Author Topic: Sluzbeno GT5:P europsko prvenstvo - pobjednik ce voziti PRAVU UTRKU Dubai 24h :D  (Read 54112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Amare, imaš li kakvu informaciju o GT:P prvenstvu? prošao je 23.05., na updateu online evenata nema još ničeg....

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Amare, imaš li kakvu informaciju o GT:P prvenstvu? prošao je 23.05., na updateu online evenata nema još ničeg....


Pocelo je.

Pa kako kaze slijedeca vijest:

GT Academy Goes Live

Drivers of the world, start your engines - the GT Academy has arrived. The ultimate competitive driving test will begin on June 2nd when GT Academy goes live in Gran Turismo 5 Prologue™. The pan-European competition sees PlayStation® and Nissan unite the worlds of virtual and real-life racing to make the dreams of aspiring race drivers a reality. The competition will run as follows:

Stage One: http://www.gtacademy.eu/ – 2nd June 2008 for seven weeks
The first phase of GT Academy will take place online with a giant Gran Turismo 5 Prologue tournament on PLAYSTATION®Network. The competition will run for seven weeks and to enter, players must register their PLAYSTATION Network sign in ID on http://www.gtacademy.eu/. The next time they play GT5 Prologue online they will be able to race in the GT Academy Time Trial where they will compete to be the fastest around the Eiger Nordwand track in a Nissan Fairlady 350Z.

Stage Two: National Final - July 2008
The fastest 20 drivers in each country will be invited to a national final to compete head to head on Gran Turismo 5 Prologue. The three fastest drivers from the final will win a seat at the…

Stage Three: GT Academy at Silverstone - 25 August 2008
The virtual gives way to tarmac as the fastest three drivers from each country travel to Silverstone, the home of British motor racing, to take part in the GT Academy - a real-life driving competition on the track itself. Competitors will not only have to prove their driving skills in a Nissan GT-R but will also be tested for their mental and physical skills in a series of tests.

The two fastest drivers from Silverstone then have the chance to enter a four month training programme to earn their racing licenses and take part in a real life race in a fully race prepared Nissan 350Z at the 24 Hour endurance event in Dubai in January 2009.

Speaking at Nurburgring 24H race, Kazunori Yamauchi, President of Polyphony Digital producers of Gran Turismo said: “This is a very exciting day for Gran Turismo. The Gran Turismo story started 10 years ago with the ambition to make a racing game that gives players the ultimate driving simulation experience. The GT Academy is the ultimate realisation of this ambition taking the Gran Turismo experience to the next level.

Stephane Cottin, Vice President, Marketing and Strategy, for Nissan in Europe continued: “GT Academy is a first for the motoring industry. Never before has a competition of this scale been undertaken to unite the worlds of virtual and real-life racing. GT Academy sets the challenge to see if gamers can recreate their performance behind of wheel of a real racing car and on their journey be amongst the first in Europe to drive the GT-R on track.”

Ukratko, nije lose zamisljen sustav, osim sto necu spominjati "active steering" i pripadajuce ljepote ;D

Ali za nas tamo nema mjesta, s obzirom na zemlje koje smiju sudjelovati. A sama registracija jos nije dostupna, vjerovatno od 2.6., kako kazu tu gore.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Al' pazi.... staza na kojoj kontroler najviše dolazi do izražaja ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
lijepo su to zamisli ali izvedba neće proći tako dobro bar ja mislim tako jer ima puno ljudi koji koriste pomagala i po meni najveće sranje če se dogodit kad neki lik sa kontrolerom bude među prvih 5, neznam trebali bi malo definirat postavke pa onda probat naći real race drivera među svim virtual racerima
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
S ozbirom da se ne mozemo natjecati meni je svejedno, ali se slazem s tim da bi puno toga trebalo definirati.

Recimo, nacin upravljanja pod #1 - demo Ferrari Challengea odmah prepozna da vozim s G25 i ne da mi niti jednu drugu opciju za bilo koji drugi volan. OK, moram priznati da vise nemam DFP i da ga nisam bio u prilici ustekati kako bih vidio dali je G25 podrska nekakava "default" za sve volane, ali ako nije - za pocetak bi trebali izbiti van sve koji voze s kontrolerom, tu nema govora.

A potom i sve asistencije, a na prvom mjestu active steering. Na nultom, naravno, ABS ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Dotični automobil ima ABS tako da...

Ali svejedno, AS definitivno donosi veliku razliku

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Mi ne možemo sudjelovati? Pa zar mi nismo, kako se kaže, oduvjek bili dio Europe?! Dobro, upućen si jamačno bolje od nas, sad me još zanima zašto smo isključeni? Sony, Nissan ili tko je zakazao u Hrvatskoj? Ili nitko, jednostavno smo neinteresantni....

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
mozda su gledali na zemlje, koje.. kak da kazem, imaju vise stanovnika-igraca-onih koji bi mogli nest napravit u tom natjecanju. naravno, ne kazem da ste vi losi, neg da sigurno ima hrpa onih koji voze s kontrolerom, koji nisu dovoljne dobi i sta ja znam. mozda i krivo govorim, al npr sad si zamisljam da neki kreten koji ne znam kak vozi i pri tom ima recimo 18 godina prodje dalje i ode u silverstone. pa, radi njega bi bilo bolje da nejde tam da mu se ne smiju.
ti parametri nisu odredjeni. nado sam se da cu u tim vijestima sto je amar postao napokon procitat nekakva pravila, al nista ne vidim. i pitanje je kolko ljudi ima ps3, g25 il neki volan, internet prikljucen na ps3, vremena za to itd.
naravno da bi bilo predobro da i vi tu mozete uc. sigurno bi osli na 3. stage, al vjerojatno i oni imaju neke svoje razloge.
bas me zanima kak ce to sve ispast.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
nas tj hr nisu izabrali jer pomeli konkurenciju, nebi znali šta ih je snašlo ;D ;D 8)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
More li mi tko reci kad pocinje to prvenstvo u gt5p?
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Quote from: amar
The ultimate competitive driving test will begin on June 2nd when GT Academy goes live in Gran Turismo 5 Prologue™.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Prebacili su na danas pocetak, dakle 3/6.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Prebacili su na danas pocetak, dakle 3/6.

Amare, kako to da mi ne možemo? Sony ili Nissan? Tko je kriv?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606