Author Topic: Online Race  (Read 88390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #45 on: November 12, 2008, 13:34:36 »
Jučer sam vozio No Mercy (opet) i dogodilo mi se nešto čudno. Kasnije sam zaključio da bi se utrka koju sam vozio mogla zvati "Titov pionir i deset lazara". Naime, pobijedio sam u no mercy utrci tako da, uzevši u obzir moje vozačke (ne)sposobnosti ova desetorica koji su ostali iza mene definivno mogu smatrati teškim lazarima ako sam ih ja uspio pobijediti. Kad vozim sa kirurzima, ja sam obično tu negdje zadnji od hrvatskih vozača, jedina mi je mala šansa ako je IvicaHR u blizini, u tom slučaju igramo derbi začelja, bolji je onaj koji je manje puta otišao u pijesak (Ivice, nadam se da se ne ljutiš, znaš da se zezam).

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #46 on: November 12, 2008, 14:16:16 »
U tome i je dobar NME jer je sve moguce, kako i treba biti. Ljudi koji imaju iskustva u voznji su uvijek konkurentni, ali cim dodje ekipa koja nije bas previse sati provela u ucenju voznje, odmah je sve drugacije.

Primjer je svakako GTR i evoksi - u pola prvog kruga se odmah vise-manje vidi kako ce zavrsiti utrka, naravno, ukoliko ne dodje do nenaddanih okolnosti. Ako netko vozi samo casual, onda je i u GTR ili evoksu lagan plijen za F430. Ali cim ih vozi iskusan vozac, nema sanse za dobar plasman.

A ako vozi Keko, onda ni F430 nema sanse protiv njega u F430, jer tip jednostavno nije normalan sa svojim konstantnim vremenima od 2:10 ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Online Race
« Reply #47 on: November 12, 2008, 14:29:52 »
A di nam je junior nestao? Kako se ono zove? jebemti, počeo sam opako zaboravljati :o

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #48 on: November 12, 2008, 14:51:31 »
A di nam je junior nestao? Kako se ono zove? jebemti, počeo sam opako zaboravljati :o

prasinar...hara po TT-ovima


Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Online Race
« Reply #49 on: November 12, 2008, 14:57:20 »
Da, primjetio sam da je na večini prvi!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #50 on: November 12, 2008, 14:58:37 »
Postaje mi vec neugodno zbog pretjerivanja...

Tu malu pednost sto imam vjerovatno mogu zahvaliti tome sto sam proveo malo vise vremena za volanom...dakle nije nista nedostizno. :)

Sve je dobro dok tzv. "junior" ne pocne voziti... ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Online Race
« Reply #51 on: November 12, 2008, 14:59:45 »
A šta je... i tebe ispegla? ;D


Neka juniora, i ja bi tako da sam mlađi

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #52 on: November 12, 2008, 15:07:03 »
Nije dugo vozio utrke, valjda ne zeli ubiti svaku volju u meni...obziran je... ;D

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #53 on: November 12, 2008, 16:51:30 »
Trenutno je otkrio čari rocka- igra Guitar Hero III.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Online Race
« Reply #54 on: November 12, 2008, 18:27:32 »
Baš mi je drago što mlađi sabijaju. ;D
A pioniru, reci mu da se ostavi te gitare :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Online Race
« Reply #55 on: November 12, 2008, 23:33:14 »
ja nemogu ispod 2:13:5xx sa f430 i kekovim set-upom da ga jeb...
mislim da je službeno zaključeno da je keko vanzemaljac i to dokazuje da vanzemaljci su dolaze u miru uostalom i THE STIG je isto "peacefull"
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #56 on: November 13, 2008, 12:05:22 »
Jučer se dogodilo nešto epohalno... Krene utrka, ja sa zadnjeg mjesta s GTR-om, naravno probijam se na vrh (kekov setup). Iza mene crveni F430 sa E.T.-jem za volanom (keko, mijenjaj nick u E.T.) Junački se držim do šikane pred startno-ciljnom ravninom, mala greškica i F430 je predamnom. Ali ja se ne dam, keki sam za vratom. Prođemo kompleks s zavoja, počinje uzbrdica i dugi lijevi zavoj, ja i dalje keki za vratom. I onda, trenutak dekoncentracije! Keko se jednostavno ne može nositi sa velebnim pritiskom iza sebe, popušta koncentracija i na ona dva desna zavoja prije nadvožnjaka keko, na žalost, ode u pijesak i ja preuzmem vodstvo, keko pada na 4. mjesto. Pošto F430 treba dosta vremena da se makne iz pijeska, uspijevam stvoriti određenu razliku (sve je to 2.krug). Ulazimo u treći, povećavam razliku nad drugoplasiranim, nakon prvog hairpina uključim rear wiew i vidim da keko napada elisea na 3. mjestu, prolazim veliki hairpin, solidno odradim ravninu i blagi lijevi prije šikane, prođem krug sa, za mene solidnih 2:10.788, opet pogledam iza, a ono.... nema keke, samo se u daljini vidi borba plavog evoksa i svjetlosmeđeg elisea.... Dolazi mi poruka, opet pukla veza....Eto, opet sam uspio pobijediti na no mercy, ali ostaje gorak okus pobjede, ipak nije bilo onog pravog obračuna na stazi.
Inače mi je jučer prašinar poslao poruku, malo je čovjek rezigniran jer ne uspijeva spustiti u free runu F430 ispod 2:09, a smatra da bi morao, jer učini neke greške pa ide 2:09....
I da ne zaboravim još nešto, spominjao je crorastafa neke luđake u eliseima. I ja sam ih susreo, jedan žuti i jedan plavi, od 3 utrke koliko sam bio sa njima, u sve tri su njih dvojica bili prvi i drugi.

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #57 on: November 13, 2008, 12:40:58 »
Lijepo bi vas zamolio da prestanete pretjerivati... >:(

Nisam od nikoga toliko brzi da bi se trebale praviti drame... To je samo igra koja nekom malo bolje lezi, a nekom ne...
Uostalom, niko ne pravi drame sto Zoky, Amar i ostali razvaljuju COD, a ja ne mogu ubiti sam sebe...

Gledajte to u okviru igre u kojoj uvijek netko trba biti prvi, drugi, treci,...,zadnji...

Igrajte, uzivajte i ne opterecujte se nepotrebnim glupostima...

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #58 on: November 13, 2008, 12:56:27 »
Još samo ovo, a onda ću prestati...

Rekao je Gary Lieneker da je nogomet igra u kojoj 22 igrača trči za jednom loptom, a pobijeđuju Nijemci. Ja bih to parafrazirao na ovaj način: Gran Turismo je virtualna utrka automobila u kojoj sudjeluje od 6-16 vozača koji se bore za pobjedu, a pobjeđuje Keko0013. Keko, to ti može služiti samo na čast, slažem se da je sve samo igra, ali se čovjek osjeća super kad na kraju vidi da je pobjednik netko kome u zagradama piše Hr. Inače, čovjek vidi gomilu razno raznih nickova, jučer sa vidio nick "inga_from_sweden".

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #59 on: November 13, 2008, 16:12:51 »
Moj facorit je ACA_GT_SERBIA, tip iskljucivo vozi GT-R i vjerovatno je apsolutno presretan sto uvijek moze pobijediti..