Author Topic: GT5P Online Race set-up  (Read 49189 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #15 on: May 30, 2008, 19:06:01 »
Pozdravi Amara, sigurno je tamo ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #16 on: May 30, 2008, 19:29:54 »
Kekova priča još više dolazi do izražaja na Suzuki. Pokušao sam analizirati kako i gdje ubrzava, meni izgleda, po brzini prolazaka kroz pojedine zavoje, da ako si lošije plasiran, auto ima puno bolju trakciju, ispada da slabije plasiranima igra (ne igrica) apgrejda gume na mekšu varijantu. Naime, kroz određene zavoje na Suzuki, kada sam vodeći, prolazim maksimalno sa 160-165 km/h, ako me stoka izgura u pijesak pa moram dostizati vodeće, kroz isti zavoj prolazim bez problema sa 180-185 km/h, dakle, ne da te igra ubrza nego jednostavno poboljša performanse automobila. Za pretpostaviti je da smo svi koji igramo on-line "tu negdje" što se tiče vozačkih sposobnosti, malo mi je glupo da zbog izletanja zaostajem za vodećima 40 sekundi, i u dva i pol kruga uspijem nadoknaditi 25 sekundi, a nisam baš neki naročito brz vozač (niti neću voziti time triale, uvjerljivo sam zadnji). Bez veze.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #17 on: May 30, 2008, 19:51:11 »
Meni je bez veze gubiti vrijeme na to... čekam private lobby, a ako se i tada to sranje ne bude moglo isključiti opet neću igrati...

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #18 on: May 30, 2008, 20:11:55 »
Ako vozis Suzuku u klasi 750pp, mogu ti poslati setup za Forda LM sto mi je poslao trek450. 

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #19 on: May 30, 2008, 21:02:17 »
ovo ne smiju stavit u private. tj, moraju dat mogucnost da se iskljuci. nije valjda da se i gt pocinje naginjat na stranu onih razmazenih.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #20 on: May 30, 2008, 22:58:23 »
Danas mi je tlak toliko skočio dok sam vozio online da sam mislio da ću iskrvarit u mozak. Vozio sam 10tak utrka i da mu jebeš mater, na svakoj me netko naguzi. Prvo integra (mijenjam mišljenje btw, auto je govanjce, takav understeer, ne) onda dosta sa M3. Tu je bilo mrtvih. Prvi zavoj suzuke, svi blinkaju, letaju okolo po pasicama i pijesku i mislim si idem s unutra i vidim čisti zavoj onaj lijevi i samo čujem bum i odoh ravno. Dok sam se vratio prošlo je 30 sekundi jer je auto snižen, a tamo je pijesak. Nema tog ubrzavanja u igri koja bi mi dozvolila da se vratim. I na kraju GTR novi koji me oduševio ponašanjem na cesti. Kao po tračnicama...

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #21 on: May 30, 2008, 23:47:52 »
Danas mi je tlak toliko skočio dok sam vozio online da sam mislio da ću iskrvarit u mozak. Vozio sam 10tak utrka i da mu jebeš mater, na svakoj me netko naguzi. Prvo integra (mijenjam mišljenje btw, auto je govanjce, takav understeer, ne) onda dosta sa M3. Tu je bilo mrtvih. Prvi zavoj suzuke, svi blinkaju, letaju okolo po pasicama i pijesku i mislim si idem s unutra i vidim čisti zavoj onaj lijevi i samo čujem bum i odoh ravno. Dok sam se vratio prošlo je 30 sekundi jer je auto snižen, a tamo je pijesak. Nema tog ubrzavanja u igri koja bi mi dozvolila da se vratim. I na kraju GTR novi koji me oduševio ponašanjem na cesti. Kao po tračnicama...

Zato ja vozim Fuji. Jer ako netko i dobije priliku da me naguzi, vecinom je okolo asfalt pa se uspijem vratiti. ;D ;D ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #22 on: May 31, 2008, 19:48:08 »
Ako vozis Suzuku u klasi 750pp, mogu ti poslati setup za Forda LM sto mi je poslao trek450. 

Šalji brate, šta čekaš.... i opet se slažem za Fuji, s time da mi je Suzuka zanimljivija u tom pogledu što se i iskusni vozači tamo lako sjebu (ili ga sjebu drugi), a na Fujiju solidnog vozača vrlo teško dostigneš...

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #23 on: May 31, 2008, 20:39:17 »
Setup Ford GT LM...Suzuka pp750
(autor trek450)...da me netko ne tuzi ;D

497  -16
990  85
r3  r3
20  35
-11  -11
3  2
6  4
-0,15   +0,25
0,5   0,8
5  4
40
off
1
88   2,250
128   1,551
166   1,201
205   0,972
249   0,800
314   0,679
        4,857

Za AS nisam 100% siguran. Engl. mi je malo slabiji, a zbog vremenske razlike pri dopisivanju nismo se bas dobro sporazumjeli. Najprije sam mislio da ga koristi, a kasnije nisam mislio nista... ??? Za svicarca el-greca, koji je bio drugi na listi, 100% mi je potvrdio u vise navrata da ga koristi i to sa svakim autom.
Ja sam imao 18 vrijeme, ali nisam vozio zadnjih tjedan dana dok je event bio prisutan.

U kojoj brzini koji zavoj prolazis pogledaj trekov replay u TT 750.

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GT5P Online Race set-up iliti kako otvoriti novi topik...
« Reply #24 on: May 31, 2008, 21:00:33 »
Poslije novog updatea nisam se utrkivao na Suzuki pp750, ali prije dok je bio leteci start gotovo nitko mi nije ulazio u 10 sekundi... Tako da znas da imas dobrog konja za utrku... ;D ;D ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5P Online Race set-up
« Reply #25 on: November 04, 2008, 10:50:42 »
Keko, majstore!!!!

Dao mi Keko setup za GT-R na Suzuki PP 650 No Mercy, ljudi, ko da jebote vozim drugi auto! Nema više pretjeranog naginjanja u zavojima, koči perfektno, auto je savršen. Nakon što sam stavio Kekov setup, pobijedio sam odmah u prvoj utrci, a nisam baš neki vozač. Ako ćemo u budućnosti imat timske utrke, Keko će biti naš službeni tuner, čovjek bi mogao naplaćivati to što radi, tako je dobar!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5P Online Race set-up
« Reply #26 on: November 04, 2008, 11:41:16 »
Ja bih radije rekao, ako ćemo u budućnosti imati timske utrke da ćemo voziti bez set up-a ;D

btw... pošalji i meni taj set-up da probam kako se vozi taj gt-r

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5P Online Race set-up
« Reply #27 on: November 04, 2008, 12:09:35 »
Ja bih radije rekao, ako ćemo u budućnosti imati timske utrke da ćemo voziti bez set up-a ;D

btw... pošalji i meni taj set-up da probam kako se vozi taj gt-r

pošaljem ti ga popodne preko PSN-a

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: GT5P Online Race set-up
« Reply #28 on: November 04, 2008, 12:14:33 »
ček ide ovako (od visine pišem)

-20    -20
4     5
4     5
-0,12    +0,25
(ostaviš kako je, mislim 1,4 1,5)
6    4  (brakes)

45  55 raspodjela

mjenjač imam tako da mi je max brzina 285 u 6.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GT5P Online Race set-up
« Reply #29 on: November 04, 2008, 12:50:51 »
Mene isto jebe setup. Mislim da sam evoX posližio za suzuku pp650,ali ni tu nisam baš siguran.
Mislim ide,ali nešto fali!
Baš ču probati ovo sa GT-R om.
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI