Author Topic: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema  (Read 46998 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #90 on: February 12, 2014, 20:38:13 »
S ovim se definitivno slzem, a to se vidi u igri da je engine neiskoristen.
Digital Foundry is optimistic that this innovation – combined with the overly-detailed car and track models – could pay off significantly when the Gran Turismo series comes to the PlayStation 4:
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #91 on: February 18, 2014, 22:23:53 »
eto samo da obznanim svekoliko pučanstvo da je fizika drugačija u arcade drift trial i u free run-u

na malo testiranje me ponukao kafe brejk u S eventima gdje se drifta sa blitz skyline-om  u madridu
tamo sam se oduševio navedenim autom, odmah ga kupio i išau free run driftati na nekim boljim stazama kad ono iznenađenje auto je užasan i nakon drkanja po set-upu još uvjek užasan
zatim uskačme u ruf BTR koji mi je bio odličan u gt5, odlazim u arcade drift trial auto oduševljava dok bokuje
odmah nakon toga idem u free run gdje opet doživljavam raspad sistema

nebi znao reći koji je mod realniji ali arcade drift trial fizika radi ono što se očekuje i auto predvidljiv
dok u free run-u sve isto napravim i izvrtim se ili dobijem snapback, i nije stvar samo što u free run-u je dojam da ima manje gripa neovisno na kojim gumama se vozi auti se ponašaju užasno dok se pokušava driftati
ja bi rekao da je arcade drift trial realniji al eto nije da driftam zapravske pa da znam kako se treba ponašati ruf btr :D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #92 on: February 22, 2014, 20:53:08 »
GT Academy - 2014 Teaser


30 zemalja ukljuceno ove godine, cini mi se da nas nema / surprise ::)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #93 on: February 23, 2014, 12:52:47 »
Lako mi je za to... ovu novu stazu što su najavili za veljaču, ni glasa o tome, a mjesec je pri kraju. Čisto sumnjam da će biti što od toga

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #94 on: February 23, 2014, 13:00:13 »
Sutra ide najava  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #95 on: February 23, 2014, 15:24:36 »
Pomalo ljudi, odnija vrag prisu :-)
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #96 on: February 23, 2014, 16:40:14 »
Ma nema HR, nije highlightana...  ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #97 on: February 23, 2014, 22:22:44 »
niti će ikad bit highlightana

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #98 on: February 25, 2014, 17:51:45 »
'Oću novu stazu uz jezero!   >:(

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #99 on: February 25, 2014, 19:30:37 »
baci đir s biciklom oko bundeka 8)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #100 on: February 25, 2014, 19:44:42 »
eto za 3 dana kraj mjeseca a ni u update-a

kod PD-a sve po starom ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #101 on: February 25, 2014, 20:47:07 »
'Oću novu stazu uz jezero!   >:(

Ma jebeš novu stazu , ja oču da srede igru.
Fićo je neku večer rekao kako mu je igra super . Je, igra je super kada se voziš sam u Arcade ili Practice modu i to 8-10 krugova , dalje ne valja ništa.

Online s nepoznatim je generalno u onoj stvari.Ili su načunirani do jaja , ili ne znaju vozit ,bugova još milion, shufflea nema , a recommended aute su srezali na bjednih 10-12 modela. U single player-u AI je tupaviji bar 10 puta od onoga u GT5, zato vjerovatno i nema tzv. A-spec sezonaca kao u GT5.

Iskreno , GT6 igram samo dan prije nego što Stinger ima slobodan dan , a to je jaaaako rjetko. Ako mi se vozi ,bilo off ili online, onda igram GT5.



Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #102 on: February 25, 2014, 21:08:47 »
Eto, nemam igru, ali znam vas sve, znam sto volite voziti, raditi itd... i ovo mi je grozno za citati, igrate GT5 pored GT6.  Zar su toliko zabrazdili?

Mene jedino privlaci photomode ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #103 on: February 25, 2014, 21:36:26 »
Amar me zvao danas, nismo mogli dugo pričati jer sam bio na poslu, no rekao mi je da su hakirali igru i da je to vjerojatno razlog što kasni....


@Kimi, jebiga druže, sljedećih mjesec dana me nema uopće za vikend, tek nakon toga idem na GO pa ćemo odvozit štogod  :-\

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.04 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #104 on: February 25, 2014, 23:07:03 »
Amar me zvao danas, nismo mogli dugo pričati jer sam bio na poslu, no rekao mi je da su hakirali igru i da je to vjerojatno razlog što kasni....

A i predugo im je trebalo da ih probiju , a godinu dana (i više) su se  kroz GT5 borili sa hakerima, varalicama , Sanaderima , Nadanima.... i opet popušili kao što smo i mi sami. Pošteni harakiri Japanci još uvijek nisu svjesni da doktora ,nadana i podruma ima svugdje po svjetu , pa čak i pogotovo u toj bjelosvjetskoj Ameriki ,na koju su ti Japanci zinuli nebi li je progutali. Ali šipak, ako u ovoj maloj rvackoj ima toliko podruma , eheehhee koliko ih je tek u ameriki.

I šta sad , GT5 su probili nakon 2 godine od izlaska , GT6 su probili nakon 2,5 mjeseca. GT5 su radi toga krpili godinu dana ,a onda više nikoga nije bilo ni briga jer je izašao GT6. Ali šta sad? Do kada i kako će se ta "borba" razvijati?

Bez obzira koliki mi ljubitelji ovog serijala bili , u ovom trenutku je i vrijeme da se izlane i pokoja kritika.
OK, igra je OK , u usporedbi s GT5 niti smrdi, niti miriše ;osobno čak mislim da smo u odnosu na GT5 više izgubili nego dobili. Jedino što mogu istaknuti kao plus GT6 je 6-7 novih staza , a to smo vjerovatno kroz DLC mogli dobiti i u GT5.U svemu ostalom GT6 je, bar trenutno, u debelom zaostatku . Nova fizika, hmmm nešto se osjeti ali jeli to to ; novi algoritam potrošnje guma , ali to nije to (prije ili poslije boxa , ovisno kako gledate).

Ako je GT5 dobio toliko kritika na račun nedovršenosti , što trenutno možemo reći o GT6? GT6 ni nakon skoro 3 mjeseca nije ni blizu onoga što je GT5 bio nakon mjesec dana. I onda se neki čude lošim prodajnim rezultatima . U redu ,u isto vrijeme izašla je i nova generacija i bla bla bla.Ali pitanje je i koliko će se filozofija PD-a promjeniti sa novom generacijom konzole. Po meni , Gran Turismo serijal je na jednoj velikoj prekretnici ; ili će pokušati ostati Real Driving Simulator , ili će biti igrica u kojoj se voze autići koji prekrasno izgledaju. Jedini problem je što se harakiri ekipa ne može odlučiti , oće li jare ili pare. Naginju oni na ove druge , ali im se to polako odbija o glavu.

@Kimi, jebiga druže, sljedećih mjesec dana me nema uopće za vikend, tek nakon toga idem na GO pa ćemo odvozit štogod  :-\
Ne beri brigu prika , sve razumijem . S tobom guštam ćak i uz sve mane GT6 . A navrati nam i Kizo s bojišta , iako su mu učitavanja preduga  ;D