Author Topic: GT6 • 1.09 Version Update  (Read 37152 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
GT6 • 1.09 Version Update
« on: June 18, 2014, 10:51:12 »
GT6 • 1.09 Version Update - 598MB

Evo, video je objavljen, ostale informacije će se stavljati u post kad budu dostupne

http://www.redbull.com/en/motorsports/stories/1331659176938/exclusive-video-red-bull-ring-in-gran-turismo-6

The eagerly anticipated 1.09 update for Gran Turismo 6 featuring the renowned Formula One circuit in Spielberg, Austria is finally with us. The Red Bull Ring is an ultra-high speed track and is now open to gamers around the globe following its virtual rendering.

A week from now Formula One racing returns to the legendary track for the first time in eleven years. Those tricky corners will not only challenge Sebastian Vettel and Daniel Ricciardo, but also GT6 racers who are now invited to set the pace. The update includes the Austrian Grand Prix circuit as well as offering both a full course layout and short course options.



Vision Gran Turismo

The “Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo” has been released. Experience the dynamic all wheel drive supercar that inherits the DNA of the Volkswagen sports GTI philosophy.

After the update has been installed, the car can be purchased from the [Vision GT] option within the [CARS] section in "My Home". Alternatively, it is also possible to obtain the car by completing a lap (regardless of the lap time) in the new Seasonal Event, available only for a limited time.

The “Volkswagen Vision GT” racing suit has been added to the [Special Outfits] page of the [Racing Gear] option within the [TUNING & SERVICING] section, accessible from "My Home". The suit can also be obtained from the corresponding Seasonal Events, available only for a limited time.

Red Bull Ring

The full and short track layouts of the "Red Bull Ring" have been added to the game. This is an ultra high speed circuit with long flat out sections and tricky tight corners in between. How you handle these tight turns will greatly affect your final lap time. In 2014, Formula 1 racing returned to this track after an 11 year hiatus; the circuit truly brings together the best of the old and the new.

New vehicles have been introduced

The following cars have been added to the [Dealerships] option within the [CARS] section of "My Home". You can also find those cars in the [Recommended Cars] option of the same section:

•   GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ‘13
•   Lexus IS F CCS-R ‘11
•   Toyota TS030 Hybrid ‘12

Adjustments to the physics simulation model

The physics simulation model of “Gran Turismo 6” has been updated with the following changes:

(1) The dynamics of the car on surfaces with cornerstones and bumps have been improved;
(2) The effect of the tyre geometry has been changed (mainly for the "Camber Angle" option);
(3) The handling of some rear heavy cars has been improved;

The default settings of the tuning parts have also been adjusted to match the above changes.

Other cars adjustments

On the various Mitsubishi Lancer Evolution X models, it is now possible to enable the [Active Steering] under the [Driving Options] of the "Quick Menu".

Other offline improvements and adjustments

- [Data Logger] can now be opened from the "Quick Menu" of Time Trial events. Please note that only limited features will be available in this way. Please refer to the online manual for more details.
- A [Reset to Default] option that returns the car to its showroom condition has been added under [Car Settings].
- Signal Starts are now enabled on tracks with signals.

Other online improvements and adjustments

- A countdown is now displayed on the bottom right part of the Open Lobby screen, showing the time before an event starts and the time when the track voting ends.
- The uploading time for both Drift Trials and Time Trials (Section) have been changed.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #1 on: June 18, 2014, 10:55:34 »
^^1.9 ili 1.09
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #2 on: June 18, 2014, 11:05:02 »
Hvala Džidžoni, ispravljeno.


Također, update-a je prvi post sa svim novostima. Sve u svemu prilično velik update sa novom stazom, dosta novih auta i prilično velikim promjenama u opcijama i fizici.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #3 on: June 18, 2014, 11:43:02 »
Jel ovo bilo? >

Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo: Inside Movie


EDIT:

nova kola >




Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #4 on: June 18, 2014, 11:48:18 »
opa malo se i fizika popravila, lijepo lijepo
i nova toyota :D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #5 on: June 18, 2014, 11:56:10 »
Ovo uopće nije oš updejt. Dapače, baš je super. Ali treba ovako kontinuirano radit, svakih misec dana ili dva ako treba. Ali da bude konstantno...  ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #6 on: June 18, 2014, 12:04:19 »
Kazo i ekipa su ozbiljno shvatili Q&A na GTPlanetu i pocinju prve stvari vezane za silu tih malih prijedloga

Prvi - oznaka PIT kada se pita neki od vozaca na popisu

Sad bar imam razlog upaliti taj inace posve beskorisni popis



+ opcija za DEFAULT postavke je napokon ubacena u tuning


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #7 on: June 18, 2014, 12:15:58 »
Ovo uopće nije oš updejt. Dapače, baš je super. Ali treba ovako kontinuirano radit, svakih misec dana ili dva ako treba. Ali da bude konstantno...  ;)

Pa, ako ovako nastave do zime i izlaska pCarsa onda će i biti razloga za ostati na ovoj konzoli odn. igri.


Probao sam Ring, simpa staza, brza, relativno jednostavna, ali treba dobro pazit na kočenjima i izlascima jer se puno može dobit/izgubit.

Od auta sam probao ovaj novi Lexus, čini se ok (na kontroler), dobro zvuči, dobro složen mjenjač, nešto što bi se moglo i zavozit u online-u. Jedino mi se čini da se gume malo previše čuju s obzirom da su slickovi, al nisam odavno vozio pa se ni ne sjećam kako je to prije bilo.


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #8 on: June 18, 2014, 12:32:10 »
Ovo uopće nije oš updejt. Dapače, baš je super. Ali treba ovako kontinuirano radit, svakih misec dana ili dva ako treba. Ali da bude konstantno...  ;)

Pa, ako ovako nastave do zime i izlaska pCarsa onda će i biti razloga za ostati na ovoj konzoli odn. igri.


Toćno to... To nisam napisao al ako ovako nastave na nekoj redovitijoj bazi (max svakih 2 miseca, 1 staza i 2-3 auta) mogli bi zadržat igrače, a neke možda i vratiti.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #9 on: June 18, 2014, 12:47:40 »
Nazanimljivije od svega je što sad jednostavno ne mogu ni pomisliti ništa od tih dodatnih sadržaja poput auta i/li staza naplaćivati ;D


Meni je najveća muka što moram uzet PS4, pa sam planirao prodati PS3 da olakšam kupnju. No, kako to napravit ako će biti nečeg zanimljivog na GT6. Jer, GT6 i ovakav kakav jest mi je bolji od bilo čega drugog što će biti dostupno na PS4.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #10 on: June 18, 2014, 12:57:01 »
Nazanimljivije od svega je što sad jednostavno ne mogu ni pomisliti ništa od tih dodatnih sadržaja poput auta i/li staza naplaćivati ;D

Sigurno ce poceti naplacivati u nekom casu, ali i oni su svjesni da to ne mogu sada

Ako u nadolazecim mjesecima ubace sve sto su mislili i stabiliziraju cijelu igru i krenu s planom za DLC kako je trebao biti, naplacivanje sce svakako krenuti

No, mislim da nikome nece biti bed dati par eura za staze i slicno kada sve bude sredjeno i dodje Spec 2.0

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #11 on: June 18, 2014, 13:02:59 »
Ma nije problem dati koji euro za staze... ono što me ubija jest tko će to igrati, koliko će nas odavde ostati na ovome, na zimu će već dosta ekipe prijeći na next gen i tamo trošiti vikende.

A s ovima apsolutno više ništa ne možeš znati što očekivati, da li će, kad će i koliko toga će :)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #12 on: June 18, 2014, 14:37:38 »
Ma nije problem dati koji euro za staze... ono što me ubija jest tko će to igrati, koliko će nas odavde ostati na ovome, na zimu će već dosta ekipe prijeći na next gen i tamo trošiti vikende.

A s ovima apsolutno više ništa ne možeš znati što očekivati, da li će, kad će i koliko toga će :)

baš to, em što mene ps3 zeza a ne želim trošiti lovu na ps3 tako da niti ne vozim koliko bi želio
sve je usmjereno za jesen/zimu i ps4 i onda još hrpa dobrih igretina

a i fali vremena
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #13 on: June 18, 2014, 19:12:41 »
Bas razmisljam prije par dana gledajuci le mans kako ce ljepo biti voziti ovu toyotu kad gt7 dodje, kad vidi vraga evo je, ne znam vracati se na gt6 nema mi nikakvog smisla, bolje im je da se fokusiraju na ps4 i da se vrate tamo gdje im je mjesto jer ovako mi izgledaju totalno izgubljeno, sve mi je jasno da sad moraju zavrsiti zapoceto, ali zaglibili su totalno, sad je pitanje kako ce se uzdignuti , vjerovatno bi treba uslijediti neki preokret u filozofiji iliti sto vec..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 • 1.09 Version Update
« Reply #14 on: June 18, 2014, 19:28:18 »
Bas razmisljam prije par dana gledajuci le mans kako ce ljepo biti voziti ovu toyotu kad gt7 dodje, kad vidi vraga evo je, ne znam vracati se na gt6 nema mi nikakvog smisla, bolje im je da se fokusiraju na ps4 i da se vrate tamo gdje im je mjesto jer ovako mi izgledaju totalno izgubljeno, sve mi je jasno da sad moraju zavrsiti zapoceto, ali zaglibili su totalno, sad je pitanje kako ce se uzdignuti , vjerovatno bi treba uslijediti neki preokret u filozofiji iliti sto vec..

Ja opet nekako vjerujem da paralelno već žešće rade za PS4, jer ne vjerujem da bi si oni dopustili da bude mediocre. Pitanje je vremena, ali mislim da kad dođe će to opet bit teža bomba. Naravno, hype je bitan, ali svejedno. Mada je razočaravajuće što nema Community opcije još, kontam da to dođe i da se krenu neka prvenstva organizirat da bi me to donekle vratilo redovno za volan.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi