Author Topic: Nintendo Switch  (Read 18602 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Nintendo Switch
« Reply #15 on: January 15, 2017, 15:10:14 »
Samo zbog Zelde će ljudi kupiti Switch na launchu a čisto sumnjam da će ih biti puno na policama zbog velikih pre-ordera. mene i ne zanima drugo osim Zelde i Maria, da odigram te dvije igre ove godine (kad bih kupio, što neću još sigurno) meni dosta. Na 3DS sam prešao Ocarina of Time i Link between worlds i još ću odigrati Mario i Zelda igre s DS-a te Majoras Mask, ostalo me ne zanima puno. Uglavnom, dobro je imati neku Nintendo konzolu za promjenu od malo a kad više ne budem imao što igrati lako prodam. Za sve drugo tu je PS i PC.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Nintendo Switch
« Reply #16 on: January 15, 2017, 21:46:03 »
Ne znam, meni taj Nintendo bezveze već 20 godina tj od dolaska ps1...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Nintendo Switch
« Reply #17 on: January 16, 2017, 02:08:51 »
Sonyju neće dati sigurno, ali vi kao kupci možete raditi kvalitetnu čeku i debeli discount i uzeti jeftino ovo smeće ako vam je tako napeto.

Ali, ja bih stvarno čekao jer stvarne žurbe stvarno nema... :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Nintendo Switch
« Reply #18 on: January 16, 2017, 10:01:27 »
Trenutno sam na čeki za WiiU kad uleti jeftino. Ovo smeće  ;D bu još pričekalo, treba i ovo što sam nagomilao rasprodati.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Nintendo Switch
« Reply #19 on: March 06, 2017, 12:39:33 »
Konzola je izasla,

80000 prodanih primjeraka u UK.

Taj prvi vikend prodaje PS4 je bio na 250000, a Xone na 150000 prodanih primjeraka. Najbolja Nintendova konzola je još uvijek 3ds sa 113000 komada.

Inače nova Zelda je najbolje ocjenjena igra u zadnjih 10 godina (na svim konzolama i platformama).

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild?ref=hp

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: Nintendo Switch
« Reply #20 on: March 07, 2017, 17:41:50 »
Konzola je izasla,

80000 prodanih primjeraka u UK.

Taj prvi vikend prodaje PS4 je bio na 250000, a Xone na 150000 prodanih primjeraka. Najbolja Nintendova konzola je još uvijek 3ds sa 113000 komada.

Inače nova Zelda je najbolje ocjenjena igra u zadnjih 10 godina (na svim konzolama i platformama).

http://www.metacritic.com/game/switch/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild?ref=hp


Sta je je.. al i taj metacritic treba uzet s rezervom. Pa u prvih 10,, gta se pojavljuje 4 puta... al neka. Htio bi probat to odigrat al necu kupovat konzolu zbog jedne igre
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Nintendo Switch
« Reply #21 on: March 07, 2017, 18:32:44 »
Sta je je.. al i taj metacritic treba uzet s rezervom. Pa u prvih 10,, gta se pojavljuje 4 puta... al neka. Htio bi probat to odigrat al necu kupovat konzolu zbog jedne igre


Ma naravno..

------------------------------------------------



U Francuskoj u prvom vikendu prodano 105k primjeraka, najprodavanija (launch) konzola u povijesti.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Nintendo Switch
« Reply #22 on: March 08, 2017, 07:57:34 »
Btw, zasad me na Switchu samo ova Zelda zanima a koliko vidim da radi dobro i na WiiU plus WiiU vrti sve stare igre, emulatore, tako da ću vjerojatno prodati Wii i kupiti U.  Kad završim ove tri Zelde na 3DS još što su  mi ostale, naravno.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Nintendo Switch
« Reply #23 on: March 08, 2017, 09:27:58 »
Šta je napeto toliko oko Zelde?
Meni izgleda kao Sykrim sa dječijom grafikom.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Nintendo Switch
« Reply #24 on: March 08, 2017, 10:41:12 »
Zelda je nešto posebno, kao MGS, GT i takvi serijali teško je to objasniti nekome. Kad sam probao svoju prvu, Twilight Princess, prva reakcija mi je bila bože gluposti. Onda sam nastavio igrati i shvatio da je to jedna od najboljih igara uopće. Puno toga ispod haube.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Nintendo Switch
« Reply #25 on: March 08, 2017, 14:00:15 »
Zanima me koliko odlazak na tečaj kukičanja u afganistan

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Nintendo Switch
« Reply #26 on: March 08, 2017, 15:26:46 »
Kad si star, to je više za nas omladinu.   ;D

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: Nintendo Switch
« Reply #27 on: March 09, 2017, 19:24:53 »
Zelda je nešto posebno, kao MGS, GT i takvi serijali teško je to objasniti nekome. Kad sam probao svoju prvu, Twilight Princess, prva reakcija mi je bila bože gluposti. Onda sam nastavio igrati i shvatio da je to jedna od najboljih igara uopće. Puno toga ispod haube.

Ma i meni se tako cini. Uvijek mi je asocijacija na tu igru MGS. Ne mora biti najljepsa, niti ovo ili ono...al jednostavno ima dusu. Drzi te ko alkohol pijanca. Ma nest slicno ICO-u... eto tako.. al nemam para za kupit konzolu zbog igre-dve
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...