , ali ako Amar misli da je treba prešaltati negdje drugo ; slobodno.


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #231 on: September 25, 2014, 21:35:58 »
Moraju promjeniti ovo sa krugovima u pojedinim utrkama. Tri kruga su generalno premalo, al ajde, tri kruga na SPA se i ima nešto vozit (mada su tu opet jako brzi auti). Generalno, sve je čas posla gotovo. Pet bi bilo bolje...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #232 on: October 10, 2014, 19:49:04 »
700PP Racing Car Battle / International Quick Match na Laguna Seca zamjenjen je sa Prototype Race Car Battle koji se sada vozi na Fuji F. Nekim od ponuđenih auta dodan je balast određene kilaže, a u temi je pod performansama za aute kojima je dodan balast dodatna masa navedena u zagradama (podatak o samoj težini auta je sa već uračunatom dodatnom težinom).

Ostali QM se nisu mjenjali osim što im je svima rok isteka produžen za jedan dan tj. na 15.10.2014. Vjerovatno će ići na to da i QM updejtaju četvrtkom kao i sezonce.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #233 on: November 22, 2014, 01:14:35 »
Matej sa rocketom ubio konkurenciju za pola sekunde !
Ja iza duge pauze sekundu iza 1. sa Subaruom, zadovoljan.

Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #234 on: December 17, 2014, 21:20:29 »
Uf, dadoše mi hrpu posla sa ovim 1.15 update-om.

Šest novih sezonaca u kojima se može osvojiti pet nagradnih automobila i ako sam dobro izračunao 11,600,000 Cr uz 200% Login bonus.

U Quick Match uglavnom sve već viđeno uz promjenu staza, te uz novost da je peti prozorčić u kojem je prije stajalo Coming Soon zamjenio event u kojem se koriste auti koje imate u garaži. Nažalost, još uvijek su svi eventi sa malim brojem krugova.

Offline matej2547

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 187
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #235 on: December 18, 2014, 01:10:56 »
Ovaj novi Chaparral je nevozljiv na joysticku. Sat vremena voznje i jos uvijek falio sekundu do zlata, na kraju pomocu raznih trikova, full gas i kocenje istodobno, ASM, ABS 10 uspio skinut zlato za 6 tisucinki. Tak da nemojte ni pokusavat ovo vozit bez volana!

Offline negraj

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 165
  • PSN ID: negrajsp
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #236 on: December 20, 2014, 00:13:44 »
Chaparral - joystick, slazem se katastrofa. Zadooljan sam i sa srebrom za 2 tisucinke.
cemu sve to, jos i radi.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #237 on: December 20, 2014, 04:10:49 »
Prekjućer kada sam prvi put ušao u Jaguar Overtake Challenge za oko mi je zapelo neobično/pogrešno ispisano doba dana , pisalo je 9:42.

Danas sam ponovno ušao u event i vidim da su ispravili u 11:10 što je uobičajeno za Grand Valley. GV inaće nema opciju promjene doba dana i mislim da je ovo ipak samo tipfeler , iako malo čudan.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #238 on: December 20, 2014, 10:23:38 »
Vjerujem da će na kraju sve staze dobiti tu opciju.... mada, najbolji je ovakav kakav jest, malo oblačića.

Primjetio sam da mi zna smetati promjena dana, ko da mi nije ista staza ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 Seasonal Events • Chat tema
« Reply #239 on: December 20, 2014, 11:13:05 »
U GT7 vjerovatno će sve staze imati tu opciju , a u GT6 najbolji kandidat za eventualan takav upgrade je Red Bull Ring kojem na službenim stranicama na popisu GT6 staza još uvijek stoji da ima opciju Time: Variable. Promjena osvjetljenja svakako utjeće na "doživljaj" staze , a neke staze kao Nurburgring, Le Mans, Bathurst... zaista izgledaju predivno u zoru i sumrak, i mislim da su unatoć svim ograničenjima PS3 to odradili fenomenalno.

U GT7 vjerovatno će sve staze imati i promjenu vremenskih uvjeta. Koliko vidim po snimkama na YT u Drive Clubu to odradili odlično. Ali ni malo ne sumnjam da će PD to napraviti još bolje ,kada se sjetim SS Route 5 Wet iz GT3 koja sa onim lokvicama na stazi meni još uvijek izgleda ljepše/bolje ćak i od bilo koje staze u kišnim uvjetima u GT5 ili 6.