Author Topic: error ce-34878-0  (Read 12557 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
error ce-34878-0
« on: February 13, 2016, 17:38:15 »
Evo od kad sam kupio ps4 u 3 mjesecu ili 4 prosle godine svako malo imam navedeni error, crash igre.

Uglavnom se pojavljivalo na pocetku na bloodborne ali rijetko dosta, sve normalno radi i odjednom smrzne se sve i error izbaci.
Pored toga mi se cesto dogada da kada npr stojim na mjestu zvuk se uopce ne cuje, i tek kad se pocnem kretat ili po meniju prckat dobijem zvuk opet, tj cim s kontrolerom s gubima osim s gljivama radim nesto zvuk se pojavi i cim prestanem input neki davat opet ga nema.

Na ljeto sam nabavio ffxiv koji se isto par puta tako crasho ali bez gubljenja zvuka i sl.
Pcars mi nekad se ne cuju svi zvukovi, npr iz kabine se ne cuje isuh ili getriba vec samo zujanje motora, pa se malo sve cuje itd. Naravno i on mi je poceo izbacivat isti error.

Sad dolazimo do klasicno bugovitog fallouta ali i kod njega se jos cesce nego prije dogada error i nestajanje zvuka dok nema konstantno nekog inputa na kontroleru ko na bloodbornu.

Sad neznam jel to normalno da se tako zvuk gubi na tim igrama i da se cesto crashaju ali ovo mi postaje sve vise iritantno.

Kada mi nece pokrenut igru i kaze error da ne pricam, pa moram resetirat ps i onda pokrene normalno.
I jos kao slag na torti poceo je fps padat u svim igrama, najoajetnije u falloutu a mjestimice i bloodborne i pcars, ffxiv ne igram vise pa neznam, cak i dark souls2 koji je ps3 upscale isto zna zakasljucat.

Imam onu 3 godine garanciju ali nekako sam dojma da ce u sancta domenici rec da je sa ps sve u redu...

Ovo za zvuk sam probo na slusalicama, 3 tva i sony blu ray kucno kino sto vec i uvijek isto.
Napravio sam update sve za igre i gresaka na hardu nema, firmware je isto nov.
Plejka od prvog dana stoji na stolu i na onom postolju koja su inace za laptope da se ne griju tolko.
Guglo sam malo i svugdje isto pise; software update i errori pregled.

Uglavnom jesam li ja jedini sa ovim simptomima i greskama ili je to cesca pojava?
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: error ce-34878-0
« Reply #1 on: February 13, 2016, 18:06:27 »
Sad sam gledo error history ali nema niceg prije 9mj jer valjda brise starije errore. A one kada mi se ps smrznuo i moro sam ga iz struje iskopcavat uopce ne pise.
Za njih mi je uvijek radio onaj safe mode check i svaki put reko sve ok i da ne iskljucujem dok je pokrenuta igra da data moze currupted bit (doh).

Vecina ih je can not start application ali kolko sam ja izbrojo 35 errorq sveukupno.
Znaci s onima od prije ljeta bi barem oko 60ak ih bilo.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: error ce-34878-0
« Reply #2 on: February 13, 2016, 23:21:48 »
Dotični error glasi: "Application has crashed. // Restart the application in the content area."
Zašto se skršilo, tko zna...
Probaj s nekim drugim HDMI kablom (meni su se neki smijali kad sam ostajao bez slike na Destinyju, a nisam imao pojma), promijenih na bolji kabel i nikad više problema...
Pa ti razmisli...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: error ce-34878-0
« Reply #3 on: February 14, 2016, 14:43:10 »
Ne sjećam se da sam imao kakvih errora, možda početkom nabavka konzole par i to je to

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: error ce-34878-0
« Reply #4 on: February 14, 2016, 17:24:49 »
http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/Error-code-CE-34878-0/m-p/20287161

Ukucaj error u google i citaj iskustva drugih i doci ces do rjesenja problema,nisam imao taj error ali meni ovo smrdi na hdd fail...,izvadi ga iz konzolei prikopcaj na komp ako mozes pa provjeri dal je ok sa HDTune recimo!!

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: error ce-34878-0
« Reply #5 on: February 15, 2016, 03:19:11 »
Gledo sqm vec sve to.
Na vise kablova sam probao spojit sto se tice tog gubitka zvuka i uvijek isto.

Vidit cu jos sljedecih par dana kako ce bit i kako cu ja sa vremenom stajat pa cu ga odvest kod ovih, nadam se da im nece trebat tjedan dana da mi jave ikakve vijesti.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards