Author Topic: Gran Turismo 5 Online Event Finale  (Read 30008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #15 on: May 17, 2014, 15:08:39 »
 :-*

Queen - The Show Must Go On - 1991 - Remastered
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #16 on: May 18, 2014, 11:44:47 »
Sjajan tekst i vrhunski trud kroz zadnje 3 godine Kimi.

Hvala ti za ovo!

Uff , 3 godine , uz GT5 su nekako na brzinu proletile. Bilo mi je zadovoljstvo voziti sezonce pa i raditi teme o njima , a vama zahvaljujem na pohvalama.

BTW , neki dan sam ovo prikačio na GT Planetu , pa neka se nađe i ovdje...

Ovako bi to izgledalo kada bi teme GT5 Seasonal Events • aktualni + arhiva dosadasnjih i GT5 Time Trial & Drift Trial • aktualni + arhiva dosadasnjih spojili i poredali ih kronološki.













I ona dva koja sam izdvojio


I za kraj jedna za Knegasa
https://www.youtube.com/watch?v=ldW8jtV2jG0

Offline negraj

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 165
  • PSN ID: negrajsp
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #17 on: May 19, 2014, 22:40:24 »
Izvanredno, hvala.
cemu sve to, jos i radi.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #18 on: May 21, 2014, 17:15:39 »
I evo službena najava posljednjeg apdejta za GT5.

    Last Update: 21/05/2014
Gran Turismo 5 Update Notice (2.16)
    GT5 Information

    In consonance with the termination of the online services for Gran Turismo 5 on 31 May 2014, the following server maintenance will precede the release of a final update:

    Update Server Maintenance
    31 May 2014, from 4:00AM (BST) to 6:00AM (BST)

    An update will be released during this server maintenance. Please note that once the maintenance starts, all online services will become unavailable.

    Update Details
- All online services will be disabled. This includes the [DLC] option from the Main Menu, the "Consecutive Login Bonus" for [GT Life], "Open Lobby", "Seasonal Events", "Online Dealerships", "Car Delivery" and all features within the [Community] section.

- [Gran Turismo TV] featured on the Main Menu is part of the online service, but programs previously purchased will still be available for viewing until their validity period expires.

    We would like to sincerely thank all our fans for their support playing Gran Turismo 5 over the past 3 years, and we hope to see you all again on Gran Turismo 6, available exclusively on PlayStation®3.


A sve zbog ovoga : and we hope to see you all again on Gran Turismo 6

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #19 on: May 25, 2014, 18:46:42 »
Odvozio posljednja dva eventa u pola sata, zabavio sam se na oba. Ona Mazda mi se oduvijek sviđala po pitanju držanja, dok je na Nurbu čak bilo neizvjesno zlato osvojiti. Mislim da je to to od mene s onlineom u GT5. Iako bi bilo lijepo da mogu sljedeći vikend još malo guštati. Čak bi bilo lijepo da se organizira oproštajka u subotu u birtiji. 8)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #20 on: May 31, 2014, 07:33:25 »

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #21 on: May 31, 2014, 08:24:53 »
 :'( :'(

Bez GT5 me ne bi bilo ovdje, gdje sam upoznao puno super ljudi. Koliko odličnih utrka smo odvozili i za*hebavali u GT5 - čudo.
Bio mi je skoro pa savršen. (nakon 2.0 updatea ;D). Tek trebam vidjeti kako izgleda krnja inačica igre i koliko će to zapravo osiromašiti igru. Vidio sam tvoje ime u tekstu, potpuno zasluženo :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #22 on: May 31, 2014, 09:04:37 »
Vidio sam tvoje ime u tekstu, potpuno zasluženo :)

I GT Surgeons je tu.
Hvala i tebi a i Jordanu. Je, lijepo je vidjeti svoj nick i pohvale u vjerovatno posljednjoj vjesti o GT5.

Tek trebam vidjeti kako izgleda krnja inačica igre i koliko će to zapravo osiromašiti igru.
Ja sam eto sinoć nakon spremanja Save fileta obrisao igru , kupio sam Batmana pa nisam imao mjesta na hardu , tako da ni ja nisam skinuo posljednji 2.16 update. Ali bez online-a igra je definitivno osakačena . A bez sezonaca na neki način je i singleplayer osiromašen , jer aktivno ih je uvijek bilo 40 što je otprilike 200 pojedinačnih utrka. Bez njih zarađivanje Cr. za recimo kupovinu novih auta će biti puno teže.

Nadam se samo da će se u GT6 pojaviti neke stvari koje su u GT5 bile odlične .

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #23 on: May 31, 2014, 13:29:00 »
Sve pohvale za Kimia.  ;)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Gran Turismo 5 Online Event Finale
« Reply #24 on: May 31, 2014, 15:30:17 »
Vidio sam tvoje ime u tekstu, potpuno zasluženo :)

I GT Surgeons je tu.
Hvala i tebi a i Jordanu. Je, lijepo je vidjeti svoj nick i pohvale u vjerovatno posljednjoj vjesti o GT5.

Tek trebam vidjeti kako izgleda krnja inačica igre i koliko će to zapravo osiromašiti igru.
Ja sam eto sinoć nakon spremanja Save fileta obrisao igru , kupio sam Batmana pa nisam imao mjesta na hardu , tako da ni ja nisam skinuo posljednji 2.16 update. Ali bez online-a igra je definitivno osakačena . A bez sezonaca na neki način je i singleplayer osiromašen , jer aktivno ih je uvijek bilo 40 što je otprilike 200 pojedinačnih utrka. Bez njih zarađivanje Cr. za recimo kupovinu novih auta će biti puno teže.

Nadam se samo da će se u GT6 pojaviti neke stvari koje su u GT5 bile odlične .

Sad vidiš kako je meni bilo. Bez neta i skupljam pare za Formulu GT... I dok skupim, prođe kroz dealership 2 puta, a onda kad napokon uspijem skupiti, nije ju bilo nikako.  :'(

Al eto, uspio na kraju  ;D
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna