Author Topic: GT6 • 1.12 Version Update  (Read 58879 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #30 on: September 16, 2014, 19:44:12 »
Sve u svemu, SEGA GT Challenge je zabavan i zanimljiv, mislio sam u početku kad sam vidio snimku jutros da mi se neće svidjeti, ali promjenio sam mišljenje.

Staza nije pretjerano teška i moći će se brzo naučiti kroz lov na online frendove i njihove rezultate. Nadam se da će nastaviti sa novim challengeima, a mogli bi puknuti stazu i u reverse layoutu. Također, mogli bi te challenge primjeniti i na druge staze kroz seasonal evente (po mogućnosti sa isključenim skidom).

One ure koje se mogu stavljati na tablu su zanimljive, mada treba vidit kolika će biti stvarna korist od njih ili su tu čisto za ukras.

Quick Match će trebati još puno pure pojist da postane zanimljiv, ali bitno da se krenulo u tom smjeru. I dalje bi rado vidio shuffle utrke.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #31 on: September 16, 2014, 22:52:47 »
staza mi je odlična, rally je zakon
odličan update

quickmatch nisam ni probao
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #32 on: September 17, 2014, 09:49:39 »
Ovo postaje sve gore i gore, žalim jučer potrošenih MB na skidanje + vrijeme potrošeno na dječiju igrariju... sva sreća da je na drugom HDMI kanalu bio pripremljen rFactor. I stvarno sada dok ih nisam ovako direktno usporedio nisam bio svijestan. I sad kad pogledam naslov The real driving simulator mi je sve jasno. To je Driving sim a ne Racing sim kao što smo svi imali u očima.
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #33 on: September 17, 2014, 10:33:29 »
Ovo postaje sve gore i gore, žalim jučer potrošenih MB na skidanje + vrijeme potrošeno na dječiju igrariju... sva sreća da je na drugom HDMI kanalu bio pripremljen rFactor. I stvarno sada dok ih nisam ovako direktno usporedio nisam bio svijestan. I sad kad pogledam naslov The real driving simulator mi je sve jasno. To je Driving sim a ne Racing sim kao što smo svi imali u očima.
Pa da, to je driving simulator, nikad nije bio racing :-).

Meni je update super.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #34 on: September 17, 2014, 11:29:44 »
Ovo postaje sve gore i gore, žalim jučer potrošenih MB na skidanje + vrijeme potrošeno na dječiju igrariju... sva sreća da je na drugom HDMI kanalu bio pripremljen rFactor.

A što točno postaje sve gore? Ovaj Trial na novoj stazi sa uključenim skidom? Ili to što ovaj novi Force Feedback nisi pojačao na 10/10?

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #35 on: September 17, 2014, 11:36:42 »
Ovo postaje sve gore i gore, žalim jučer potrošenih MB na skidanje + vrijeme potrošeno na dječiju igrariju... sva sreća da je na drugom HDMI kanalu bio pripremljen rFactor.

A što točno postaje sve gore? Ovaj Trial na novoj stazi sa uključenim skidom? Ili to što ovaj novi Force Feedback nisi pojačao na 10/10?

Meni je FF sensitivity 9 a torque 3
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #36 on: September 17, 2014, 11:56:58 »
Varira dosta od toga šta voziš, al lako se podesi u meniju prije trke.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #37 on: September 17, 2014, 12:21:13 »
Varira dosta od toga šta voziš, al lako se podesi u meniju prije trke.
Pa tako bi i trebalo biti :-), nisu svi auti isti, ali efekti bi trebali biti
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #38 on: September 17, 2014, 12:59:14 »
Da, ali ovi slabiji prednjepogonaši su i na 10 preslabi... bar meni. Znači, kompletan osjećaj pojačati za 3-4 pa onda si svatko štela kako hoće

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #39 on: September 17, 2014, 13:05:29 »
u mene jacina FFB 5 ,  osjetljivost FFB 8  za G25 (T500 odmara za PS4)
Gt veteran superstar u penziji

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #40 on: September 17, 2014, 13:05:53 »
Ja to jos moram danas detaljno probati na oba volana, ali meni se ovo cini zakon. Napokon se osjeti slip na svim kotacima, a to smo bas Ivo (Voss) i ja nekidan kod mene komentirali vezano za GT FFB efekte u odnosu na PC simulacije.

Kuzim da ljudima nedostaje "snaga" FFB, ali sada ima duplo informacija na volanu.

Ne znam, probat cu danas i na G25 pa cu napisati misljenje, ali meni se ovaj FFB Update cini kao najbolji do sad. Da ne spominjem kako je sama opcija da mozemo stelati FFB iz pause izbornika najveca stvar ikad za GT serjal ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #41 on: September 17, 2014, 13:12:42 »
Ja to jos moram danas detaljno probati na oba volana, ali meni se ovo cini zakon. Napokon se osjeti slip na svim kotacima, a to smo bas Ivo (Voss) i ja nekidan kod mene komentirali vezano za GT FFB efekte u odnosu na PC simulacije.

Kuzim da ljudima nedostaje "snaga" FFB, ali sada ima duplo informacija na volanu.

Ne znam, probat cu danas i na G25 pa cu napisati misljenje, ali meni se ovaj FFB Update cini kao najbolji do sad. Da ne spominjem kako je sama opcija da mozemo stelati FFB iz pause izbornika najveca stvar ikad za GT serjal ;D

Da, sad je to pravi spas, izađeš u izbornik utrke i poštelaš FF :)

I da, ima više informacija, sve to stoji, ja bih samo htio da je sve to malo jače. Ili da budem jasniji, u ovim sada mjerilima, da se ide do 15 jer ovo što nudi na 10 kod nekih auta mi je ipak malo preslabo. OK, sve je to stvar navike, ima ljudi ovdje koji to oduvijek voze dosta slabije jer im je puno lakše iskontrolirat auto kad ode u bok

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #42 on: September 17, 2014, 13:49:46 »
Znači, sa Quick matchom opet imamo GT5 Prologue online...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #43 on: September 17, 2014, 14:23:00 »
Znači, sa Quick matchom opet imamo GT5 Prologue online...

Jos se ceka jedna utrka, vjerovatno pravi Expert s vise krugova, ovo sve ostalo je uglavnom SRF i boost, osim jedne utrke s 3 kruga na Fuji - a koja je opet bila crashfest kad sam probao.

Ali da, napokon veliki iskorak u pravom smjeru.

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #44 on: September 17, 2014, 16:42:52 »
Ovo postaje sve gore i gore, žalim jučer potrošenih MB na skidanje + vrijeme potrošeno na dječiju igrariju... sva sreća da je na drugom HDMI kanalu bio pripremljen rFactor.

A što točno postaje sve gore? Ovaj Trial na novoj stazi sa uključenim skidom? Ili to što ovaj novi Force Feedback nisi pojačao na 10/10?

FFB sam stavio na 10-10 i niš se ne događa... sa Ficekom naravno. Onda otiđem u practice uzmem GTRa 14 ma nešto malo tvrđe.

Krivo sam se izrazio "gore i gore", očekivao sam valjda ipak nešto više da bi imao želju upaliti PS3 ali neznaš što me može privuč više.
I da ovo novo sa TIME EXTENDED  ;D
U quick match naletio na hrpu neznam kako da ih nazovem i krš lom na prvom zavoju ja sa začelja na prvo i na sljedećem zavoju evo ih pun gas u meni.. ??? ???
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t