Author Topic: Ride  (Read 39378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Ride
« Reply #15 on: April 14, 2015, 02:38:53 »
Iso sam u search i piso neki dan i nista mi nije izbacivo :/
Probat cu ponovo sutra nac
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Ride
« Reply #16 on: April 14, 2015, 09:43:19 »
Nema demo na PSN, Stinger trola na veliko. UK, HR, US (tamo nema ni igre), sve sam probao. Jedino ako ima singapurćanski account.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Ride
« Reply #17 on: April 14, 2015, 10:06:38 »
Pa jebote, vidi se na PSN-u da sam ga sinoć igrao... lipo sam vam rekao di se demo nalazi, koristim samo HR acc

https://store.playstation.com/#!/en-hr/games/ride/cid=EP4356-CUSA01558_00-RIDEFULLGAME0000




Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Ride
« Reply #18 on: April 14, 2015, 10:21:45 »
Odem sad pred 5 min pogledat na deals&offers medu demos i nadem, ima kao i full game za kupit.
Odem u search i napisem ride i izbaci mi ga odmah na vrhu a neki dan ga uopce nisam vidio.

Svasta :/
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Ride
« Reply #19 on: April 14, 2015, 10:35:12 »
Mislim da je store puno bolje pretraživati preko pc-a...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Ride
« Reply #20 on: April 14, 2015, 11:18:35 »
Errr...ja zaboravio da smo prešli na next gen, gledam na PS3. Sad me sram, odoh stavit škarnicljin na glavu.

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Ride
« Reply #21 on: April 14, 2015, 11:49:36 »
Errr...ja zaboravio da smo prešli na next gen, gledam na PS3. Sad me sram, odoh stavit škarnicljin na glavu.

+1 :)

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Ride
« Reply #22 on: April 14, 2015, 15:49:25 »
Skinuo sam.
Zvuk mi se ne svida bas nesto, barem ovaj kawasaki zx10r.
Cak u demu se moze upgrade radit, nesto ko u gt, gume, ovjes, pa od motora filteri, auspusi i sve ostalo.

Fiziku sam ofmah stavio na pro i skrsio se u prvom zavoju jer su kontrole katastrofa.
Malo sam ih preraxio kako su u tt ali se onda ispostavilo da se nemoze dozirat gas i kocnica na simbole osim na l2 i r2.

Bez wheelie controla i tcsa svako davanje gasa je salto unazad.
Ako se previse mice po motoru sa tuck inom i pogotovo na kocenju opet pad.

Uglavnom iz ona 3 kruga dema na sumskoj stazici igra mi se cini vise nekako simulacija nego arkada cista.

A opet sam mozda u krivu.
Po ovome do sad pokazanom nekako ko f1 codemastersov mi se cini, cak i rewind ima.

Uglavnom s obzirom da nema niceg drugog poput ovog mislim da cu kupit.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Ride
« Reply #23 on: April 14, 2015, 21:10:01 »
čekam popust ili pad cijene pa kupujem
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Ride
« Reply #24 on: April 30, 2015, 11:59:16 »
Ja bih ride preporucio svima koji su vozili tt i kojima je doticni dobar bio.

Voznja je dobra, na pro fizici pretjerivanja i ludorije uglavnom zavrsavaju padovima ili akrobatskim tockama.

Naked motori manje snage su jednostavni za vozit dok npr od superbikeova koje sam dosad vozio, panigale novi i s1000rr, treba paziti na kocenjima zbog brzine koju razvijaju na pravcu i pri doziranju gasa pogotovo pri izlazu cak i sa tcsom ukljucenim.
Imam anti wheelie assist na midu, tcs isto i ovi se bez problema dizu na straznji kotac kada je gas odvrnut do kraja, pogotovo izrazeno na nekoj cestici od njihovih originalnih staza.

Eventi su utrke, team races, championship trke, track day cahllengi tipa pretekni 27 protivnika u zadanom vremenu a dobivas bonus vrijeme za svakog koga preteknes ili trkne te neki brzobraznik dok lagano chillas na stazi i onda ga moras prestic unutar odredenog vremena i postoji salt flats drag raceovi koji mi nisu nesto ali bolje da su tu nego da ih nema.

Nesto tuninga i customizacije tipa izmjene nekih djelova i bojanja postoji tako da ja dosad u nijednom eventu nisam vidio dva identicna motora.

Jedino bih kao pocetni bike preporucio speed triple umjesto monstera i mt7.
Na svim ai tezinama koliko sam do sad primjetio u klasi gdje postoje razlike u snazi vece uvijek su na prvim mjestima najjaci motori.

Npr naked under 700cc triumph i agusta su uvijek prvi dok monster i mt7 imaju masovne zaostatke. Naime triumph i agusta imaju po 100ks dok ova druga dva imaju oko 80.
2 cylinder klasa bmw i monster opet oko 80ak ks dok u istom eventu se pojavljuju diavel i mislim cak i streetfighter od ducatia, oboje preko 110ks ili tako negdje, gube u zavojima ali na ravnom zato uvijek kao brzi vlak produ.

Oblekice isto ima dosta, ja sam cak u igri naso model svoje kacige i sad sam i to si stavio kao na street gear a za racing imam neke druge stvari.
Da se podesavat i polozaj vozaca kao u tt ali jos nisam iso po tome nesto cackat.
I setup motora postoji, rekao bih u istoj mjeri ko u tt, znaci ovjes i omjeri brzina, ovisno jel stock ili racing gearbox stavljen moguce je samo final gear dizat ili sve brzine.

Mislim da sam dosta zasad napiso, evo cak frendu koji inace ne voli nesto motore je super i igra to.
Neki dan si je otiso kupit xbox kontroler da ne igra na tastaturi (preko steama je uzeo).

Uglavnom preporuka.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: Ride
« Reply #25 on: June 18, 2015, 11:52:45 »
Ride je na psnu na popustu, s obzirom da vec imam kupljeno ne vidim kolko dode ali u odnosu na odtalo rekao bih oko 50% barem.

Da nisam kupio prije sada bi definitivno uzeo.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Ride
« Reply #26 on: June 18, 2015, 12:27:43 »
thx, upravo kupio
to sam čekao

na 50%, 479kn na 239,50 ;)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Ride
« Reply #27 on: June 18, 2015, 18:37:54 »
Ja isto kupio.

Još prošli put uzeo MotoGP 14 kad je isto bio na popustu (+uzeo i season pass :) ) i uživam. Nije mi žao kune jer mi je falilo malo motora. Još mi fali samo jedan dobar F1 i Rally i što se mene tiče imam sve.

Tek sam krenuo Ride i ono što Mr.Steady priča je istina. Uzeo sam Ducati za početak i uz sve što sam ga skroz natjunirao ne mogu pobijediti utrku (Sve OFF, Ai Medium), pa me sad čeka grindanje i da kupim neki jači motor.

MotoGP isto preporuka ko voli motore i ko želi onako lagano uživat kroz karijeru. Krenuo od GP3 i lagano prema vrhu. Igram bez sekiracije,po jednu dve utrke na dan ako stignem uopće Full Weekend 50%.  ;)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Ride
« Reply #28 on: June 19, 2015, 12:29:14 »
oduševljen sa ride-om
ovo je pravi GT sa motorima, čisto grajndanje i onaj filing da skupiš pare za motor pa za tuning i tako u krug
lajkam lajkam

i handling je dobar kad se privikneš malo vozim na pro bez assista ofc

samo da updateju igru da se brže učitava i još neke sitnice da poprave i sve 5

svakako preporuka
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Ride
« Reply #29 on: June 02, 2016, 13:29:10 »
evo dočekali smo i nastavak, meni bila dobra igra samo da nastave u istom smjeru i kupiti ću

https://youtu.be/ZjLHs5d24Uk

http://ridevideogame.com/

bitne stvari za sada objavljene, nordschleife i nw200 staze
supermoto i cvaje također, al staze su bitnije
www.motori.hr

if in doubt, go flat out