Author Topic: Online Race  (Read 88405 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Online Race
« Reply #105 on: January 08, 2009, 21:56:12 »
pa znas rasta... znanje je u pitanju  ;D
Hvala bogu u znanju je sve ;D ;D ;)
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Online Race
« Reply #106 on: January 22, 2009, 15:04:16 »
Evo ga da nastvimo ovdje onaj razgovor. @kimi moj adut su utrke od 10 krugova npr 650pp suzuka jel u trkama je vazna konstantnost a u TTovima brzina. Brzi si u TTu za utrku neznam (jel se nismo trkali , a ti online igras 2 dana) zato sam ti ono reko.Mnogi odnosno vecina na ovom forumu su brzi od mene al ono sto ja znam je konstantnost 8).Al ja TT ne mogu brze a pogotovo eiger jel to stvarno ne znam.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Online Race
« Reply #107 on: January 22, 2009, 22:45:31 »
U potpunosti se slažem sa tobom.I u TT eventu me više privlaći da naućim kontrolirati auto te da s njime odvozim 10 krugova bez zabijanja u zid ili okretanja s nekim konstantnim vremenom.Osim toga uopće ne patim od toga da budem najbolji vozać GT-a na svijetu.Bitno je da uživam igrajući tu igru, a sada putem interneta da taj svoj gušt podjelim s ljudima slićnih razmišljanja.

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Online Race
« Reply #108 on: January 23, 2009, 11:10:34 »
Evo nakon dužeg vremena sam jučer malo zaigrao GT i na Egeru postavio mislim svoj maksimum iako sam vozio nekih 20 krugova,ali sam se morao malo smiriti nakon suzuke i idiota u cliačima koji su me stajali živaca! Nemreš bolivit da tip nakon što me izgura i ode 20 cec,u zadnjem krugu kad sam ga stigao me opet pokušao na ravnini izgurati! Ali sam mu prodao fintu pa je on završio u ogradi! ;D
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Online Race
« Reply #109 on: January 23, 2009, 13:49:21 »
U potpunosti se slažem sa tobom.I u TT eventu me više privlaći da naućim kontrolirati auto te da s njime odvozim 10 krugova bez zabijanja u zid ili okretanja s nekim konstantnim vremenom.Osim toga uopće ne patim od toga da budem najbolji vozać GT-a na svijetu.Bitno je da uživam igrajući tu igru, a sada putem interneta da taj svoj gušt podjelim s ljudima slićnih razmišljanja.

Sorry ak sam nesto krivo reko , nisam htio.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Online Race
« Reply #110 on: January 23, 2009, 18:29:46 »
Zujo asu ništa nisi krivo reko.Meni je neopisivo drago što vam se napokon mogu prikljućiti u TT eventima.Dok nisam bio prikljućen na internet malo sam offline vozio vaše TT.S vama sam skužio koliki je gušt igrati u professional modu i koliko u stvari treba vještine da bi se npr.Aston Martin DB9 održao na stazi.Vidio sam da u ovoj ekipi ima strašnih vozača.Ali još više mi se sviđa filozofija ekipe na ovom sajtu .Ne želim voziti utrku u kojoj je konkurenciji najvažnija stvar kako nekoga izgurati sa staze.Ne želim voziti utrku u kojoj pobjeđuju oni koji sjeku zavoje po ledini.Nadam se da će se u punoj verziji igre to srediti.A tada prijatelju Zujo vidimo se na stazi, pa taman ja cijelo vrijeme gledao u tvoj gepek.
Puno pozdrava od Kimija!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #111 on: January 29, 2009, 10:09:26 »
Od danas (29. sijecanj 2009.) nove utrke:

Beginners
Compact cars London
Mid cars Suzuka East
Sports cars Fuji F
Super cars Daytona speedway

Intermediate
650PP Fuji F
750PP Suzuka
Lotus Evora HSR
F430, GT-R & Z06 Daytona Speedway

Expert
550PP FWD Eiger North
550PP RWD Daytona Road
600PP AWD Suzuka
650PP Fuji F
F2007 Suzuka

Super mi je Eiger i RWD Daytona (malo da provozam Mecku i TVR ;D ), ali Suzuka AWD je bezveze. Ipak, tu je 20 krugova Suzuke sa F2007, pa mislim da sam nasao na cemu cu uglavnom gubiti vrijeme ovih dana. Konstantnost, brate, konstantnost ;D ;D ,D

Mada, sramota je da su Expert eventi i dalje bez resrtikcija guma, to je fakat bez-ve-ze.

http://www.gran-turismo.com/jp/gt5p/event/

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Online Race
« Reply #112 on: January 29, 2009, 10:52:33 »
Doso je EIGER!  :D :D :D

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #113 on: January 29, 2009, 15:31:37 »


Super mi je Eiger i RWD Daytona (malo da provozam Mecku i TVR ;D ), ali Suzuka AWD je bezveze. Ipak, tu je 20 krugova Suzuke sa F2007, pa mislim da sam nasao na cemu cu uglavnom gubiti vrijeme ovih dana.


Sve vec vidjeno...
Radje okupi ekipu za FC...

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #114 on: January 29, 2009, 15:37:09 »
Daytona road sa 550 će za neke biti kukavičje jaje... Suzuka 20 krugova mi je tu mač, Fuji F 650 PP Impreza kekin setup, milsim da će moje vrijeme otići na RWD Daytona road 550. Slažem se, Suzuka AWD će biti one car race, svi sa Imprezom. Problem je u tome da me ti novi eventi mogu držati svega 5-6 dana, Stinger je napisao da staze iz Prologuea neće više voziti, jedino ako mora. I ja sam sve bliže takvom razmišljanju. Sad bi mi, vjerovali ili ne, čak i Apricot Hill bio pravo osvježenje, a o Autumn ringu ili Grand Walleyu da i ne govorim....

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: Online Race
« Reply #115 on: January 29, 2009, 16:04:58 »
Ufff...kakav li će biti fair play na Eigeru ::) Gdje se tu pretiče? Poslije mosta do dugog desnog zavoja i kroz tunel?! Guranja na kočenju i kroz serpenstine uuuhhh... ::)
Još samo da nam Crorastafa složi setup za Focusa... ;) Ugrubo,treba omekšati ovjes i skratiti getribu u odnosu na Fuji... Daytona RWD zvuči super. Još se sjećam naganjanja M3 na TT-u :) Ne vozim baš mnogo pa mi se ne da polirati setup. Pa bih opet zamolio svemirce da nam udijele kakve dobre postave, kao što ih dobismo prošli puta za Focus i STI na lijepe felge :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #116 on: January 29, 2009, 16:25:14 »
Sve vec vidjeno...
Radje okupi ekipu za FC...

Jesi naucio staze?

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #117 on: January 29, 2009, 17:22:32 »
Sve vec vidjeno...
Radje okupi ekipu za FC...

Jesi naucio staze?

Donekle Mugello i Misano, a na Monzi trebam bolje nauciti varati. Budem polako i druge. Ove prve dvije su mi mrak pa nisam imao volje ucit druge dok se ne izgustiram. ;D
Obe sam vozio sa 550 GT, a F430 mi je sluzio samo za prvo upoznavanje. 550 GT je zakon...

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: Online Race
« Reply #118 on: January 29, 2009, 19:12:17 »
Ufff...kakav li će biti fair play na Eigeru ::) Gdje se tu pretiče? Poslije mosta do dugog desnog zavoja i kroz tunel?! Guranja na kočenju i kroz serpenstine uuuhhh... ::)
Još samo da nam Crorastafa složi setup za Focusa... ;) Ugrubo,treba omekšati ovjes i skratiti getribu u odnosu na Fuji... Daytona RWD zvuči super. Još se sjećam naganjanja M3 na TT-u :) Ne vozim baš mnogo pa mi se ne da polirati setup. Pa bih opet zamolio svemirce da nam udijele kakve dobre postave, kao što ih dobismo prošli puta za Focus i STI na lijepe felge :)
Ja zaobilazim kroz tunel... vozim fair al mene guraju.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #119 on: January 30, 2009, 11:42:15 »
Vozio sam jučer RWD i FWD. Obje utrke mi se sviđaju, s time da je FWD najiteresantniji ako nema previše automobila, startao sam npr. kao 10. od 11, vodeći je imao na prvom međuvremenu 14 sekundi prednosti. uspio sam doći do 7. mjesta s time da sam zaostao za vodećim 12 sekundi, a nisam previše griješio, što će reći da nema šanse ako ekipa ispred tebe vozi relativno dobro da dosegneš neko bolje mjesto ako si niže od 6.-7. pozicije na startu. RWD nisam vozio dovoljno dugo da bih isprobao sve opcije, vozio sam sa Cliom i isprobao Jaguara- Clio je za 3-3.5 sec brži, naravno da ima R  gume, Amar je spominjao SL, moraš mu staviti S1 ili S2 gume ako ga ne želiš dizati preko 2 tone- na žalost, proći road section na Daytoni sa S1 ili S2 gumama, dok ekipa oko tebe ima uglavnom R ili eventualno S3 gume je jako teško. 10 krugova na Fujiju me nekako ne privlače, pošto vozim na kontroler, a veći dio staze imam puni gas, počinje me boljeti desna ruka tako da mi je taj event, doslovno, previše bolan....