Author Topic: PH?  (Read 71722 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
PH?
« on: April 07, 2008, 18:14:01 »
Kad i gdje je održano to prvenstvo i tko je bio prvak Hrvatske?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PH?
« Reply #1 on: April 07, 2008, 21:58:07 »
prvenstvo je odrzano 2002 u zagrebu, pod sluzbenim okriljem sonyja. vozio se gt3, na 2x6 iLinkanih ps2 konzola, volana, sjedala, telki i slusalica, u 3 dana kroz custom sustav kruzno/knockout, a prvak je bio Pedjo koji do danas zasluzeno drzi titulu GT prvaka RH. U konkurenciji je vozilo 118 vozaca, a tamo je nekako i zapocet GTsurgeons. S prvenstva su danas na sajtu Pedja, Fizio, Zeenaya, Brixx i ja. ja nisam vozio, buduci sam radio samu organizaciju s frendovima iz PSXa, ali nije mi zao jer su to bila 3 strasna dana :D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PH?
« Reply #2 on: April 07, 2008, 22:35:57 »
predobro! nisam pojma imo za to (da...), sony organiziro prvenstvo u gt-u. pedjo. budem zapamtio to ime :D
jel bilo ista slicno sa gt-om4 i dali se priprema ista, dali postoje neki rumori za ovako nesto za gt5?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PH?
« Reply #3 on: April 08, 2008, 00:14:55 »
mislim da se takvo nesto kao event nece vise nikada ponoviti, a za gt5 eventualno online. ovisiti ce puno toga od funkcija u konacnoj igri, odnosno mogucnosti rada igre u lanu. svakako, bilo kakvo finale bilo cega trebalo bi se voziti u lanu, a ako ikad ista igdje bude na hr nivou, saznat ce se upravo ovdje na gtsurgeons.com. ali o svemu tome kad dodje vrijeme, najranije na jesen ili zimu. 

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PH?
« Reply #4 on: April 14, 2008, 03:18:17 »
Haha, eh sijecam se i danas tih dana, pamcenje sam osvijezio prelistavanjem starih brojeva PSX-a, da mi je netko tada rekao da cu ovako 'komunicirat' s ekipom istoimenog casopisa(sad bivseg, koji su svi brojevi, pocevsi od broja 5 kupljen u 7-8mj. u Neumu 99' u posebnoj foliji) rekao da si lud... Nostalgija...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: PH?
« Reply #5 on: July 23, 2008, 13:34:41 »
prvenstvo je odrzano 2002 u zagrebu, pod sluzbenim okriljem sonyja. vozio se gt3, na 2x6 iLinkanih ps2 konzola, volana, sjedala, telki i slusalica, u 3 dana kroz custom sustav kruzno/knockout, a prvak je bio Pedjo koji do danas zasluzeno drzi titulu GT prvaka RH. U konkurenciji je vozilo 118 vozaca, a tamo je nekako i zapocet GTsurgeons. S prvenstva su danas na sajtu Pedja, Fizio, Zeenaya, Brixx i ja. ja nisam vozio, buduci sam radio samu organizaciju s frendovima iz PSXa, ali nije mi zao jer su to bila 3 strasna dana :D
Malo docnim ali da se i ja pohvalim da sm bio aktivni sudionik eventa. Bilo je ludo!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: PH?
« Reply #6 on: January 10, 2009, 19:08:22 »
nego ljudi , vozi li jos tko od sudionika ph gt5p i ima li kakvog videa na you tube?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PH?
« Reply #7 on: January 11, 2009, 01:28:33 »
Zar postoji nešto takvo?!

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: PH?
« Reply #8 on: January 11, 2009, 11:45:21 »
Zar postoji nešto takvo?!
ma ne , mislim od proslog PH koji ste vozili u gt3

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PH?
« Reply #9 on: January 13, 2009, 17:41:33 »
Oduševljenje trojkom:
TAK JE DOBAR! Sad sam si ga snimio na DVD i upalio. Jooj divno! Uvod sam pogledo priije desetak dana na Youtubu, tak da mi to nije bilo novo, ali ostalo... :*
Mislio sam da će simulacijski mod biti sličan četvorci, jer sam prvi GT igrao kod prijatelja (susjeda). On je PS2 kupio odavno, prije kontam 6 godina, ako ne i više. Nije imao čip, a memory kartica mu nešto nije radila ja mislim ili šta... I onda bi igrali uvijek iz početka i probali doć što dalje. Al izgleda da je to bila četvorka jer se sjecam one 3D kućice...
Euforičan sam... Predivan izbornik za licence, ostalo mi malo gadno, ali šta! Nema veze. Manje auta, sve jednostavnije, sve sirovo. Predobro, samo treba nać vremena :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PH?
« Reply #10 on: February 09, 2009, 16:55:07 »
I sam sudjelovao na prvom PH u GT3. Bio u finalu,na kraju 5.

Takodjer u finalu je bio proslogodisnji prvak hrvatske u rally-u Crnojevic, mislim da je treci bio?!

Offline Brna

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • Tamo gdje strojevi govore istinu rijeci su suvisne
Re: PH?
« Reply #11 on: July 27, 2009, 23:45:39 »
Tomo da te pitam jel ima neke sanse da mi sprzis GT3 pa se nadjemo pa ti dam pare za dvd il vec...? jerbo bi volio imat tu kolekciju GTeova sam neznam di nac prva dva

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PH?
« Reply #12 on: July 27, 2009, 23:58:25 »
Imam ti ja original GT2 PAL. Dajem za 120 kn, očuvan kao nov, 2 cd-a. GT3 ti snimim gratis i pošaljem sve zajedno.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PH?
« Reply #13 on: July 28, 2009, 00:29:14 »
Može. Nije problem. Osim ako želiš da ti Ikral sve to u paketu pošalje...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Brna

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • Tamo gdje strojevi govore istinu rijeci su suvisne
Re: PH?
« Reply #14 on: September 24, 2009, 19:02:55 »
BTW Tomo jes ti uspo odvest sva zlata na licencama