Author Topic: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema  (Read 35682 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #30 on: March 11, 2014, 19:47:23 »
Neka i ostane ovakav u boluducnosti samo neka zvuk rijese i ja cu biti zadovoljan , a znam da oni to mogu do savrsenstva dovesti, i smanjiti broj auta za 50% tj izbaciti standardne pod hitno ivtad ce to biti stari dobri GT.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #31 on: March 11, 2014, 20:08:14 »
a znam da oni to mogu do savrsenstva dovesti, i smanjiti broj auta za 50% tj izbaciti standardne pod hitno

Vidiš, vidiš, to je zanimljivo.

Kako onda objasniti da konstantno peglaju standard aute da izgledaju bolje? ;D

Na onome linku što je Kimi stavio opet ima hrpa standarda kojima se poboljšao izgled. OK, dosta je tu istih auta, ali svejedno... činjenica je da i dalje drkaju po tome?

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #32 on: March 11, 2014, 20:22:15 »
Trebali su PS3 preskočit, ne izdavati GT uopće ili da im savjetujemo da ne izlazi za PS4, onako da imaju vremena i da sve lijepo popeglaju za PS5, sve su prilike kako će i na PS4 biti isto kao sa PS3.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #33 on: March 11, 2014, 20:44:12 »
Meni je sasvim dovoljno što su napravili novu fiziku za ovaj GT te napredak koji su postigli u izgledu. Ok, zvuk nekih auta je stvarno *meh* ali ono što mi stvarno smeta je da nema nekih legendarnih auta ili su standard. Zašto recimo nisu napravili unutrašnjost za Rufove (Turn 10 jest, iako nisu imali licencu od Porschea) i Alfe GTA, 156, 155, noviji europski auti kronično nedostaju (šta će mi koji kupac pet minija ako nema novijih bembara i Alfe 159). I kad su već digli rezoluciju, što nisu napravili stabilan framerate, bolje da su onda smanjili rezu.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #34 on: March 11, 2014, 20:47:24 »
Meni fali samo šafl!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #35 on: March 11, 2014, 20:53:23 »
Trebali su PS3 preskočit, ne izdavati GT uopće ili da im savjetujemo da ne izlazi za PS4, onako da imaju vremena i da sve lijepo popeglaju za PS5, sve su prilike kako će i na PS4 biti isto kao sa PS3.  ;D


Ljubuški, ne trollaj ;D

Meni fali samo šafl!


Definitivno... uz to bi se puno lakše čekalo zaostatke

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #36 on: March 12, 2014, 11:16:49 »
Drugačiji je osjećaj sada sa ovim novim updateom u onlineu, meni na T500 je daleko bolji osjećaj na pedalama.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #37 on: March 12, 2014, 14:00:03 »
Čini mi se da su vrištanje guma dodatno smanjili. Ostalo je i dalje ono da možeš po zvuku razaznati što se događa sa njima, samo više ne ubijaju zvuk motora. Sviđa mi se...

Isto tako, sad je milina namještati postavke u lobbyju, uđeš, izađeš, nema više reloadanja cijele sobe

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #38 on: March 12, 2014, 14:55:40 »
Eto, barem su online doradili.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #39 on: March 13, 2014, 16:42:43 »
jel neko možda primjetio bolju integraciju kuplunga i h-šiftera sa g27?

vidim da je to neko spomenuo na gtp-u, neću stići igrati sljedećih dana pa bi volio da neko provjeri ;)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #40 on: March 15, 2014, 10:51:50 »
Probao malo i čini mi se da sad ima vise gripa na stražnjoj osovini kod FR auta, ali da su i nešto mijenjali u osnovnim postavkama setupa. Imam osjećaj kao da su stavljali zadnji toe u minus i da sad auti ne podupravljaju kao sto su prije updatea i nema onog naglog gubitka gripa. Meni izgleda bolje...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #41 on: March 15, 2014, 12:00:57 »
Ne znam, nisam puno vozio, ali me je par puta lipo zašamaralo na par mjesta, vjerojatno zbog lift off-a

Ali, sviđa mi se

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #42 on: March 15, 2014, 12:49:54 »
Mene sad zanima jedno, ne brojno puta smo bili svjedoci kako oni stalno nešto mijenjaju oko fizike, e sad, dali oni to rade zato što ne znaju što je ispravno, kako bi trebalo biti ili jednostavno na deset doina starom hardveru nisu znali da to može drukčije, čitaj bolje.

Znači usporedimo li GT5P i ovaj zadnji apdejt.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #43 on: March 15, 2014, 13:40:20 »
Mislim da to nema neke veze s tim znaju li oni što je ispravno i ne , već je u pitanju kompromis koji im zadaje sam hardware.

GT5Prologue je po mom mišljenju po pitanju fizike (a i grafički) bio čak ispred GT5.

GT6 po meni boluje od istog sindroma kao i GT5 tj. nedovršenosti i senilnosti , ali je on u šestici još naglašeniji.Naglasak je na kvantiteti a ne baš na kvaliteti. Neke stvari su se htjele unaprijediti , i to je OK , ali sve je to još očito nedovoljno razrađeno , pa tako i nedovoljno odrađeno. A mnoge dobre stvari iz prijašnjih nastavaka su izostavljene,zaboravljene,nestale.

Veliki problem kojeg ni nakon 3,5 mjeseca nisu uspjeli popraviti, je potrošnja guma, pogotovo u dužim utrkama gdje se traži njihova izmjena u box-u. Pa tako mislim da su te promjene fizike u stvari više povezane sa količinom gripa koje gume prenose na podlogu , a koji oni kroz update uglavnom povečavaju, odnosno popravljaju ovisno o vrsti pogona auta.

Također , po meni je veliki problem za singleplayer totalno nedorečen, zaglupljen i pojednostavljen AI .Zbog toga GT6 vjerovatno i nema još A-Spec sezonaca kao u GT5 , a ni B-Spec moda. U singleplayeru igra nema apsolutno niti jednog jedinog izazova , a lovci na Platine su presretni ,jer platinu u GT6 je lakše dobiti nego u nekoj Barbie igrici.

Uglavnom , GT6 na svakom koraku odiše nedovršenosti i trebat će jako puno posla da se sve to dovede u red , ako uopče bude.

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GT6 • 1.05 Update - Sluzbena chat tema
« Reply #44 on: March 15, 2014, 14:07:24 »
Najgora stvar s AI je to što se vidi koliko zaista mogu biti brzi kada su iza tebe. Kad se dođe pred kraj trke i kada je igrač u zaostatku ovi padaju na možda 50% svoj brzine.