Author Topic: Online Race  (Read 91290 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Online Race
« Reply #15 on: June 02, 2008, 23:01:54 »
I ja znam primjetiti doticne da zajedno igraju, no to uopce nije problem.
Preko vikenda mozemo i mi to napraviti, dogovorimo se i svi mozemo upasti i "normalno voziti".
Samo treba malo sportskog duha i organiziranosti ;D 8) ;)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #16 on: July 29, 2008, 10:12:23 »
U petak smo malo Fizio i ja peglali protiv ostatka svijeta, a sinoc smo Danijel i ja kojih 3 sata utukli u sekundi ;D

Sad je situacija nesto bolja u PRO modovima, s obzirom da su S1 gume obavezne. Vecina onih koji ne znaju ispadnu odmah do pola prvog kruga, a onda krece borba za ostale pozicije. Naravno, Lancer Tuned je i dalje osnova za sve igrace koji pojma nemaju, pa je dodatni gust oprati ih s F430. Primjetio sam kako je "novost" koristenje Impreze u PP600 klasi i gotovo je nemoguce obraniti se sa F430 protiv nje. Cudno, ali ok, tako to ide.

Ipak, R8 je najcesci izbor vecine onih koji po svaku cijenu zele pobjedu, buduci da je 4WD nezamjenjiv na Suzuki u izravnim kontaktima. Papci, ali sto sad. Prava je steta sto nema evenata sa sve istim automoiblima, cisto radi ujednacenosti. Ali i to ce doci. Ukratko, super smo se zabavljali, cak smo uzeli i nekoliko pobjeda (obojica smo vozili F430), a imali smo i par opakih medjusobnih duela koji su trajali i po dva kruga. Prava steta da nema snimanja replaya, bio bi strasan materijal.

Naravno, ne trebam ni napominjati kako smo bili jedina prava gospoda na stazi i kako smo se jedini znali voziti medjusobno na 100% postenje. Sve u svemu, fakat jedva cekam te privatne lobbyje i prve utrke svih nas zajedno po 10 krugova.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Online Race
« Reply #17 on: July 29, 2008, 13:39:09 »
na toj suzuki svi voze AWD aute, probao sam voziti mercedesa i moram priznat da ih ložim u njemu, iako auto nije za utrkivanje. Najdraži su mi f430 i bmw m3, pravi gušt i zabava za utrkivanje
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #18 on: July 29, 2008, 13:53:20 »
Probat cu danas Mecku, bas sam sinoc o tome razmisljao kad sam vidio da ljudi vrlo uspjesno voze M3 ;D A bas me zanima i u sto bi se Z4 dao pretvoriti s dodatnom konjicom..

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #19 on: July 29, 2008, 16:40:24 »
Probat cu danas Mecku, bas sam sinoc o tome razmisljao kad sam vidio da ljudi vrlo uspjesno voze M3 ;D A bas me zanima i u sto bi se Z4 dao pretvoriti s dodatnom konjicom..

Kada ćete biti online (da se pridružim).....?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #20 on: July 29, 2008, 16:56:20 »
Danas iza 19 navecer smo se Danijel i ja dogovarali. Pa ako ces biti online, salji poruku i vidmo se u utrci. Vozimo zasad Suzuku na PP600 Pro, mozda i nesto drugo probamo. Sreca je da mene u pravilu server uvijek odabire kao hosta pa imamo kontrolu u svojim rukama nad svim idiotima koji se izbijaju ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Online Race
« Reply #21 on: July 30, 2008, 01:38:56 »
ja sam takoder za, samo recite koji dan i u  koliko sati 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #22 on: July 30, 2008, 10:58:37 »
Sinoc smo se Dzidza, Danijel i ja uspjeli pohvatati na Suzuki i palo je preko nekoliko mrak utrka. Jednu smo skoro zavrsili u 1-2-3 pobjedi, ali falilo je malo srece. Ipak, u utrkama gdje nas nisu pobili, uglavnom smo zasluzeno dominirali.

Palo je i preko nekoliko izravnih medjusobnih okrsaja na stazi, a uzeli smo i nekoliko pobjeda. No, postalo je vrlo komplicirano naci se u troje u jednoj utrci, bez obzira na razinu medjusobne komunikacije, buduci da jako puno ljudi vozi tu Suzuku.

Tri bijela F430 bili su strah i trepet citavoj zapadnoj Europi u papanskim Imprezama, Lancerima i R8 ;D

I poseban pozdrav Dzidzi - buduci da nikad prije nismo medjusobno vozili - fenomenalno utrkivanje, vrhunsko postenje i jedva cekam dan kada cemo svi zajedno voziti privatne utrke.

Offline Dax005

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 168
  • PSN id: DaX005 XBL tag:xDax360x
Re: Online Race
« Reply #23 on: July 30, 2008, 12:30:58 »
odite vi svi znate kud, ja prodam gt5p. smradovi  :'(

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Online Race
« Reply #24 on: July 30, 2008, 13:31:58 »
Prodo si Prologue!?

A vi koji vozite online, vozite ga jos vise i uzivajte. Nadam se sto brzem dolasku private lobbyja.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Online Race
« Reply #25 on: July 30, 2008, 14:50:49 »
odite vi svi znate kud, ja prodam gt5p. smradovi  :'(
A zašto si ga prodao?

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #26 on: July 30, 2008, 16:52:04 »
Žao mi je što jučer nisam sudjelovao... vratila mi se žena s operacije pa sam sada više preokupiran njome, a i smeta joj buka, ako će joj biti bolje za koji dan, vozit ću i ja. Nemojte sad odustati, pogotovo kad se poboljša fizika sudara u petak, nadam se da ću moći odvoziti koju sa kirurzima.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #27 on: July 30, 2008, 16:57:17 »
Dragi Tito, iako si bravar, i ti si Kirurg - i to najpoznatiji od svih ;D Zeni ti svakako zelimo brz oporavak!

Offline Dax005

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 168
  • PSN id: DaX005 XBL tag:xDax360x
Re: Online Race
« Reply #28 on: July 30, 2008, 18:51:27 »
odite vi svi znate kud, ja prodam gt5p. smradovi  :'(
A zašto si ga prodao?

Zato sto ga nitko nije igro, i zato sto sam bezveze gubio živce u online-u.
Di ste bili kad je grmilo?!
Svi igrali gta i mgs i cod4, pa sam primoran situacijom zamjenio gt5p za gta i nabavio još mgs i cod4 :D
ako dođu privatne trke kupit ću ga po 3. put onda :D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Online Race
« Reply #29 on: July 30, 2008, 22:08:10 »
e, sad ces ga kupiti jer za par mijeseci ce stici dugoocekivani update, nove staze, online poboljsanje itd. Jer updejtati ce ga dok God neizade GT5 ;)