GT Sanatorium & Archeology > Gran Turismo 3

PH?

(1/6) > >>

ducatony:
Kad i gdje je održano to prvenstvo i tko je bio prvak Hrvatske?

sagitarius:
prvenstvo je odrzano 2002 u zagrebu, pod sluzbenim okriljem sonyja. vozio se gt3, na 2x6 iLinkanih ps2 konzola, volana, sjedala, telki i slusalica, u 3 dana kroz custom sustav kruzno/knockout, a prvak je bio Pedjo koji do danas zasluzeno drzi titulu GT prvaka RH. U konkurenciji je vozilo 118 vozaca, a tamo je nekako i zapocet GTsurgeons. S prvenstva su danas na sajtu Pedja, Fizio, Zeenaya, Brixx i ja. ja nisam vozio, buduci sam radio samu organizaciju s frendovima iz PSXa, ali nije mi zao jer su to bila 3 strasna dana :D

Tomivav:
predobro! nisam pojma imo za to (da...), sony organiziro prvenstvo u gt-u. pedjo. budem zapamtio to ime :D
jel bilo ista slicno sa gt-om4 i dali se priprema ista, dali postoje neki rumori za ovako nesto za gt5?

sagitarius:
mislim da se takvo nesto kao event nece vise nikada ponoviti, a za gt5 eventualno online. ovisiti ce puno toga od funkcija u konacnoj igri, odnosno mogucnosti rada igre u lanu. svakako, bilo kakvo finale bilo cega trebalo bi se voziti u lanu, a ako ikad ista igdje bude na hr nivou, saznat ce se upravo ovdje na gtsurgeons.com. ali o svemu tome kad dodje vrijeme, najranije na jesen ili zimu. 

Ljubusak:
Haha, eh sijecam se i danas tih dana, pamcenje sam osvijezio prelistavanjem starih brojeva PSX-a, da mi je netko tada rekao da cu ovako 'komunicirat' s ekipom istoimenog casopisa(sad bivseg, koji su svi brojevi, pocevsi od broja 5 kupljen u 7-8mj. u Neumu 99' u posebnoj foliji) rekao da si lud... Nostalgija...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version