Author Topic: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema  (Read 45755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #45 on: February 07, 2014, 10:21:51 »
nemaš kaj sve što je rekao stoji...pogotovo ovo sa 1200 auti, a od toga 500 duplića.... umjesto da su ostavili manje auti, ali ih zato popeglali do kraja kaj se tiće fizike i zvuka. Npr italia 458 u gt-u i AC su po meni nebo i zemlja

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #46 on: February 07, 2014, 10:42:47 »
Ma to Mrav montirao ;D

 ;D ;D ;D

Koja tužna atmosfera u filmu ali sve u svemu istina. Jedino što nije probao online, mislim da je i bolje da nije  ;D

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #47 on: February 07, 2014, 10:49:37 »
nemaš kaj sve što je rekao stoji...pogotovo ovo sa 1200 auti, a od toga 500 duplića.... umjesto da su ostavili manje auti, ali ih zato popeglali do kraja kaj se tiće fizike i zvuka. Npr italia 458 u gt-u i AC su po meni nebo i zemlja
Dečki moji vama se dogodio jedan veliki zajeb!

Probali ste sim racing na pc-u, jebiga.  ;D

 Rfactor je stariji 10 godina od GT-a (5 ili 6), a osjećaj koji daje u odnosu na GT je 10 godina ispred njega. A o Iracingu, AC-u (njih sam vozio) nemamo kaj uopće pričati.

GT ima jednu jedinu prednost u odnosu na PC simulacije ,a to su naša druženja, pijanke vikendom, Stingera koji se lako zapali kad je u cugi!

To mene drži još uvijek za GT, jedino to.

psn-id: GTS-Klocna

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #48 on: February 07, 2014, 13:45:54 »
yep...i činjenica da ne trebam uložit velku lovu u komp da bi mi igra izgledala ljepo ko gt6

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #49 on: February 07, 2014, 15:03:20 »
Zapravo je fascinantno koliko ljudi igra Gran Turismo a zapravo ga ne razumije. Obratiti paznju na podnaslov i uzivat u viziji VOZNJE automobila i mali milion sitnica koje to prate a koje nema ni jedna druga IGRA. Nigdje nikad kreator GTa nije spominjao RACE SIM. Naravno da postoji bolji zvuk,fizika,voznost uskoro i grafika,vise rl staza itd,itd....ali Gran Turismo je prica za sebe i nije usporediva sa icim drugim,pogtovo vikendom u raznim birtijama,jazbinama.... :)

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #50 on: February 07, 2014, 15:30:28 »
Ako stavis slogan The Real Driving Simulator, staze za trke i npr gt3 auta onda sta bi trebalo to bit?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #51 on: February 07, 2014, 15:52:57 »
Sta ce im on pomoci, klaun da pomaze Polyphonyju, kaze on "hej Polyphony, ako vam treba pomoc, ja cu vam pomoci potajno.."; koji uzas od kretenarije od izjave..

Ovo mi sve uzasno ide na zivce vec jako dugo vremena, ljudi koji uopce ne razumiju igru pricaju o igri, kao da je GT klon ostalih igara, a ne obratno.

Svi zele da Gran Turismo bude igra koja on NIJE, a istovremeno niti jednoj drugoj igri ne zamjeraju sto nema sve ono sto GT ima. To je totalno nevjerovatno licemjeran i dvolican nacin razmisljanja i stvaranja standarda za ocjene i misljenja.


Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #52 on: February 07, 2014, 16:16:27 »
Good point, Turok & gazda, potpuno se slažem. Čak i ono što ja osobno zamjeram i prigovaram je u želji da se dobije više i bolje, što je u slučaju GT5 itekako rezultiralo odličnim upgradeima i dodacima na launch verziju.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #53 on: February 07, 2014, 16:24:17 »
A što mislite koliko se dobro prodaje kad su dva mjeseca od izlaska igre srezali cijenu na trećinu? Stoji činjenica da su opet izbacili nedovršenu igru, i da su je izdali u krivo vrijeme i da je bio slab PR i da se nisu jasno izjasnili da ovo neće doći i za PS4, ali amer je totalno mašio ceo fudbal. Ne možeš 15 godina igrati i pratiti neku igru i ne shvatiti njenu bit i kako tvorac razmišlja. Al dobro, tko jebe amera.

Još par update-a i biti će to sve ok

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #54 on: February 07, 2014, 16:42:01 »
Necu kvotat ali slazem se sa turokom, amarom a najvise sa stingerovom izjavom.

Neupitno je da ce oni unjet jos toga sto su obecali samo kvargu zasto to nije od day 1 pogotovo da ovima svima sto placu zatvore usta (i da fanovima jos vise udovolje).

Uglavnim nema sekiranja s moje strane samo da to sve sto prije izvuraju a gt7 slobodno neka izade kad ps4 barem malo cijena padne :P
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #55 on: February 07, 2014, 17:14:51 »
Necu kvotat ali slazem se sa turokom, amarom a najvise sa stingerovom izjavom.

Neupitno je da ce oni unjet jos toga sto su obecali samo kvargu zasto to nije od day 1 pogotovo da ovima svima sto placu zatvore usta (i da fanovima jos vise udovolje).

Uglavnim nema sekiranja s moje strane samo da to sve sto prije izvuraju a gt7 slobodno neka izade kad ps4 barem malo cijena padne :P

Kad pogledaš ovaj dokumentarac o Kazu onda dobro da je išta gotovo ;D


Jebiga, to je totalno drugi svijet od nas, totalno drugačiji pogledi. Rade tako kako rade i sasvim je jasno da je glavni krivac za nedovršenost igre Sony. OK, da ih se pustilo onda bi tek sada dočekali GT5, al jebiga.

Ja GT6 shvaćam kao jedan veliki test za GT7, ionako sva zabava leži u Online-u, eventualno Seasonalima. No, ne treba zaboraviti da će nam update-i donijeti još puno nove zabave pa ajmo reći da i nije loše što će se sve to lagano rasporediti vremenom. Što bi da ste dobili sve fičrse odmah? ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #56 on: February 07, 2014, 17:22:04 »
odgledao taj inside review, ne mislim da je išta jako loše rekao
nije slagao u ničemu al drugačije gleda na gt od nas i to je to
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #57 on: February 07, 2014, 17:26:03 »
Zapravo je za mene citava poanta da za nabrojit sto GT nema treba jedan post sa 3 do 4 recenice a za ono sto ima citava knjiga. A ja sam gustao i prije 30+ godina kad mi je automobil bio jedan veliki kvadrat i cetiri mala, a fizika pomicanje lijevo,desno...eh Atari 2000.

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #58 on: February 07, 2014, 17:27:57 »
Sta ce im on pomoci, klaun da pomaze Polyphonyju, kaze on "hej Polyphony, ako vam treba pomoc, ja cu vam pomoci potajno.."; koji uzas od kretenarije od izjave...

Da ovo je bila najjača izjava, hahahahahha :D Kao ako trebate pomoć (jer ste glupi i ne znate što radite) ja sam tu. Čak me ne morate ni pod kredite staviti!

GT je drugo, PC simulacije su nešto drugo. Možeš voliti i jedno i drugo iako su različit

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #59 on: February 07, 2014, 17:36:43 »
Meni je GT jednostavno sredstvo pomoću kojeg mogu probati voziti virtualne aute po virtualnim stazama, Ono što bih volio jest da mogu voziti utrke s kvalifikacijama gdje ovisno o razlici u PP dobijem više ili manje novaca. Sam si organiziram utrke, protivnike, vozim, uživam... Naravno, ovo što su najavili očekujem što prije i držim ih za to, ne želim isprike. Popravljen zvuk i izvođenje se podrazumijeva, kao što je i GT5 s vremenom ispoliran.