Author Topic: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema  (Read 47095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #75 on: February 07, 2014, 23:30:01 »
Kao što rekoh, a i Kazo je govorio, PS3 ne može više nego što može i tu su ograničenja. Puno se vremena potroši na neke stvari i ne ostane dovoljno da bi se sve ostalo implementiralo. Kako bilo, ne možemo ništa nego igrati ili ne igrati i nadati se updateima. To i radim.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #76 on: February 07, 2014, 23:32:52 »
10 godina oni rade na GT za PS3 i nisu u stanju napravit kako treba, konstantno su neke pripreme za nešto, a mi nikako da dobijemo pošten naslov. Ja sam prvenstveno odustao zbog PS4, a način na koji sam ponajviše guštao u GT5, sve bi mi bilo isto na GT6, samo na novim stazama, a to što je se na nove staze trebalo čekati 3-4 godine i još se čeka, to je njihov problem, prije sam napisao, mene bi prao jedan veliki deja-vu osjećaj da sad vozim GT6.

Trebalo bi Kazi reći da se ne može na 2 stolice sjedit!

Valjda dodju pameti pa na PS4 izbace savršeno optimiziranu igru sa 400 auta i 50 staza pa pomalo nadogradjivati kroz godine...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #77 on: February 08, 2014, 00:34:39 »

Svi zele da Gran Turismo bude igra koja on NIJE, a istovremeno niti jednoj drugoj igri ne zamjeraju sto nema sve ono sto GT ima. To je totalno nevjerovatno licemjeran i dvolican nacin razmisljanja i stvaranja standarda za ocjene i misljenja.
:-*

Tako je to u zivotu, inace, u svemu i o svemu, nazalost.
Ako je to cijena za biti normalan, ja necu.  ;D
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #78 on: February 08, 2014, 18:20:37 »
Moguće da su oni i planirali GT6 za PS4 pa kad su vidjeli da od toga ništa onda su ga prebacili za PS3. Al ono, možemo samo  nagađati

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #79 on: February 10, 2014, 01:54:47 »
Zavrsio sam veceras cijelu igru, iako i dalje stoji 99%.
Ona super kockica mi je dosad najgora, bas sam se izivciro.. ove kao endurance utrke su katastofa,
da ne spominjem mission races s-3 i s-5.

Sve u svemu, razocaranje..
Moja ocjena za karijeru od 0-10, al ono od srca je 3.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #80 on: February 10, 2014, 09:00:15 »
a drift na volan...da ne pričam

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #81 on: February 10, 2014, 10:23:53 »
Drift preskačem još od GT5. Meni je jedna stvar genijalna u igri a to je sama vožnja. Da vozim online s vama (jel to opče šljaka?) sigurno bi mi igra bila još bolja, ovako mi je samo odlična.  ;D Jedva čekam onaj track kreator sa đipiesom, čak više nego bispek (mogu bez toga ako će AI bit retardinjo-like), baš će mi biti zakon voziti po novim stazama koje sam napravim. U biti, veselim se samo novim autima i novim stazama, u bilo kojem obliku.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #82 on: February 10, 2014, 13:40:05 »
a drift na volan...da ne pričam

jako ovisi o autu, sa nekim autima mi ide sasvim dobro dok sa nekima je živi užas držati bok
čak sa nekim autima mi puno bolje ide na SH gumama, kao da CS se pregrije i auto postane još teži za kontrolirati
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #83 on: February 10, 2014, 16:23:00 »
nisam imo prilike vozit gt6 na volanu, klizanje i vožnja u reliju su mi puno bolje odrađeni.
u zavojima pogotovo sporijima se da usred drifta izbacit dodatno guzica ako se jače po gasu opali, u gt5 se to nije moglo.

driftanje na ds3 mi nije nešto ali mi se čini bolje od gt5, naravno ovisi od auta do auta.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #84 on: February 10, 2014, 16:42:05 »
Za drift na volanu smanjiti stupnjeve okretanja volana na oko 670. Meni je to pomoglo puno

edit: radi unutar igre ili tijekom vožnje svejedno je

Na g25/g27, a kažu da radi i na dfgt se to radi tako da na mjenjaču stisnete srednje dvije crvene tipke istovremeno i držite (to su start i select)

Dok ih držite iznad birate koliko stupnjeva želite. Sve je na slici

[1+2] + O = ~670°
[1+2] + S = ~450°
[1+2] + X = 900° Resets to default
[1+2] + T = ~240°



Svaki put kad isključite konzolu ili volan iz konzole će se on resetirati na 900 stupnjeva tj. default postavku.




Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #85 on: February 10, 2014, 18:43:01 »
nisam uopće znao da se to da tako na volanu!  :o

super!
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #86 on: February 10, 2014, 18:58:51 »
ma to je cheatanje ;D

nije problem kad se izvrtiš ni koliko brzo možeš tj ne možeš dodati kontru, nego u načina kako fizika u igri reagira a to je užasno iznenadni i po meni nerealni "snapback"

u gt5 sam driftao sam manje više svim rwd, mr i 4wd autima
ovdje užasno teško ide i skroz je drugačiji osjećaj, auto je gotovo nemoguće smiriti u dugačkom powerslideu
na tsukubi zadnji zavoj u gt5 sam uletio bočno sa cca 120kph 3 brzina na CS gumama i držao ga kroz cijeli zavoj to sam mogao sa svakim autom nakon 5-6 krugova vježbe
u gt6 nema teorije ili se auto usred zavoja izvrti makar uopče nisam na gasu i namotao sam do kraja jednostavno kao da dođe do nekog kuta nakon kojeg se samo okreće i nema šanse da ide onuda kuda su usmjereni prednji kotači ili se dogodi užasan snapback kad prednji kraj odnikuda dobije grip i baci te na pjesak
sa jačim autima koji imaju snage vrtiti na SH gumama poput corvette i sl. sa njima se mogu lijepi powerslideovi držati znači malo nakon apex-a napucati gas i držati bok do izlaska iz zavoja čak i na CS gumama ali samo prvih par zavoja nakon toga kao da se pregriju i treba puno manje gasa

odraditi pravi drift znači ući bočno u zavoj i držati ga do izlaska iz zavoja pa možda spojiti sa sljedećim zavojem je gotovo nemoguće, uspio sam svega par puta i to vjerojatno slučajno

na sporim zavojima je fizika jako napredovala i auto se da lijepo kontrolirati gasom i sada se auto može voziti gasom

sitacija sa driftanjem je svakako bolja u 1.04 nego prije al mislim da ima još mjesta za napredak
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #87 on: February 10, 2014, 20:04:19 »
ma to je cheatanje ;D

Gle, mislim da ni sva drift auta u stvarnosti baš nemaju 900 stupnjeva al nisam siguran ok..
Na kraju krajeva nije problem ni samih stupnjeva nego ograničenja brzine volana okretanja volana.
Ni g25 ni g27 nisu brzi kao npr t500rs pa smanjenje kuta okretanja dosta pomogne.
To sam najviše osjetio na assetto corsi gdje sa 900 stupnjeva nemogu ništa a sa 670 je osjećaj extra.

... a ovo što se fizike tiče nebi htio komentirat nisam profesionalni drifter da bi mogao ocijenit.  ;D ;D ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #88 on: February 10, 2014, 20:39:29 »
ovo kaj toni kaže sve stoji, nema neke veze s realnim, a s t500 je tek nemoguće jer ga imam....jednostavno je pre čvrst i to na FFB 2 ga je nemoguće brzo okrenut, a sam od sebe se često ne okreće kak bi trebao....znači kad počne drift skoro pa ga sam moram okretat o kontru, a ak staviš jak FFB nemoguće ga je okretat...tu su kaj se prijenosa na volan tiće fulali skroz, nijedan od auti nema tak tvrd volan tj. težak...trebaju dosta popravit

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606