Author Topic: PlayStation VR • Sony Project Morpheus  (Read 68860 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #76 on: October 17, 2016, 12:51:00 »
Kako sam non-stop u it. Lutao san po trgovinama i nigdje nema izloženog primjerka .
Jednostavno neću ga kupiti dok ga prvo ne probam .. stvarno nema smisla to uzimati bez da čovjek dobije priliku da vidi šta kupuje..ipak to košta 400€ a ne 40kn
Ja nosim naočale i zanima me dali će mi to stajati dobro ili loše ..neznam koliki je prostor između očiju i tih displela dali se ta udaljenost može micati , dali ću zbog naočala vidjeti rubove ekrana unutra što bi bilo totalno bezveze itd.
Sve odgovore sam manje više vidio na netu , ali to nije to., dok čovjek sam ne osjeti ,vidi

Čak u nekoliko trgovina je razgrabljeno na prvi dan prodaje , dobivali su po 10-15 kom.
Čudim se da nisu stavljali barem jedan primjerak za demo probu , ipak je to nešto novo .
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #77 on: October 20, 2016, 21:56:14 »
Kako sam non-stop u it. Lutao san po trgovinama i nigdje nema izloženog primjerka .
Jednostavno neću ga kupiti dok ga prvo ne probam .. stvarno nema smisla to uzimati bez da čovjek dobije priliku da vidi šta kupuje..ipak to košta 400€ a ne 40kn
Ja nosim naočale i zanima me dali će mi to stajati dobro ili loše ..neznam koliki je prostor između očiju i tih displela dali se ta udaljenost može micati , dali ću zbog naočala vidjeti rubove ekrana unutra što bi bilo totalno bezveze itd.
Sve odgovore sam manje više vidio na netu , ali to nije to., dok čovjek sam ne osjeti ,vidi

Čak u nekoliko trgovina je razgrabljeno na prvi dan prodaje , dobivali su po 10-15 kom.
Čudim se da nisu stavljali barem jedan primjerak za demo probu , ipak je to nešto novo .

+1
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline ante_cro

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 54
  • PSN ID:Ante_cro1
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #78 on: October 29, 2016, 07:22:59 »
Za sve koji ne znaju, a htjeli bi isprobat Playstation VR jos danas i sutra se može isprobati na Footbal Festu koji se održava u zagrebackom velesajmu.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #79 on: October 29, 2016, 09:51:10 »
Jesi ti probal?

Offline ante_cro

  • GTS Full Member
  • Gospon Doktor
  • *
  • Posts: 54
  • PSN ID:Ante_cro1
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #80 on: October 29, 2016, 11:39:54 »
Jesam, dobra stvar samo mi poslije na minutu-dvije bilo malo mučno, sve se oko tebe krece, a ti sjedis na stolici i ne djeluje nikakva sila na tebe...vjerojatno treba vremena da se navikneš. U kombinaciji sa volanom i dobrom auto simulacijom mislim da bi to moglo biti brutalno

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #81 on: October 29, 2016, 20:34:41 »
Ja nekako polažem nade samo uz GT, jer ne znam uz šta bi toliko moglo biti napeto, eventualno neki horor ali nadam se da će to biti korak naprijed ka nekom realizmu uz kombinaciju nekog postolja koje bi lagano podrhtavalo.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #82 on: October 29, 2016, 21:11:03 »
Ljubuski ima toliko primjena di je vr brutala. Btw. Bio sam na football festu ali je cekanje bilo cca. 30 min tako da nisam probao, ali sam se slikao s legendom Ćirom
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #83 on: October 29, 2016, 21:53:17 »
A i ti se sa svakim slikaš... tsk tsk tsk

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #84 on: October 29, 2016, 23:12:02 »
samo s legendama  :D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #85 on: October 30, 2016, 02:47:13 »
samo s legendama  :D
..trebao si čiru zamoliti da ti da svoje naočale...i kroz njih se dobro vidi!  ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #87 on: November 02, 2016, 20:51:27 »
Došla čoviku muka ;D

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #88 on: November 09, 2016, 23:15:02 »
Bio s klincem danas na infogameru i ima nekoliko standova sa PS VRom( brojevi se djele ko u banci za cekanje, nema naguravanja bar danas je tak bilo)...nisam probavao nije mi napeto, ali mali je probao HTC (paviljon 10a mislim i nije bilo guzve tak da smo odmah dosli na red) i njemu je fora bilo...
GT sport je na jednoj konzoli, isto nisam probao, fakat mi se neda...sve je to isti kurki. Neki dan sam na PS2(jos mi je spojen na telku) vozio GT4 i odlicno se navozao :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation VR • Sony Project Morpheus
« Reply #89 on: November 10, 2016, 05:01:49 »
Neki dan sam na PS2(jos mi je spojen na telku) vozio GT4 i odlicno se navozao :)

;D