Author Topic: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema  (Read 35676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« on: March 10, 2014, 07:07:21 »
Ne vidim nigdje da piše "Nova staza"
100MB
http://eu.gran-turismo.com/gb/news/00_1151278.html

    Last Update: 10/03/2014
Update Details (1.05)
    GT6 Updates

    An update for Gran Turismo 6 has been released. The following is a list of the main features introduced:

    New features added in the Open Lobby
    - [Time Trial], [Drift Trial], and [Free Run] have been added to the [Race Type] option within [Room Settings] of the "Event Settings" screen.
    - It is now possible to also [Filter by Performance] even when [Car Selection Method] is set to [Filter by Manufacturer] or [Filter by Category].
    - It is now possible to select [Karts] also in One-Make races held on tracks with "Weather: Variable" as Track Attribute.
    - It is now possible to check the "Regulation Settings" in the confirmation window before entering a room.
    - When selecting [Race Alone] in the [Qualifier Settings], cars other than yours will appear as lines. When in [Watch Race] mode, cars other than the "Target Car" will appear as lines.

    Multi-Monitor mode now added
    A new [Multi-Monitor Settings] option has been added in the [Display] category within the [Options] screen in the [MENU] (accessible by pressing the START button.)

    Car Search feature implemented
    A [Car Search] function has been added to the [CARS] section in "My Home". It is now possible to search for a car with specific parameters within the Dealerships.

    Racing Gears individual colours now available to buy
    It is now possible to buy Racing Gears individual colours rather than the full set. The price of some Racing Gears has been adjusted accordingly.

    Tuning options for karts have been expanded
    - It is now possible to adjust the values of [Traction Control] and [Skid Recovery Force] in the [Driving Options] screen for karts.
    - It is now possible to adjust the value of [Brake Balance] in the [Car Settings] screen. For standard karts, only the rear can be adjusted while for shifter karts both the front and rear can be modified.

    Other improvements and adjustments
    - An icon showing the "Consecutive Login Bonus" status (from 1 to 5 days) has been added to the top of the [My Home] screen and to the reward confirmation window at the end of a race.
    - The incremental value for the [Front/Rear Torque Distribution] setting in [Car Settings] has been changed from 5 to 1.

    For more details on each of the above features, please refer to the online manual on gran-turismo.com.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #1 on: March 10, 2014, 08:04:38 »
inače nisam razočaran updateima, al stvarno sam očekivao više od ovoga jer nam je puno toga obečano za 2.mj a sad smo već 3 i opet ništa, lagano me rastužio
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #2 on: March 10, 2014, 08:57:29 »
Strasan apdejt, nesto najbolje u zadnjih par god, bravo kazo..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #3 on: March 10, 2014, 09:39:23 »
Katastrofa, ja znam da su Japanci skromni i dovoljna im je šačica riže al ovo je sramota za ovako veliku organizaciju, da ovako misle zadržati veliku količinu ljudi.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #4 on: March 10, 2014, 10:02:03 »
Kad vi ne kužite, to je baš ono što smo htjeli. Priprema za GT7, ili 8, nisam siguran.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #5 on: March 10, 2014, 11:41:14 »
Meni super, samo neka rade i neka ne odustaju zbog negativizma.

Sve se polako slaze i to je super.

Offline romano2603

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 147
  • zovu me.... BERO :)
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #6 on: March 10, 2014, 12:39:04 »
Fućka se njima za negativizam.. Glavno da su pare tu... PD je prešao u komercijalu.. Briga njih za community..

Čekali smo 2 mjeseca na update, nije bilo updatea u siječnju, niti u veljači.. Ništa od onoga što su najavljivali.. I sada nakon svih nabrijavanja na GTplanetu i ovdje na GTS-u, dobijemo... Ma ništa ne dobijemo.. Zar je ovo update? Pff..

EDIT: Ispričavam se, obožavao sam GT svih 15 godina, daleko najbolja igra mi je bila od bilo koje koja postoji na bilo kojoj platformi, ali ovo je tužno i stvarno sam ljut... Pa ništa ne rade na ovoj igri što bi me potaknulo da uopće upalim PS3.. Mogu oni DALEKO DALEKO bolje, samo im se neda i ne žele... Jer se orijentiraju na nešto važnije.. Branje para za GT7 gdje ce opet pobrati dovoljno da Kazo može u mirovinu

Ako su već odlučili staviti GT6 na PS3, onda neka ga sada i održavaju.. Ali kak se spada..
If everything seems under control, you're just not going fast enough!

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #7 on: March 10, 2014, 13:29:26 »
Jad&bijeda   >:(

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #8 on: March 10, 2014, 13:53:57 »
Nekaj je poslo po zlu, tj neznanju, a to i grlice na grani znaju, po meni bi letile glave u sonyu, jer unistavaju gt samo tako , bas jad i bijeda
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #9 on: March 10, 2014, 15:05:05 »
Tipični trikovi, uzmimo im nešto pa vratimo kasnije kao novost... Multimonitor je koliko znam bio u gt5 onda ga izbace i sad je novost lol. Meni je ovo sve presporo.
Slično je i sa mobitelima i televizorima, na galaxy s4 infrared je bio posebna tema na prezentaciji lol... a ja ga imao na symbian staroj nokiji... itd.
Nažalost ja nemam strpljenja ps3 je već u oglasniku od danas :-\

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #10 on: March 10, 2014, 15:11:33 »
Ne znam, ali po meni je svatko sam za sebe kriv za "nabrijavanja".

Ja ipak to malo temeljito sve pratim, pa ozbiljno smatram da su svi na GTPlanetu i bilo gdje sami krivi sto su se nabirjali za nesto sto NIGDJE nije sluzbeno najavljeno s datumom.

Yamauchi je u nekom casu u sijecnju rekao u jednom intervjuu kako se priprema "February update". Iz toga su svi brzebolje zakljucili da je to sluzbena najava da ce biti february update, iako to nigdje nije izaslo: ni na PSblogu, ni na GT sluzbenim stranicama, nigdje.. I pocelo je "odbrojavanje" koje je neslavno zavrsilo.

Taodjer, ona "nova" staza je takodjer prikazana nesluzbeno, odnosno prikazana je kao off-screen s prezentacije, nikad nije receno ni sto je, ni za sto sluzi, niti kad ce izaci. Naravno, to je vec bilo dovoljno da svi zakljuce da to izlazi odmah i ponovo je pocelo "odbrojavanje".

Ono sto im ja objektivno zamjeram je trenutni izostanak DLC price i izostanak bar neke najave kad mozemo ocekivati funkcionalnosti koje egzistiraju na sluzbenim stranicama pod rubrikom "Later Update" - prije svega mislim na Community i Quick Race.

Sve drugo je stvar mogucnosti, a siguran sam da ih je pojava hakiranja hexa - unatoc tome sto su ovaj puta napravili dvostruku enkripciju, kakvu navodno dosad nitko nije uopce upotrebljavao na lokalnim save fileovima - unazadila. Bez zastite od hakiranja hexa nema ni Community kako spada ni Quick Race jer ce hibridi (hackeri) sve upropastavati. A mislim da nitko realno ne razmislja koliki je to stvarno problem.

Bilo kako bilo, za "nabrijavanja" je svatko sam zasluzan i odgovoran. Gledajuci sto rade meni se cini da su jako vrijedni, da se stvari ovaj puta slazu s puno manje stihije nego u vrijeme GT5 i da ce u nadolazecim mjesecima poceti prava nadogradnja. MOje misljenje naravno, svatko ima pravo biti razocaran unutar svog subjektivnog sustava vrrijednosti - pa tako i ja. Moj je "problem" mozda samo sto uvijek pokusavam uzeti u obzir sve dostupne informacije pa tek na osnovu njih formirati kompletno misljenje.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #11 on: March 10, 2014, 15:25:42 »
Što nisu najavili DLC-ove na mjesečnoj bazi?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #12 on: March 10, 2014, 15:39:18 »
PD njeguje sličnu vremensku relativnost kao Valve. Na to se trebalo naučiti do sada. Slažem se s Amarom što se tiče očekivanja, pogotovo za onu stazu koju je netko iskopao negdje i sada drvlje i kamenje na PD zašto to još uvijek nije dostupno. Ja bih osobno slao pismo u Japan da mi vrate lovu kada ne bi izašli najavljeni fičeri, ali budući da je to PD uvijek treba nadodati malo vremena. Tako je bilo i s GT5.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #13 on: March 10, 2014, 16:07:57 »
Ne znam, ali po meni je svatko sam za sebe kriv za "nabrijavanja".

Ja ipak to malo temeljito sve pratim, pa ozbiljno smatram da su svi na GTPlanetu i bilo gdje sami krivi sto su se nabirjali za nesto sto NIGDJE nije sluzbeno najavljeno s datumom.

Yamauchi je u nekom casu u sijecnju rekao u jednom intervjuu kako se priprema "February update". Iz toga su svi brzebolje zakljucili da je to sluzbena najava da ce biti february update, iako to nigdje nije izaslo: ni na PSblogu, ni na GT sluzbenim stranicama, nigdje.. I pocelo je "odbrojavanje" koje je neslavno zavrsilo.

Taodjer, ona "nova" staza je takodjer prikazana nesluzbeno, odnosno prikazana je kao off-screen s prezentacije, nikad nije receno ni sto je, ni za sto sluzi, niti kad ce izaci. Naravno, to je vec bilo dovoljno da svi zakljuce da to izlazi odmah i ponovo je pocelo "odbrojavanje".

Ono sto im ja objektivno zamjeram je trenutni izostanak DLC price i izostanak bar neke najave kad mozemo ocekivati funkcionalnosti koje egzistiraju na sluzbenim stranicama pod rubrikom "Later Update" - prije svega mislim na Community i Quick Race.

Sve drugo je stvar mogucnosti, a siguran sam da ih je pojava hakiranja hexa - unatoc tome sto su ovaj puta napravili dvostruku enkripciju, kakvu navodno dosad nitko nije uopce upotrebljavao na lokalnim save fileovima - unazadila. Bez zastite od hakiranja hexa nema ni Community kako spada ni Quick Race jer ce hibridi (hackeri) sve upropastavati. A mislim da nitko realno ne razmislja koliki je to stvarno problem.

Bilo kako bilo, za "nabrijavanja" je svatko sam zasluzan i odgovoran. Gledajuci sto rade meni se cini da su jako vrijedni, da se stvari ovaj puta slazu s puno manje stihije nego u vrijeme GT5 i da ce u nadolazecim mjesecima poceti prava nadogradnja. MOje misljenje naravno, svatko ima pravo biti razocaran unutar svog subjektivnog sustava vrrijednosti - pa tako i ja. Moj je "problem" mozda samo sto uvijek pokusavam uzeti u obzir sve dostupne informacije pa tek na osnovu njih formirati kompletno misljenje.


To hakiranje se samo nadovezalo na cijeli problem, a on je čini mi se počeo nedugo nakon izlaska igre, a to su rezultati prodaje.

Sama činjenica da igra nije ni blizu dovršena, plus slabi prodajni rezultati, plus odmah onaj veliki gaf sa novcima i grindanjem 1.0 verzije igre, sve se to skupilu u jako kratkom vremenu. Nimalo ne sumnjam da ih je Sony odmah nagazio da što prije izbace PS4 verziju. A i da nije, moraju je raditi. Dakle, ionako nedovoljan broj ljudi se sada mora jebavati na toliko strana.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #14 on: March 10, 2014, 16:11:47 »
Ja bih osobno slao pismo u Japan da mi vrate lovu kada ne bi izašli najavljeni fičeri



Evo ti papir za pisanje