Author Topic: eRace Live  (Read 15645 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: eRace Live
« Reply #1 on: January 08, 2017, 01:47:21 »
Od svih mogucih kombinacija auta/bolida/staza, history i modernih, na kraju dobijemo formulu e na prelupoj stazi las vegas strip kao "The biggest race in eSports history".

Koja je to simulacija uopce?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: eRace Live
« Reply #2 on: January 08, 2017, 02:57:05 »
Nemam pojma koja je, al jebeno užasno izgleda... komentari na chatu su bili ubitačni "jel ovo PSOne?" ;D ;D ;D

Staza... jebiga, vozi se u Vegasu za milju $, pa valjda mora biti tamo.

Uglavnom, ako je ovo za milju i ne propadne zbog ove promocije, samo može biti bolje. GTS bi čak mogao imati i svijetlu budućnost isprogramiraju li sva moguća sranja :)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: eRace Live
« Reply #3 on: January 08, 2017, 09:54:58 »
Lose organizirano i los odabir simulacije, mislim da od svih igara uzmu ovu koja izgleda kao da je s PS One je ravno katastrofi i vrlo lose za cijelu promociju sim racinga. Sva sreca da se nisam ni pokusavao kvalificirat za ovo (bila je zavrsnica pCars natjecanja na ps4) jer je na kraju sve zavrsilo jednim fijaskom, Oli je pobjedio glitchem nekakvim da bi mu 1h vremena poslije oduzeli pobjedu i penalizirali ga na 3, mjesto.

Jedina svijetla tocka je da smo imali Hrvata na tom natjecanju, svaka cast Petar Brljak, ako nista drugo vidio je Las Vegas i ukesirao lijepih 20 soma dolara. (osim ako mu porez u Vegasu nece pojest vecinu, neznam kakva pravila idu za ovo)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: eRace Live
« Reply #4 on: January 08, 2017, 13:06:42 »
Izgleda barem kao PS2 igra, nemojte zajebavat.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: eRace Live
« Reply #5 on: January 08, 2017, 13:10:27 »
;D

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: eRace Live
« Reply #6 on: January 08, 2017, 23:01:41 »
Lose organizirano i los odabir simulacije, mislim da od svih igara uzmu ovu koja izgleda kao da je s PS One je ravno katastrofi i vrlo lose za cijelu promociju sim racinga. Sva sreca da se nisam ni pokusavao kvalificirat za ovo (bila je zavrsnica pCars natjecanja na ps4) jer je na kraju sve zavrsilo jednim fijaskom, Oli je pobjedio glitchem nekakvim da bi mu 1h vremena poslije oduzeli pobjedu i penalizirali ga na 3, mjesto.

Jedina svijetla tocka je da smo imali Hrvata na tom natjecanju, svaka cast Petar Brljak, ako nista drugo vidio je Las Vegas i ukesirao lijepih 20 soma dolara. (osim ako mu porez u Vegasu nece pojest vecinu, neznam kakva pravila idu za ovo)


Evo ga u videu, na dijelic sekunde

! No longer available


Rekao bi da je ovo rfactor, prvi, modan.

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: eRace Live
« Reply #7 on: January 09, 2017, 10:53:10 »
Svi vozaci koji su sudjelovali voze inace iracing osim Brljaka koji vozi rfactor 2 na formula sim racing. Imao sam priliku par puta pricati sa njim i super je momak. Organizatori su izabrali rfactor 2 koji je jos uvijek u beti i sporom razvoju (vjerovatno nikad nece bit zavrsen) i onda jos najgore vozili su na nesluzbenom modu formule e. Razlog tome je zato sto sa rfactorom mogu radit sto zele jer je otvorena platforma a cilj je bio zaljepit milion reklama po zidovima a niti jedna druga igra koliko ja znam nema sluzbeni formula e auto. Rfactor2 ima zakon fiziku i force feedback ali to nista ne znaci ako mod nije dobro napravljen. Sve u svemu katastrofa. Vjerovatno je graficki najgora simulacija na pc. Jako losa promocija sim racinga. Bilo koja druga igra bi bila puno bolji izbor al sta je tu je.

Sto se same trke tice totalno bezveze. Prijenos uzas, plus koristenje nerealnih chase kamera ali i to nema veze jer je grafika katastrofa. Brljak je vjerovatno brz isto kao Bono samo je problem sto je zeznio kvalifikacije pa je morao vozit ovu kvalifikacijsku trku gdje su ga razbili u prvom zavoju. U toj trci je bio jedini sim racer. Bonu je u prilog islo to sto on vozi upravo taj rfactor godinama. I onda na kraju svega toga jos bug sa fan boostom. Umjesto 5 sek trajao je 5 krugova. Ustvari rfactor uopce nemoze simulirat elektricni motor nego su samo stavili takav zvuk niti ima podrsku za taj fanboost. I onda na kraju svega toga pobijedi covjek uz pomoc buga. Odma se vidilo da je Bono popizdio i nije na pocetku htio izaci na podij. Oni su iz istog teama pa je olaksavajuca okolnost. Olli je vec u backstage rekao da ce mu dat razliku novca ali eto srecom na kraju organizator je sredio sve i mislim da su se debelo oparili sa ovim. Ne znam dali ce uspjeti isplatit cijeli event jer budimo realni sim racing nije dota 2 ili league of legends koji ima ogromnu bazu igraca. Nagradni fond od 1mil dolara je nerealan ali eto zivi bili pa vidili.

Do iduceg puta ako ga bude se nadam da ce ili iracing ili kunos bilo ko sposoban napraviti nesto sto ce predstaviti cijeli pricu onako kako treba jer ovo je bio smijeh.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: eRace Live
« Reply #8 on: January 09, 2017, 18:09:25 »
Pa nedavno sam gledao stream utrke u rfactoru 2 i to uopce ne izgleda lose pa me ovaj mod sokirao. A za isplate ja nebi brinuo na njihovom mjestu,ipak su to igraci kojima to i nije neka posebna lova dok gledas sveukupno, na sponzore mislim. Samo je pitanje dal ce se dalje investirat u tako nesto sad nakon ovako lose prezentacije??!

Cestitke na ulasku u Orion Race Team,uskoro bi se konacno mogli vidjet online ponovo posto moj team planira prelazak na PC, odnosno vozit cemo i na ps4 simultano,tko ce vise docekat taj GT Sport....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: eRace Live
« Reply #9 on: January 09, 2017, 19:30:14 »
Da netko neupućen ovo gleda bi pomislio da je netko financirao $1. mil da odmah u startu ubije svaku želju za igranjem i/li praćenjem eRace-a ;D

Offline Mrav1337

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 344
  • PSN id: Mrav1337
Re: eRace Live
« Reply #10 on: January 10, 2017, 10:56:52 »
Pa nedavno sam gledao stream utrke u rfactoru 2 i to uopce ne izgleda lose pa me ovaj mod sokirao. A za isplate ja nebi brinuo na njihovom mjestu,ipak su to igraci kojima to i nije neka posebna lova dok gledas sveukupno, na sponzore mislim. Samo je pitanje dal ce se dalje investirat u tako nesto sad nakon ovako lose prezentacije??!

Cestitke na ulasku u Orion Race Team,uskoro bi se konacno mogli vidjet online ponovo posto moj team planira prelazak na PC, odnosno vozit cemo i na ps4 simultano,tko ce vise docekat taj GT Sport....

Pa da official staze jos i lice na nesto skupa sa autima a ovaj mod je uzas. Bitno je da su naljepili sponzore na svaki komadic zida i to je to.
Hvala vec sam u Orionu par mjeseci ekipa je super. Ajde cekamo te. Ovogodisnje kvalifikacije za pro nisam imao srece jer je bilo svakakvih pehova. 3 dnfa su me dokrajcila a jedan od njih je moja greska na suzuki.
Sada se Romano i ja zabavljamo na gt3 kvalifikacijama. Vozili smo spa 4sata trka driver swap sa 1 sat pripreme smo dosli sa 46 na 17 mjesto. Evo jedan zanimljiv trenutak iz trke kad smo zaostajali za cijeli krug a bili brzi od treceg na stazi sa BMWom kojemu ova staza stvarno ne pase jer nije brz na ravnome, steta sto smo uletili ko padobranci bez vjezbe pa vjezbali kroz trku. Video starta na 3:51:07 pogledat taj cijeli krug  ;D Ovo sto rade u iracingu tj. prijenose sto radi ekipa od doma su avion naspram onoga iz vegasa.