Author Topic: GT6 • 1.12 Version Update  (Read 59735 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #75 on: October 16, 2014, 14:27:06 »
To sa zvukom mi je totalna zanimljivost. Da li će ponovo snimati zvuk auta ili će prerađivati ovo što su do sada skupili. Jer, u igri ima hrpa starih auta iz prijašnjih igara, to je nemoguća misija sve ponovo snimati.

A s obzirom na ovo Kazino što žali za nekim stvarima i što bi sve mjenjao, biti će tu jebenog posla dok taj GT7 iole zadovolji njegove (nove) standarde i izađe vani. I opet je upitno koliko će on toga stići napraviti jer će Sony sasvim sigurno silovati da igra izađe što prije vani, a ne da opet prođe 3 godine od izlaska konzole, a da GT-a i dalje nema ;D

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #76 on: October 16, 2014, 14:49:58 »
kako se lipo avteki naginju po grbavim stazama GT6, moraju to popeglat k'o i ostali
Gt veteran superstar u penziji

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #77 on: October 16, 2014, 15:36:41 »
a nije los ni ovaj 1.13 version update
Gt veteran superstar u penziji

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #78 on: October 16, 2014, 17:15:47 »
To sa zvukom mi je totalna zanimljivost. Da li će ponovo snimati zvuk auta ili će prerađivati ovo što su do sada skupili. Jer, u igri ima hrpa starih auta iz prijašnjih igara, to je nemoguća misija sve ponovo snimati.

A s obzirom na ovo Kazino što žali za nekim stvarima i što bi sve mjenjao, biti će tu jebenog posla dok taj GT7 iole zadovolji njegove (nove) standarde i izađe vani. I opet je upitno koliko će on toga stići napraviti jer će Sony sasvim sigurno silovati da igra izađe što prije vani, a ne da opet prođe 3 godine od izlaska konzole, a da GT-a i dalje nema ;D
dal je uopće moguće napravit updeat za zvuk....to mi se čini ko ogromni updeat

jesen 2016.... to je dvije godine od sad i tome dodaj vrijeme od kad je ps4 izašao van i to ti je tu negdje....do tad ću morat i novi volan kupit jer sumnjam da će ovaj izdržat

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #79 on: October 16, 2014, 17:18:29 »
Pojma nemam... novi volan još nisam kupio, čekam neku povoljniju cijenu. Što ću igrati kad ga kupim također nemam pojma... vidit ćemo kakav će biti pCars, odn. što će Kazimir sve dati u tim updateima. Jedino što je sigurno jest da se je ekipa komplet raštrkala tako da će se teško ponovit okupljanja kakva smo imali online

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #80 on: October 16, 2014, 20:04:18 »
ja samo znam da mi na kraj pameti nije kupovati novi volan
još ni ps4 nisam kupio a neznam ni kada ću, mislio sam ga ubosti sada za driveclub ili čekati gta ali ovisi kako će se odigrati sljedećih 15ak dana sa financijske strane pa ću onda odlučiti o ps4
tako da nezz ovo šta stinger kaže da nas se skupi 10-15 i vozi nema šanse
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #81 on: October 16, 2014, 20:08:09 »
Ja ću trojku držati što duže mogu... naravno, dosta toga ovisi o Kazi odn. da neće proći baš previše vremena sa tim novim updateima. Ne uleti li što sad do kraja godine, mislim da nema smisla da držim konzolu kojoj stalno pada vrijednost. Radije je prodam da izvučem koju kintu jer je palim samo kad izađe novi update i onda pokušavam skupit što ljudi da odvezemo štogod online

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #83 on: October 20, 2014, 22:19:42 »
Pasmater na sto oni trose vrime...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #84 on: October 20, 2014, 23:12:02 »
Pasmater na sto oni trose vrime...

Ovo je nešto što je ionako davno najavljeno, napravljeni dogovori s proizvođačima te se ionako mora napraviti i za sljedeću igru.

No, obično uz svaki ovaj novi auto dođe i neki veći update pa ćemo vidit što će još novo uvalit

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #85 on: October 21, 2014, 00:51:59 »
Pasmater na sto oni trose vrime...



Ovo je nešto što je ionako davno najavljeno, napravljeni dogovori s proizvođačima te se ionako mora napraviti i za sljedeću igru.

No, obično uz svaki ovaj novi auto dođe i neki veći update pa ćemo vidit što će još novo uvalit

Ma razumijem... Al ne vidim nikakvu korist tih auta osim da proizvodjaci na virtualan nacin reklamiraju svoje vizije blize buducnosti odredjene firme.

Po meni je beskorisno. Jer da su umisto toga modelirali neki popularniji auto koji bi mogli vozit u nekakvom prvenstvu, puno vise bi bilo zadovoljnijih igraca. Ovako ljudi dobiju taj free auto, provozaju par krugova, poslikaju u photomodu i to je to.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #86 on: October 21, 2014, 01:07:41 »
Lipo je to kad pišeš usrid mog quotea ;D ;)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #87 on: October 21, 2014, 11:17:45 »
Lipo je to kad pišeš usrid mog quotea ;D ;)


Cesto mi se dogodi kad pisem priko moba :(

Ispravljeno ;)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #88 on: October 21, 2014, 11:48:03 »
Ovo ce biti vrlo zanimljivo za upravljati

I nevjerovatan test fizikalnog enginea zbog tog straznjeg pivota

Samo neka rade :) :)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 • 1.12 Version Update
« Reply #89 on: October 22, 2014, 21:38:11 »
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-motion-simulation-demoed-with-simcraft-apex3-platform/

Moze li proizvod za mase ne biti sranje? Nevjerojatno kako sve odjednom dolazi na vrata. Drugi GT na PS4 uz VR i motion kokpit...

Radi li i Fanatec na nečem sličnom?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi