Author Topic: GT6 • 1.17 Version Update  (Read 42765 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #45 on: March 04, 2015, 09:42:03 »
Joj kad nabavim novu konzolu pa krenem GT6 iznova.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #46 on: March 04, 2015, 17:49:30 »
Bug

Last Update: 04/03/2015
Known Issue Regarding the “Championship” Races After Update 1.16
GT6 Updates


After the installation of Update 1.16 for Gran Turismo 6, an issue has been found wherein it is not possible to resume a Championship race that has been previously suspended while playing in "B-Spec" mode.
Steps to reproduce

(1) Within [Career Mode], start a Championship in "B-Spec" mode;
(2) After finishing a race, regardless of whether the it is completed or aborted, select [Suspend Championship] from the Quick Menu;
(3) The message “Suspend the championship and exit the game. You will be able to resume the championship from this point the next time you load the game.” is displayed and the [OK] button is pressed;
(4) The game will autosave and the message “Thank you for playing. If you press the PS button and exit the game, you'll be able to pick up where you left off when you next start the game. If you return to the race, race suspension will be cancelled.” is displayed, and the game is closed;
(5) After restarting the game, selecting either [A-Spec] or [B-Spec] does not start the race, making it impossible to resume the Championship.

How to avoid this issue

In order to avoid this issue, please refrain from suspending a Championship race while playing in "B-Spec" mode; if you suspend a Championship race while playing in "A-Spec" mode, you will be able to successfully resume the race later on.

If you have been already affected by this issue, please select [Exit] in the Quick Menu screen during step (5) above. This will return you to the “My Home” screen and will allow you to continue the game. However, please note that unfortunately doing so will delete your Championship progress.

We will publish a further notice once we have completed working on the fix to address this issue. We deeply apologise for any inconvenience this may cause to you.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #47 on: March 05, 2015, 03:18:04 »
Jebeno je igrat GT nakon dosta dugo vremena (circa 8-10 mjeseci). Ova staza od 27 km je ogroman užitak. Upravo sam proveo 3.5 sata forsajući s GT-Rom, na kraju mi nije ni zabilježio vrijeme online, jbg... Jako mi se sviđa koncept. Još da ga malo poboljšaju i da AI unaprijede, e to bi bilo epic
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #48 on: March 13, 2015, 22:50:21 »
Mislim da definitivno prodajem PS3

https://www.gtplanet.net/bertone-vision-gt-concept-revealed-in-new-renderings/

Počeli su se raditi batmobili, vrijeme je da se krene dalje ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #49 on: March 14, 2015, 00:07:51 »
Ne mislis da ima sanse za Akademiju / FIA online svjetsko prvenstvo - u nekom pojednostavljenom obliku prilagodjenom staroj konzoli? (kakvo je Kazunori obecao)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #50 on: March 14, 2015, 02:22:36 »
Ne mislis da ima sanse za Akademiju / FIA online svjetsko prvenstvo - u nekom pojednostavljenom obliku prilagodjenom staroj konzoli? (kakvo je Kazunori obecao)

FIA definitivno NE, a nekakva Akademija možda i bude iako mislim da će i tu interes biti znatno manji nego do sada! Svašta je Kazunori obečavao, ali sve menje njih mu vjeruje.

GT6 je već duže vrijeme samo ispunjavanje "obaveza". Course Maker će biti predposljednji ozbiljniji update za GT6, a posljednji "ozbiljniji" će biti onaj kroz koji će ispravljati ono što su u predposljednjem zasrali.
Dalje slijedi štancanje preostalih batmobila sa popisa do konačnog zaključivanja ove priće i početka neke nove (stare). Gašenje servera, najave GT7 , obečavanja svega i svačega, odgode izlaska , odgode izlaska , odgode izlaska , pa odgode izlaska . Kada i izađe opet će biti masu stvari tipa; These features will be implemented in future updates. Serveri i online će u prvih tri miseca biti u totalnoj banani itd. itd.

Uglavnom,u budučnosti od GT6 ne možemo više očekivati ništa osim tog Kur.. mejkera, a na novoj generaciji  (za par godina) možemo očekivati GT7;igru u stilu GT5 i GT6 koja će tamo neke 2020. možda biti i kopletna, te izaći u spektakulanom C-Spec II,308 puta Pi nakvadrat izdanju (i velikom američkom zastavom na naslovnici)

Edited by Cane

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #51 on: March 14, 2015, 03:46:18 »
Tako je Kimi, realan si i slažem se sa svime što si napisao.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #52 on: March 14, 2015, 06:27:32 »
A decki iz SMS imaju nevjerojatnu priliku postati Kings of the hill. Neka, bitno da se volani vrte i osmjesi sire, pa nek u creditsima pise i Codemasters. ;)
Ja znam da cu GT6 jos dugo voziti, pogotovo sto moram ispocetka. Do neke nove ToCa-e, nadam se.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #53 on: March 14, 2015, 11:12:28 »
Ne mislis da ima sanse za Akademiju / FIA online svjetsko prvenstvo - u nekom pojednostavljenom obliku prilagodjenom staroj konzoli? (kakvo je Kazunori obecao)

Koga briga za to? Kakve koristi ja kao nekakav olinjali gamer imam od tih pizdarija?


Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #54 on: March 14, 2015, 12:07:18 »
Pa ugođaj, doživljaj. Tko kaže da moraš pobijediti ili slično. Nego da upravo kao "olinjali gameri" doživimo i tako nešto... prije nego bude kasno, ne ;D

Ja bih baš guštao :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #55 on: March 14, 2015, 12:19:46 »
Ferdo, ne zajebiji.... ja bi gušta vozit u normalnom lobbyju sa ekipom, jebe mi se za fie i akademije. Nek stave našu zemlju pa ću bar imat za koga navijat

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #56 on: March 14, 2015, 15:35:30 »
Pa to je bas to - mozemo ocekivati da bi FIA prvenstvo bilo dostupno svim clanicama FIA-e, za razliku od Nissanove akademije..
 ;)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #57 on: March 14, 2015, 17:07:33 »
Sta god napravili nasa banana drzava nikad nece biti zemlja participacije niti jednog prvenstva,eventa i sl.....FIA ili Akademija tak je sve jedno kad je nama to sve zakljucano jer nismo bitni nikome....a kaj se gt7 tice to ce izac na ps4 taman kad ce izlazit ps5  ;D

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #58 on: March 14, 2015, 18:24:34 »
Opusti se, Ivek :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GT6 • 1.16 Version Update
« Reply #59 on: March 14, 2015, 21:10:11 »
Svi mi govore da se opustim....nije ti to lako  ;)