Author Topic: GT6 • 1.07 Version Update  (Read 38773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #75 on: May 28, 2014, 09:40:20 »
Dolazi dosta toga u ovom apdejtu. Naravno, nekii ce reci da ih sve to ne zanima i koji kurac uopce, ali na svu srecu Polyphony ostaje uvijek vjeran svojim nacelima da radi globalne igre.

Vjerovatno u petak sve sjeda, ali mozda tek u nedjelju, cim prodje 31.5. Ne mogu dobiti 100% potvrdu, jer navodno nesto u ovom cijelom paketu koji stize trazi dodatan trud na jednom frontu.

Vjerovatno ce procuriti do kraja tjedna, pa sve u svemu ovo ce biti jedan jako fini apdejt, barem.sto se sadrzaja tice.

I molim sve da jos jednom odu glasati na GTP u Q&A jer se ovih dana krece u prikupljanje podataka i radove po tom pitanju. Pa kome nije tesko, neka ode u Q&A thread ovdje u GT6 sekciji i putem linkova glasa za prijedloge, hvala svima!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #76 on: May 28, 2014, 13:18:41 »
Dolazi dosta toga u ovom apdejtu. Naravno, nekii ce reci da ih sve to ne zanima i koji kurac uopce, ali na svu srecu Polyphony ostaje uvijek vjeran svojim nacelima da radi globalne igre.

Vjerovatno u petak sve sjeda, ali mozda tek u nedjelju, cim prodje 31.5. Ne mogu dobiti 100% potvrdu, jer navodno nesto u ovom cijelom paketu koji stize trazi dodatan trud na jednom frontu.

Vjerovatno ce procuriti do kraja tjedna, pa sve u svemu ovo ce biti jedan jako fini apdejt, barem.sto se sadrzaja tice.

I molim sve da jos jednom odu glasati na GTP u Q&A jer se ovih dana krece u prikupljanje podataka i radove po tom pitanju. Pa kome nije tesko, neka ode u Q&A thread ovdje u GT6 sekciji i putem linkova glasa za prijedloge, hvala svima!

Ma ja sam popizdio jer sam računao da će to doći kako je najavljeno i onda se imati čime zajebavati na slobodan dan :)

Što se glasanja tiče, zar se može više od jednom glasati na isto pitanje?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #77 on: May 28, 2014, 14:17:27 »
Ne, jednom, ali je svaki glas vazan.

Navodno ce prevoditi prvih par strana, ne znam da li 2-3-4, ali vazno je imati visibility, pa samo zato sam trazio.

Sto se tice ovog sadrzaja, zele ubaciti jos par stvari u taj updejt, pa da sve dodje zajedno, bit ce okej updejt.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #78 on: May 28, 2014, 14:31:39 »
A jel dosta da radimo bumpove sa onim palcima?

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #79 on: May 29, 2014, 17:06:11 »
Znaći sutra


    Last Update: 29/05/2014
Notification of Maintenance
    GT6 News

    At the following time we will perform maintenance on the servers for Gran Turismo 6:

    Start: 30/5/2014 5:00 BST
    Finish: 30/5/2014 8:00 BST

    During the maintenance, it will not be possible to connect to any of the online services.

    We apologise for any inconvenience this may cause and thank you for your understanding.

    *Please note that the maintenance time may be subject to change.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #80 on: May 29, 2014, 17:39:43 »
Blah

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #81 on: May 29, 2014, 17:42:31 »
Blah
Znaći, radiš za vikend  :'(

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #82 on: May 29, 2014, 17:45:36 »
Pa rekoh ti već davno da radim svaki vikend... jednom mjesečno se mogu dočepati slodbodnog dana za vikend.


A ovome sam se nadao u utorak pa sam se mogao malo zezati jer sam srijedu bio free. Ovako truba do daljnjeg

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #83 on: May 29, 2014, 17:52:45 »
A i meni polako idu na jetru sa ovim svojim šupljim obečanjima, mada sam kroz ovu trakavicu sa VW Vision autom naslutio da će tu biti nekakvih odgoda.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #84 on: May 29, 2014, 18:05:18 »
Probati ću uvatiti onaj sljedeći vikend slobodno pa probamo organizirat kakav onlinet

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #85 on: May 29, 2014, 18:19:15 »
Generalno , stvari sjedaju na svoje mjesto. Prošli vikend smo se odlično zabavili samo na račun "sitnica" koje su došle kroz 1.06 apdejt.

Ali sve se to čini nekako jebeno prekasno i sporo , ekipa se razvodnila , oladila ; ja prvi. A ni ovakve odgode ne idu u prilog , iako mislim da su neki konci pobrkani još od izlaska GT5.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #86 on: May 29, 2014, 18:27:59 »
Ja ću reći da, kome se vozi, vozit će... ja nažalost nemam vrimena. Da mi je ostalo isto radno vrime pa da sam slobodan vikendom, vozio bih kao i prije...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #87 on: May 29, 2014, 19:05:23 »

GTI Meeting
    Gran Turismo®6 , Vision GT

    A full scale model of the "GTI Roadster Vision Gran Turismo" was revealed on the 29th of May at the "GTI Meeting" in Wörthersee, Austria.

    The GTI Meeting in Wörthersee began as an event for GTI owners in 1982, with Volkswagen officially supporting the meeting since 2006. The event has expanded in scale over the years to become on par with full size motorshows, with a large booth set up by Volkswagen for the group brand. The meeting that began with 100 participants now welcomes over 200,000 guests.

    This year, Gran Turismo series producer Kazunori Yamauchi was invited to the event, where a full scale model of the "Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo", produced by Volkswagen exclusively for Gran Turismo, was displayed. Several racing pods where visitors could test the car in the game were set up at the event, gathering much attention from the crowd.

    This car will be added to the PlayStation®-exclusive title "Gran Turismo 6" through a free update planned for June 2014.

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/00_8170718.html

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #88 on: May 29, 2014, 19:21:32 »
Možemo se zajebavat , ali Kazo je extra zakuvo ovaj Vision GT projekt. Sada će auto industrija plačati njemu da im turne auto u igru

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.07 Version Update
« Reply #89 on: May 29, 2014, 19:21:59 »
Lip je, sviđa mi se njuška odnosno ovaj dio svjetala i maske između njih... to bi moglo uskoro na nekom novom Vagenu osvanuti