Author Topic: The Best and The Worst - your own showdown  (Read 24843 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #15 on: May 16, 2008, 17:10:46 »
C4 najbolji, a Integra najgora?!

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #16 on: May 16, 2008, 18:03:03 »
Ajde, da ne bi ispalo da smo jako zasrali:

Najbolji:

1. C4
2. M3
3. GT-R

Najgori:

1. INTEGRA type R
2. BLITZ SKYLINE
3. AMUSE S2000

Moj kriterij je jedino i isključivo konkurentnost pojedinih automobila u online racingu, u principu, mislim da nema dobrih i loših već super i dobrih automobila, mislim da od ovih cca 70 auta u GTP jednostavno loših auta nema. Sa onim prvim autima sam u onlineu pobjeđivao i zarađivao dobre pare, a s ovim drugima i nisam, s njima imaš osjećaj kad izgubiš ko da si, ne znam, dobio kurcem u čelo...

šta si ti diler citroena??? mislim daj pojasni malo
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #17 on: May 16, 2008, 19:42:09 »
Ajde, da ne bi ispalo da smo jako zasrali:

Najbolji:

1. C4
2. M3
3. GT-R

Najgori:

1. INTEGRA type R
2. BLITZ SKYLINE
3. AMUSE S2000

Moj kriterij je jedino i isključivo konkurentnost pojedinih automobila u online racingu, u principu, mislim da nema dobrih i loših već super i dobrih automobila, mislim da od ovih cca 70 auta u GTP jednostavno loših auta nema. Sa onim prvim autima sam u onlineu pobjeđivao i zarađivao dobre pare, a s ovim drugima i nisam, s njima imaš osjećaj kad izgubiš ko da si, ne znam, dobio kurcem u čelo...

Frende (ROFLMAO), nemoj se ljutit, ali C4 na prvom mjestu? A Integra i BLITZ SKYLINE kao loši... Hoćeš reći da kad voziš integru dobiješ kucem u čelo, a C4 kad voziš ne dobiješ? Kaj? Pa frende, pa jes ti ikad uopće vozio francuza? I japanca? A?

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #18 on: May 16, 2008, 20:11:49 »
Jebo ga život, ljudi. To je moje subjektivno mišljenje, sa C4 sam zaradio pare na PP500, sa Integrom nisam. Ako ste pročitali što sam dolje napisao, na listu uj i fuj stavio sam aute s kojima sam nešta-ništa  zaradio u online igrama. Uopće ne sumnjam da je Integra super auto, no C4 sam podešavao i kada sam ga podesio kak mi paše, nije mi se dalo opet podešavati integru, tako da sam sa C4 pobjeđivao, a s integrom sam pobijedio onda dok je neko ispred mene dobio kurcem u čelo pa je sletio sa staze. Dakle, moja lista orijentirana je nekim postignutim rezultatima, a ne stvarnoj kvaliteti i voznim karakteristikama. Uostalom, pročitajte još jednom moj post, ispod liste mislim da sam vrlo jasno objasnio razloge onakve raspodjele vozila.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #19 on: May 16, 2008, 21:56:20 »
ali stvar je u tome da je ITR spremna na pobjede bez ikakvog diranja i set-up bar ja u pp500 vozim ITR na S3 gume i nhiš više ne diram i pobjeđujem
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #20 on: May 17, 2008, 10:55:34 »
Na mojoj listi su nečačkani auti. Čak nisam uzeo u obzir ni tjunirane aute. Napisao sam samo serijske aute onakve kavi izađu iz tvornice.
Mislim da je ducatony i želio takvu listu.

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #21 on: May 17, 2008, 12:13:52 »
Jesam.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: The Best and The Worst - your own showdown
« Reply #22 on: July 04, 2008, 22:00:52 »
Najviše vozin f12007 pokušavajući skinuti prašinarova vremena ,a onlineu redovito gazin japance konstantno sam na 200.0000,pa mi je dopizdilo.
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg