Author Topic: GT6 • 1.02 i 1.03 Update - Sluzbena chat tema  (Read 79652 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #270 on: January 24, 2014, 20:34:37 »
Zavrsio IA i idu ending credits? Ide kao 1 krug schleifa, sad nemogu skuzit jel iz igre ili iz stvarnosti ili je mozda mixano.
edit: Nisam lud, definitivno je ubaceno nesto iz stvarnosti, na kraju kruga i prije prvog zavoja se moze vidit plavi Porsche
911 GT3R ili RSR... cak mi se i e36 M3 pricinio u toku kruga..

ni meni nije bilo jasno jel to nešto game render ili sve snimljeno.
valjda je sve snimka s nekim filterom jer teško da bi poršovi se samo tako pojavili.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #271 on: January 24, 2014, 20:41:39 »
Zavrsio IA i idu ending credits? Ide kao 1 krug schleifa, sad nemogu skuzit jel iz igre ili iz stvarnosti ili je mozda mixano.
edit: Nisam lud, definitivno je ubaceno nesto iz stvarnosti, na kraju kruga i prije prvog zavoja se moze vidit plavi Porsche
911 GT3R ili RSR... cak mi se i e36 M3 pricinio u toku kruga..

ni meni nije bilo jasno jel to nešto game render ili sve snimljeno.
valjda je sve snimka s nekim filterom jer teško da bi poršovi se samo tako pojavili.
nije nikakvi in game render, nego voznja kaze u svim vremenskim uvjetima na nordslajfu.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #272 on: January 25, 2014, 11:39:45 »
Nije Kazina samo, vec od sva 4 vozaca, ali da, samo su izmontirali puni krug od svih snimljenih krugova utrke kroz 24 sata. Sve je prava snimka, nema rendera nigdje.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #273 on: January 26, 2014, 13:28:49 »
  • Kaz promises to introduce 35 new vehicles through the Vision GT project
  • 5 M-B Vision Gran Turismos (-moes?) will be reproduced in real life, with them being based on the 2014 SLS AMG GT (Kaz says he is very "touched" by this).
  • Kaz says that he insists on the "One person, one car" policy, in which every single car (premium, I suppose) must be modeled by one person only, from top to bottom, so that each staff member can reflect the qualities of Shokunins (職人), which is closely defined as "Craftsman" or "artisan" in English (Now we know why they can't make every standard into premiums...they should just hire more people, I think).
  • Kaz says a new 27Km track (most likely around Zahara and its lake, near Ronda, Spain) will be coming to GT6 soon as part of a new DLC (which will be launched sometime in February), along with two RB X2014 models:the RB X2014 Standard, and RB X2014 Fan Car. He later showed that same video we saw the other day on the live stream.
  • When asked about future developments, Kaz said that while development for GT7 was already underway, PD is still putting their main focus on constantly updating GT6 with new content.
  • A future announcement will be coming soon, though it's not made clear whether this is referring to GT7 or the new track that was mentioned earlier.

http://www.gtplanet.net/forum/threads/gt6-news-and-discussion.260299/page-245#post-9263174


Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #274 on: January 26, 2014, 13:58:54 »
To je onda ona staza što smo vidjeli video. Po meni, bolje pet komada od pet kilometara, još bolje ako su stvarne, ali Kazo ostaje Kazo. For bad and good.

Offline romano2603

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 147
  • zovu me.... BERO :)
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #275 on: January 26, 2014, 14:15:44 »
Ja baš suprotno.. Jako sam zavolio Nurburgring još od GT4 i kako je GT došao do 6-ice, ta staza mi je postala daleko bolja od bilo koje staze koju sam vozio u GT-u.. Baš zbog toga što se moraš dobro koncentrirati 6-7-8 minuta, zavisi od auta.. Koji god auto isprobavam, isprobavam ga na Nurburgringu.. Tako da vjerujem da će mi ova nova staza sjesti jednako dobro.. Jedva čekam
If everything seems under control, you're just not going fast enough!

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #276 on: January 26, 2014, 14:54:04 »
Donnington, Imola, Hockenheim, Watkins Glen, Istanbul u paketu ipak bih radije nego ovo. Daleko od toga da ne volim Nurb, ali više je uvijek bolje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #277 on: January 26, 2014, 15:18:34 »
A jebiga, šta reći... ja bi isto radije vidio koju novu stazu (ili neku staru u novom ruhu), al japanac ostaje japanac i možeš se jebat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #278 on: January 26, 2014, 20:27:14 »
makar i staza koja podsjeća na lokalne ceste je po meni dobrodošla

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #279 on: January 26, 2014, 21:40:30 »
Ovo je sjajna staza po meni jer je opet nesto posebno u odnosu na sve, dugacki sweeperi i pravci s elevacijama sa velikim distancama - nesto sto jos nikad nismo imali u GT. Bit ce sjajno s onim autima kkje jako volim, a nikad ih nemam priliku za pravo voziti, tipa F40, Enzo, Lambo GT2, SLR, McLaren.. staza stvorena za supercarove, ne za trkalice.

A i dobar nacin da svi prakticno skinu "template" za Course Maker.

Sve u svemu, jedva cekam. Mislim da ce to doci brzo, jer u tom apdejtu je i Redbull X, ocito ce ga prebaciti na veljacu, ali mislim da cemo ovo dobiti sve za koji dan.

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: GT6 • 1.03 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #280 on: January 27, 2014, 11:05:56 »
Magistrala FTW!!