GT Sanatorium & Archeology > GT5 Prologue

Online Race

<< < (2/32) > >>

ducatony:

--- Quote from: keko0013 on June 02, 2008, 02:03:53 ---Nema razloga lagati i nisam time sebe zelio uzdizati, vec samo pokazati da u online utrkivanju i nije bas neka mudrost pobijediti.

--- End quote ---

To i mislim. I to je tužno. Da ekipa ne zna vozit da je to strašno je stvarno istina. Probaj suzuku vozit.

keko0013:

--- Quote from: ducatony on June 02, 2008, 13:43:59 ---
--- Quote from: keko0013 on June 02, 2008, 02:03:53 ---Nema razloga lagati i nisam time sebe zelio uzdizati, vec samo pokazati da u online utrkivanju i nije bas neka mudrost pobijediti.

--- End quote ---

To i mislim. I to je tužno. Da ekipa ne zna vozit da je to strašno je stvarno istina. Probaj suzuku vozit.

--- End quote ---

Suzuku ne vozim dok god na raspolaganju imam Fuji. Ne da mi se gubiti zivce...

Probaj voziti Fuji s setupom za Imprezu koji sam postavio. Za razliku od serijskog setupa brzi si po krugu sigurno 2-3 sekunde, ako ne i vise. Auto je podesen za start iz mjesta, tako da u prvom krugu na ostatak konkurencije imas jos min 2 sekunde. Moja utrka ti se svodi da u prva dva zavoja rijesim utrku, a kasnije samo povecavam prednost. Nije toliko bitno s kojeg mjesta kreces jer u samom startu dostizes vecinu vozaca, a da ne pricam ako netko nema pogon na sve kotace...

ducatony:
Ma mogu ja krenut iz mjesta dobro i kad nije quattro auto bolje od većine, nije u tome stvar, ali na prvi zavoj jednostavno ne stignem prvi nego u gužvi jer nikad ne krećem prvi. Kaj si mijenjao u setupu? Tako mi je lakše zapamtit nego samo one nasumične brojke. Spušto si ga, malo mijenjao damper i stiffness, mjenjač skraćen, kaj još?

Titov pionir:
ducantony, ko da sam ja pisao tekst... ne daj bože da si prvi, odmah ograničena budala prekida utrku, Suzuku više puta ne završiš nego završiš, vjerujem keko da je bilo tako, Fuji se ne prekida toliko koliko Suzuka. I još nešto, imam osjećaj da je ekipa prokljuvila način private utrki. Naime, prošli tjedan sam u PP600 na Suzuki upao u utrku u kojoj je 8 ljudi imalo nick koji je izgledao ovako

GTP_Tuesday_pink
GTP_Tuesday_blue
GTP_Tuesday_yellow

i tako redom, bilo je osam boja, ljudi su bili iz Nizozemske. Taj isti dan sam vozio Fuji, kao i svaki dan sa Imprezom, i upao u utrku u kojoj je bila internacionalna ekipa, a SVI su vozili sa Dodge Viper SRT Coupeom, jedini ja sa Imprezom. Sljedeću utrku sam upao sa različtim autima, s time da je tamo bilo 5 ljudi iz Francuske čiji je nick počinjao sa GTPNet_(neki nick), nakon te opet sam upao u igru sa Viperima, stime da smo bili 2 Impreze i 10 Vipera, ovaj Imprezaš je odustao, ja sam bio treći u toj igri... Zanima me da li se nekome od vas dogodilo nešto slično....

Tomivav:
jako zanimljivo! ovo sto titov pionir kaze! stupite u kontakt s njima. valjda ce biti dobrodusni, pa reci ono sto su otkrili. a sigurno su nesto otkrili.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version