Author Topic: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema  (Read 47070 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #60 on: February 07, 2014, 18:09:35 »
odgledao taj inside review, ne mislim da je išta jako loše rekao
nije slagao u ničemu al drugačije gleda na gt od nas i to je to

Upravo tako. Ja sam vjerovatno taj jedan koji gt6 gleda drukčije.  Fan jesam ali nemogu prijeći preko banalnih stvari.
Kupio sam ps3,tv, rinoseat dao 430kn za igru i želim uživati sa ekipom.

Upravo radi banalnih grešaka se i vidi kako je opala zainteresiranost ekipe sa foruma. Nakon izlaska igre smo se jedva smještali online u jednu sobu.
Dva mjeseca kasnije nemoguće je skupit 10 ljudi za druženje, već preko 20 dana nije bilo druženja ako se nevaram.
Na prvenstvu druga soba je vozila sa 4 čovjeka! Bilo bi 6 ali eto dvoje je izbacilo koliko sam čuo... Bilo bi i 14 al nedo bog probat jer bi bio kaos u jednoj sobi ;D

Znam da ljudi imaju obveze i nemogu, ali kad upalim ps na friend listi vidim da sve vise ljudi igra druge igre iako nas bude 10ak online.
Pokušavao sam i osobno otvarati sobe došlo bi nas 3-4.

Pa bem mu sunce na gtplanet ima sticky sa preko 70 bugova. Možda izgleda kao da plačem jel  ;D al istina je istina i od nje nemožeš bježat gledao ti to kao gt fan ili drukčije... samo što eto ima i zadovoljnih ljudi sa trenutnom situacijom kako mi se čini.
Sa guštom sam pravio videa iz igre bilo online bilo off, sad nemam ni volje za to

Meni osobno netrebaju nova auta, seasonali i to. Daj nek poprave ovo što ima u igri, neka optimiziraju online, sitne gluposti mislim da ih netrebam nabrajati svi već sve znaju.
Kao tako velika firma mislim da su krajnje neozbiljni prema svojim fanovima/kupcima bio to poliphony ili sony ...netko je kriv nebitno.
Eh da bit će update , jučer je bilo 2 mjeseca od izlaska igre... u svakom slučaju razočaranje. Sami sebe pokopavaju sa tim sporim patchevima a svi znamo da su sposobni 10x više i bolje!
Al eto svejedno se vidimo u utorak na Ascari , a do boljih dana i ja sam off ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #61 on: February 07, 2014, 18:16:37 »
Jučer je bilo dva mjeseca od izlaska igre.

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #62 on: February 07, 2014, 18:18:01 »
Ispravio, hvala Kimi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #63 on: February 07, 2014, 18:22:19 »
Upravo radi banalnih grešaka se i vidi kako je opala zainteresiranost ekipe sa foruma. Nakon izlaska igre smo se jedva smještali online u jednu sobu.
Dva mjeseca kasnije nemoguće je skupit 10 ljudi za druženje, već preko 20 dana nije bilo druženja ako se nevaram.
Na prvenstvu druga soba je vozila sa 4 čovjeka! Bilo bi 6 ali eto dvoje je izbacilo koliko sam čuo... Bilo bi i 14 al nedo bog probat jer bi bio kaos u jednoj sobi ;D

Gle, izašao je PS4, neki ljudi su se uhvatili toga. Tko ih može kriviti?

Dalje, prije sam ja dosta organizirao online, zvao na telefon, slao sms-ove, slao pm-ove po cijeli tjedan da se uspije skupiti nešto ljudi za vikend. Jebiga, sad mi je uletio novi posao i jednostavno nemam kad igrati. Ok, nije to glavni razlog, ali ima nas još takvih koji zbog nekih razloga ne možemo voziti.

Što se tiče ispadanja, gle, i da igramo opet GT5 opet bi bilo ljudi koji ispadaju i koji se ne vide. Nije to sve krivnja igre, neki imaju takav net i tu ne možeš ništa...


btw... Polyphony je jako mala firma i po mom mišljenju ne stignu sve napraviti. Očito su neke stvari dobile prioritet, dodatni sadržaji, taj veliki update koji kasni. Kad ispale to vani pretpostavljam da će se uhvatiti ostalih stvari i bugova, a u međuvremenu će skupiti dovoljno podataka o njima. I GT5 je dosta štucao u početku pa se vremenom sve riješilo.

Prije 3 godine je bilo drugačije, dugo nije bilo GT-a, bio je stvarno veliki razmak od GT4 do GT5, sada smo na staru igru dobili novu koja generalno i nije mogla otići previše naprijed plus se pogodilo s vremenom izlaska nove konzole pa i ne čudi manji interes ljudi

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #64 on: February 07, 2014, 18:32:14 »
U pravu si, nema tu tjeranja poso i obveze na prvom mjestu.
Ja sam tu među zadnjima došao na forum pa možda neke stvari na koje ste se vi i navikli i znate nerazumijem.
Al eto znam da možda previše pišem al to je moje mišljenje.

Offline romano2603

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 147
  • zovu me.... BERO :)
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #65 on: February 07, 2014, 19:04:33 »
Ne Mrav, sve što si rekao je ono o čemu sam ja razmišljao zadnjih 2 tjedna.. Ono u vezi druženja i vožnja online.. Rekao si istinu..

Ali ni Stinger nije daleko od tebe.. Da, došao je PS4, a Gran Turismo 6 nije ispunio ono što je trebao.. barem zasada.. Stvarno se nadam nekom "grdom" updateu :)
If everything seems under control, you're just not going fast enough!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #66 on: February 07, 2014, 19:34:26 »
U pravu si, nema tu tjeranja poso i obveze na prvom mjestu.
Ja sam tu među zadnjima došao na forum pa možda neke stvari na koje ste se vi i navikli i znate nerazumijem.
Al eto znam da možda previše pišem al to je moje mišljenje.


Ma što ti je ;D slobodno piši, tome i služi forum. Neki ovdje od nas su cijeli život na serijalu pa donekle znamo kako neke stvari kod njih funkcioniraju.

Da ne bi bilo zabune, i ja se slažem da igra nije gotova, da fale neke stvari, i ja bih neke stvari prije nego neke kojima se oni bave, ali imam razumijevanja za sve to. Meni generalno možda najviše smeta to što u GT5 i/li GT6 nema stvari koje su postojale u prethodnim nastavcima. Počev ovo od PP-a, pa do nekih staza, do nekih modova i slično.

No, GT5 vam je najbolji pokazatelj. Tko ga je igrao od prvog dana može se sjetiti kakva je igra bila tada, a što smo vremenom sve dobili i koliko je igra napredovala. Jebiga, treba vremena za sve to. Netko će reći da je ovo redizajnirani GT5. Možda na prvi pogled. Ali kompletno su promjenili kako igra radi, menije, fiziku igre, gume... sve to traži vremena i naročito finog tuninga.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #67 on: February 07, 2014, 19:54:24 »
Ja sam i dalje na ovoj svjetloj strani.

Ne igram GT često, ali svaki put uživam kad sjednem.

A ova njegova izjava na kraju... Brate ne budi smiješan, gurat se naprijed tako. Pa nije PD bangav jbt ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #68 on: February 07, 2014, 20:25:48 »
ja sam se danas naživcirao vozeć onaj wilow 20 milja i skužio sam kak model guma nema veze s vezom....vozim sa 458 italia prvih 5 krugova na SH, a zadnja 3 na SS...znači kad je auto lakši jer ima manje benge trebal bi trošit manje gume pogotovo ako ne divljaš ko napočetku,ali to nije slučaj već na kraju jedva dođem do cilja i to mi u zadnjem krugu zadnje gume padnu za 3...a da ne pričam kak na SH u 4. krugu su gume na 6 ili 7, a u 5. su već na 2  užasno iritantno i razočaravajuće...tu je i glupi AI i nedostatak kvala....svaka im čast nije uopće lako napravit nešto takvo, meni je sve to vanzemaljski, ali napravit ovakve neke propuste...to me malo nerva

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #69 on: February 07, 2014, 20:32:49 »
Mene zdere kaj u premium autima na suvozacevom mjestu nema Seve ili bar Nives Celzijus, pa zabogadragoga vec su se mogli nafciti to napraviti na 8 godina staroj platformi za igranje igara.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #70 on: February 07, 2014, 20:58:57 »
Jako dobro obrađena tema na GT Planetu o utjecaju promjene ulja, prijeđene kilometraže , održavanja šasije i motora  te njihovog utjecaja na performanse auta u GT6.

http://www.gtplanet.net/forum/threads/gt6-%E2%80%93-oil-engine-and-high-mileage-hp-deterioration-guide.302338/

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #71 on: February 07, 2014, 21:32:38 »
  Jbg. ja sam trenutno u kineskim đunglama ,pržim se u pustinjama afričkog kontinenta.., borim se u srcu pacifika sa orkanima i olujama ....
 teško je odoljeti se dojmu koliko je ljepo i dobro to napravljeno ....

  Nisam se oprostio od GT-a ,samo mi je falilo malo promjene ,ali uskoro se vidimo na startu.....
   
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #72 on: February 07, 2014, 21:50:27 »
Koliki sam tekst napisao, a nisam postao! :o Mogli bi pričati o GT-u i ostalim simulacijama satima, a i trebali bi jedan dan (uživo). :)

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #73 on: February 07, 2014, 21:57:56 »
i to budemo na roštilju kod mene, samo trebam još porješavat neke stvari vezane za šljaku i onda bumo se bacili na organizaciju

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #74 on: February 07, 2014, 22:02:26 »
Gt6 je sheban sa najavom ps4 jos u trecem mjesecu 2013 i tu je debelo otpala zainteresiranost za igru i sav fokus ode na ps4, sad da li je to namjerno napravljeno da se sto manje bljuje po igri i nedostacima jer zna se sto je GT serijal za sony , dok mi je gt6 bio nevidljiv i napetost koju je gt5 drzao kod ljudi prije neke najave .
Samo me prati filing da je sve bilo isforsirano , po meni je gt6 trebao izaci na ps4 malo usminkan koji bi radio bez greske s tehnicke strane, a ovako su samo sami sebe shebali.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg