Author Topic: GT6 • 1.14 Version Update  (Read 50862 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #15 on: November 19, 2014, 18:39:49 »
Klub je osnovan i otvoren, GTSurgeons, slat cu requeste kako cu imat vremena kroz tjedan popiti kavu pred konzolom ;)

Sjajan updejt, zvuk je napokon kako je trebalo sve biti, sad prvo da popachiraju par mnjih bugova koji su dosli i mogu komotno prema 1.15 ;D
misliš v8 se čuje kao v8 ili?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #16 on: November 19, 2014, 19:11:13 »
Al ovo je smiješno koliko je to banalno bilo za riješit. Točno znam da smo davno pričali, hoću na bumperu zvuk sa stražnje kamere. I tek sada... nakon toliko vremena ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #17 on: November 20, 2014, 02:33:39 »
Stiže konkurencija RB-u :)


Laser-Powered Chaparral 2X Vision Gran Turismo Car Revealed, Coming to GT6 This Holiday Season

Chaparral Racing 2X Vision GT Concept: LA Auto Show Unveiling | Chevrolet



Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #18 on: November 20, 2014, 19:14:09 »
Gran Turismo 6 - Patch 1.14 - Sound Comparison (Replay View)


Gran Turismo 6 - Patch 1.14 - Sound Comparison (Cockpit View)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #20 on: November 22, 2014, 12:50:28 »
Definitivno najbolji update do sad.
Ovo sa klubovima je fantastično. Nema vise muke sa traženjem normalnih soba.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #22 on: November 25, 2014, 18:22:24 »
Nažalost , nigdje spomena o povečanju broja krugova u QM eventima, a mislim da je to prva stvar koju u njima moraju napraviti.

Druga stvar koju bi bilo genijalno vidjeti u GT6 a  varijacija je na Amarovu želju da Sierra Combo sustav bude dostupan za sve staze. Ja bih volio da taj Combo sustav bude uključen za apsolutno svaku utrku bila ona offline ili online, te da se on na kraju trke množi sa osvojenim kreditima. To bi ipak neke natjeralo da pokušaju voziti čisto

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #23 on: November 26, 2014, 21:21:22 »
eto upalio malo taj novi update složio m4 po guštu i to je to
sviđa mi se novi zvuk...

community je ko facebook unutar gt-a, fora al ono neda mi se
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #24 on: November 26, 2014, 21:30:44 »
al ono... kasne godinu dana ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #25 on: November 26, 2014, 23:06:03 »
al ono... kasne godinu dana ;D
Još više žalosti što je to postao trend i pravilo; tj. prodavanje muda pod bubrege. Mislim , smješan mi je ovaj Driveclub (koji potvrđuje iste mane koje je imao GT5 a još više GT6), igra koja se temelji (bar po onome kako sam ja shvatio) na online mogučnostima i opcijama koje ni nakon 2 mjeseca ne funkcioniraju. Istovremeno su cijene tih PS4 igara više za 100 pa i više kuna u odnosu na igre PS3 i to u digitalnoj verziji.

I sada ja to gledam ovako; OK shvatili smo da tukci žele kupiti neke igre , ajmo onda tukcima prodati te igre, ali ćemo im uzeti još malo više love. Pa tukci su, šta je njima sto kuna. A mi ćemo im za tu lovu prodati pola igre, jer najprije kao ne stignemo napraviti cjelu, pa ćemo se malo izvinjavati, al nema veze. A onda ćemo im uzeti još love koliko košta i sama igra kroz nekakve DLC-ove. Ali ni  tada igra neće biti ni blizu kompletna, svejedno, mi se hvalimo kako smo ekstra pametni, kako smo odradili ekstra stvari koje su igrivost digle u nebesa, kako je verzija 3,324,857 dovela ovu igru na same granice normalnog i nenormalnog. Kroz nekakve bezvezne apdejte uzmemo još malo love od one najzagriženije tučadi.
A neće se više tućad ni onlajn zajebavat bez pare i dinara , eeeee nema đabe ni u stare babe.

Sve u svemu PS4 nabijemtenakurac

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #26 on: November 26, 2014, 23:10:07 »
gaming industrija godišnje zaradi više od filmske i muzičke zajedno,oko......pazi sad.....100 milijardi dolara, pa ti vidi  ;D

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #27 on: November 27, 2014, 04:14:33 »
PS4 je picka :)))))
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #28 on: November 27, 2014, 10:29:09 »
al ono... kasne godinu dana ;D
Još više žalosti što je to postao trend i pravilo; tj. prodavanje muda pod bubrege. Mislim , smješan mi je ovaj Driveclub (koji potvrđuje iste mane koje je imao GT5 a još više GT6), igra koja se temelji (bar po onome kako sam ja shvatio) na online mogučnostima i opcijama koje ni nakon 2 mjeseca ne funkcioniraju. Istovremeno su cijene tih PS4 igara više za 100 pa i više kuna u odnosu na igre PS3 i to u digitalnoj verziji.

I sada ja to gledam ovako; OK shvatili smo da tukci žele kupiti neke igre , ajmo onda tukcima prodati te igre, ali ćemo im uzeti još malo više love. Pa tukci su, šta je njima sto kuna. A mi ćemo im za tu lovu prodati pola igre, jer najprije kao ne stignemo napraviti cjelu, pa ćemo se malo izvinjavati, al nema veze. A onda ćemo im uzeti još love koliko košta i sama igra kroz nekakve DLC-ove. Ali ni  tada igra neće biti ni blizu kompletna, svejedno, mi se hvalimo kako smo ekstra pametni, kako smo odradili ekstra stvari koje su igrivost digle u nebesa, kako je verzija 3,324,857 dovela ovu igru na same granice normalnog i nenormalnog. Kroz nekakve bezvezne apdejte uzmemo još malo love od one najzagriženije tučadi.
A neće se više tućad ni onlajn zajebavat bez pare i dinara , eeeee nema đabe ni u stare babe.

Sve u svemu PS4 nabijemtenakurac

Ma dobro, mora biti razlike između PS3 i 4, pa tako i u cijeni igre. Digitalija za PS4 više i nije toliko potrebna (u kontekstu zdravlja konzole) pa će bolje hendlati sa disk verzijom koju uz malo strpljenja možeš nabaviti jeftinije, odn. prodati je kad ti dosadi. A evo, vidimo po nekim naslovima koji zabucaju u startu da bi im cijene brzo mogle padati odn. da će se za njih dobijati besplatne stvari.

U vrijeme kad ti uzmeš četvorku imati ćeš već solidnu zbirku igara po povoljnim cijenama ;)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.14 Version Update
« Reply #29 on: November 27, 2014, 12:35:21 »
Jebemu GT6 dobio svašta nešto a ja još ne mogu online s PS3. A dobro, bar ću se zaželjeti igre dok složim konzolu, pa će biti veći gušt. PS4 će pričekati što Stinger veli dok se nakupi jeftinih i dobrih igara.