Author Topic: DiRT Rally  (Read 54520 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: DiRT Rally
« Reply #90 on: February 17, 2017, 15:49:51 »
DiRT Rally VR: Vrummmmmmmmm!!!!  ;D
Hihihihihihihi.
Stvarno je dobar, rezolucija bolja nego u Driveclubu, manje vrti u glavi, sve se može palit i gasit, osim smanjivanje vidokruga kad se sudaraš  :P
Jedva čekam sutra...

Na Pike's Peaku je danas bilo kišovito, moram si zgrijat noge...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: DiRT Rally
« Reply #91 on: February 18, 2017, 19:25:08 »
Djuro samo piši impresije, jel igras na pro konzoli, koji volan koristis?

! No longer available


Lik u videu tvrdi da je fizika pojednostavljena, da je igra u vr drugacija od "normalne" igre, da je vise arkada.

Jel možeš to potvrdit?


Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: DiRT Rally
« Reply #92 on: February 18, 2017, 20:20:02 »
Lik u videu tvrdi da je fizika pojednostavljena, da je igra u vr drugacija od "normalne" igre, da je vise arkada.
Ovo meni i nije toliko minus, Dirt Rally mi je čak malo i presimulacijski orijentiran za uživanje u rallyanju.  Bitno da je sav sadržaj u igri, da nije samo par staza.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: DiRT Rally
« Reply #93 on: February 19, 2017, 12:45:28 »
Fizika na prvom mjestu  ;)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: DiRT Rally
« Reply #94 on: February 19, 2017, 17:32:20 »
Eto, danas sam vozijo cca. 2 i pol vure, samo da vam mogu napisati neku usporedbu, jer ja uopće nisam osjetio isto što i ovaj "striček" na videu...
Igram na PS4pro i gasim volan kad igram za ozbač, jer sam primijetio ak je upaljen da dropa frejmove tu i tam...
Igra očito još nije skroz popeglana za ps4pro i neke sitnice u fizici bi mogle biti bugovi ili omaške...
Opet moram namještat brzine svaki put kad pokrenem igru, dakle, smrdi na bugove...
Generalno, vremena su mi slična, ali uglavnom lošija od prijašnjih, jer se ponovno navikavam na staze, kao što napisah, bregovi... U ogromnim količinama...
Danas sam isprobavao i rallycross online i stvarno ima nekih sitnica ak se pali volan, vozač ili ne...
Ali generalno mi se sve čini dovoljno slično onom prije na ravnom ekranu, osim doživljaja...
I možda u tom zecu leži grm, dakle, lik si je pojačao ffb i vjerojatno mu ili negdje ide u clip ili nešto, ali sigurno mu je osjećaj skroz drukčiji nego prije, jer najprije, vidi sve skroz drukčije...
A snalaženje na ravnoj projekciji i u "prostoru" je totalno različito... Budući da nam je doživljaj tog "prostora" puno bliži, onda vožnju doživljava kao jednostavniju...
A još je sigurno i poneki bug...
Uglavnom, generalno, meni je bolje i baš se dobro zabavljam  ;D
A sad malo na sportski odmor... S preponama  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: DiRT Rally
« Reply #95 on: February 20, 2017, 21:11:52 »
Evo, još malkice da dopunim, isprobavao sam danas i ne primjećujem neke razlike u fizici na VR i telku... Jedino što je orijentiranje u VR, ajmo reć, prirodnije...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: DiRT Rally
« Reply #96 on: February 24, 2017, 22:03:20 »
https://twitter.com/Erikssonkev/status/835179874637787136

Evo se i Kevin Eriksson zabavlja sa Dirt-om i VR-om :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: DiRT Rally
« Reply #98 on: March 01, 2017, 21:27:09 »
Dobar mi je bio Dirt 3, taman za zabavu iako bih ja izbacio one gymkhane i driftanje. Point to point je rally a ostalo meh. DIRT sam kupio i čeka da završim WRC 5. E i Loeba imam, tak da ovo neće brzo u konzolu.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: DiRT Rally
« Reply #99 on: March 01, 2017, 23:09:18 »
! No longer available