Author Topic: (PS3) MGS4 Guns of the Patriots  (Read 38284 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
(PS3) MGS4 Guns of the Patriots
« on: May 28, 2008, 13:39:30 »
Vidim nema topica o najocekivanijoj igri 2008 :o

Dakle zna se da je igra duga nekih 30 sati i da ima 5 razlicitih podrucja. Ima mladog i starog Snakea i malog Mk robota kojim se upravlja sixaxisom. Prica pocinje na Bliskom Istoku gdje Snake dolazi u sukob sa PMC Outer Heavena. Postoji jos jedan lik Drebin crnac u kojeg cemo kupovat oruzja. I sta jos? hmm da dolazi 12.6! Pripremite se Snake is back!

Ovo su reviewsi do sada:

GamePro: 5/5
US OPM: 5/5
PSM Italy: 10/10
UK OPM: 10/10
LEVEL (Sweden) 10/10
Joypad: 19/20
Chief (Belgium): 9.7
Dutch OPM: 96/100
Hobby Consolas (Spain): 9.6/10
Console +: 18/20
Gameplay 20/20 ;D


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #1 on: May 28, 2008, 14:21:35 »
I onda će se opet netko razočarati...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #2 on: May 28, 2008, 14:30:11 »
I onda će se opet netko razočarati...

haha tako ti je to... Ali ne ja se necu razocarati kao sa GTAIV npr jer MGS4 ce ipak bit puno ispoliranija igra od doticne...

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #3 on: May 28, 2008, 15:41:32 »
Baš sam htio reći da mi te njihove ocjene ne znače ništa jer nakon gta ne vjerujem nikome.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #4 on: May 28, 2008, 16:22:27 »
Ja sam htio reći da malo pretjerujete, al dobro... ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #5 on: May 28, 2008, 18:27:20 »
Bas me zanima hoce li IGN pohvaliti pricu MGS4 kao sta su GTAIV "Oscar winning" ::)

Reci cu odmah da sam ocekivao bolju grafu sta nije bez povoda jer prvi video MGS4 na E3 2005 je ipak bio bolji od zavrsne igre.
Ali grafa je ipak dosta dobra za danasnje standarde pa stoga se necu razocarat jer nema pada frameratea, previse aliasinga i pop upa sta je IMO najvaznije za ugodno vizualno iskustvo.

Sve ostalo je na razini i nema nista bitno sta je bilo u prijasnjim nastavcima a da nedostaje u MGS4 stovise ima dosta toga novoga i poboljsanog. Online je prilicno dobar sta amo mogli vidjeti u beti. Sve u svemu MGS4 ce siguran sam malo koga razocarat ;D
 



Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #6 on: May 28, 2008, 18:49:33 »
Vidio si tek jedan dio MGS-a, imas jos snjezne djelove, prirodu (MGS3) i vec kazes da te grafa razocarala tj. da si ocekivao vise, a HAZE ti se dopo,  nemogu vjerovat :o

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #7 on: May 28, 2008, 19:05:43 »
Vidio si tek jedan dio MGS-a, imas jos snjezne djelove, prirodu (MGS3) i vec kazes da te grafa razocarala tj. da si ocekivao vise, a HAZE ti se dopo,  nemogu vjerovat :o


Ti ocito imas problema sa razumjevanjem ili jednostavno nezelis razumjeti jer imas nesto protiv mene. Pogledaj prvi MGS4 prikaz pa mi reci jeli zavrsna igra izgleda poput toga... 

A za Haze mislis na ono sta sam reka na Gameplayu? Ja sam izricito rekao da je Haze u grafici cisti prosjek i nigdje nisam hvalio njegovu grafu samo sam rekao da mi igra nije smece.

A da mi se skines sa grbe?

Edit: MGS4 2007 vrs 2005 comparison



Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #8 on: May 28, 2008, 19:43:14 »
OK ovako moze proc ;D

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #9 on: May 28, 2008, 23:14:37 »
Ovako,ovo sam već negdje izrekao al neznam gdje pa ću ponovo.Za mene osobno nakon 30 godina druženja sa video igrama sve ostale igre su samo kraćenje vremena između dva nastavka MGSa i GTa.Živjeli!

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #10 on: May 29, 2008, 00:20:57 »
Pametno zbori turok.

Neg, glupo uspoređivat prek jutjub filmeka..al igra zgleda manje više identično. S tim da je malo drugačiji filter nabačen. I da, stari trejler je dinamičniji i više izgleda kao kat scena neg kao in gejm igra..al opet, nije baš neki pad u kvaliteti. A i inače, dal se MGS igra zbog hardkor  grafike ili zbog dizajna, ambijenta i priče?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #11 on: May 29, 2008, 12:22:13 »
Oduvijek sam obožavao MGS. Prvi mi je i dan danas jedna od najboljih igri ikad. No, svaki slijedeći mi je bio sve manje napet. Tako da za ovaj četvrti ne osjećam apsolutno nikakvo uzbuženje. Kupiti ću igru, odigrati i odmah prodati. Ne znam zašto, ali sve skupa mi je postao neviđeno naporan. Najviše od svega me je nerviralo ovo silovanje s 5-10 minutnim trailerima koje sam srećom na vrijeme prestao gledati iako još uvijek što sam gledao onaj fajt između ninje i vampira. Apsolutno nikakvog gušta više nema... Vrhunac mi je ova kuknjava koju sad prosipaju u zadnje vrijeme, kao oni nisu zadovoljni s grafikom, pa ovo, pa ono... daj se jebite, kao to su dva mjeseca prije izlaska uspjeli zaključiti.

Ne znam, možda sam ja definitivno ostario pa me svašta smeta, ali kako ima drugih naslova koji me bez problema mogu napaliti mislim da nije stvar u meni. A kad već kenjkam da spomenem kako su mi ubili jedan drugi najdraži serijal, Resident Evil. Vjerojatno je vama četvrti nastavak super, meni je najgori. Na stranu što lijepo izgleda, ali promjenom kamere meni je igra izgubila dušu. Upravo je ona kamera bila zaštitni znak igre jednako kao i gomila zagonetki. A sad su naprili običnu pucačinu u kojoj, pazi molim te, kupuješ oružje od lika koji ispod kaputa, dok svuda okolo šetaju oni "zapjenjeni" , drži skladište oružja....

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #12 on: May 29, 2008, 12:52:40 »
Gotovo je ostarija si... Sta si mislija igrat igre i kad budes dida? jk nisi ti toliko star  ;D Mene nervira kad pokazu nekakve CGI target rendere i sl a onda igra nedođe ni blizu(izuzev Killzona2)

Velika je steta sta nema vise old school avanturistickih igara sa zagonetkama. Smucilo mi se od pustih pucacina >:(

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #13 on: May 29, 2008, 13:14:15 »
A sad su naprili običnu pucačinu u kojoj, pazi molim te, kupuješ oružje od lika koji ispod kaputa, dok svuda okolo šetaju oni "zapjenjeni" , drži skladište oružja....

Pa ne bi se stel mesat, ali ako cemo iskreno onda moram napomenuti i kako ce u MGS4 takodjer biti prisutan trgovac oruzjem imena Drebin, od kojeg ce Snake tijekom igre kupovati oruzje. Kad vec pricamo..

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MGS4 Guns of the Patriots
« Reply #14 on: May 29, 2008, 13:18:37 »
Znam, ali mislim da je će to biti malo drugačije izvedeno. Ili će i ovdje od mojih žrtava ostati gomilica zlatnika za kupovinu nove gevere?