Author Topic: Online Race  (Read 88382 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: Online Race
« Reply #60 on: November 14, 2008, 10:46:36 »
Kad si vec kod Ace, postoi li jos koja stranica na "nasim" prostorima slicna ovoj i GTplanetu? 

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #61 on: November 24, 2008, 11:29:50 »
O bedastom PP sustavu smo već ovdje raspravljali nekoliko puta, ali bih ipak nešto savjetovao: Pokušajte, vi koji vozite No Mercy, uzeti Imprezu '07. Može se stisnut na maksimalno 603 PP, no efekt će vam biti nevjerojatan, ne garantiram da ćete lako pobjeđovati, no da ćete razbjesniti ekipu sa GT-R-ima i evoksima, sigurno hoćete. Pazite se, i jedni i drugi će vas, nakon što će vas bezuspješno napadati, pokušati izgurati u pijesak, stoga oprez.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #62 on: November 28, 2008, 09:39:39 »
Jučer sam vozio nove evente, za Fuji F 550 odabrao sam Imprezu '07. Iako se može nasvirati na max 546 PP, auto je killer za taj event, čak je brži od tuned evoksa, uopće nisam nešto prčkao po setupu, malo sam ga spustio i produžio odnose u mjenjaču, s time da vozim na kontroler pa sam, zbog obaveznih N3 guma ipak TC morao stavit na 1. U prvoj trci sam bio 3. u drugoj 2., onda sam pobijedio sljedeće 3 sa min 6 sec prednosti pred drugoplasiranim, nakon toga sam odustao jer mi više nije bio gušt voziti bez imalo uzbuđenja na stazi. Mislim da niti neću stavljat magični Kekov setup jer je Impreza takva kakva je toliko premoćna da Kekov setup za sada nije ni potreban.
Daytona road PP650 na S2 također zanimljiva, onako na prvu mi je F430 sjeo bolje od GT-R-a no potrebno je malo više (odigrao sam svega 4 trke) da bi se iskristalizirao najbolji auto za to.
GT Citroen na Suzuki je zanimljiv jer trebaš voziti "by using the Force", barem ja. Pošto mi pokazivač u kojoj sam brzini puno znači, a GT ima onakav "beskonačni" mjenjač, biti će potrebno malo više vježbanja da se odredi optimalna brzina prolaska kroz pojedine zavoje, u svakom slučaju, isto zanimljiv event. Jedino mi je žao što su Californiju na Eigeru stavili u onaj srednji nivo, bilo bi zanimljivo voziti taj event u PRO No Mercy modu.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #63 on: November 28, 2008, 10:00:43 »
Daytona Road je mrak event, F430 je proprilicno konkurentan svemu, ali treba biti strasno konstatan.

Suzuka CitGT je besmislica, ali auto je zabavan, pogotovo kada gledas iz kabine kroz nisan kako nabire brzinu na ravnini :) Steta samo sto malo ljudi to vozi, ja sam jucer vozio iskljucivo 1-na-1 utrke.

Na Fujiju sam vozio TVR Tuscan i bio uverljivo nikakav :) Previse wheelspina, premalo snage, ali bilo je zabavno. Ipak, danas cu probati s nekim drugim autima, to sam zadnje vozio pa mi se nije dalo vise - ali je zbog guma daleko najizazovniji event.

Potpuno se slazem za Cali na Eigeru, to bi bio strasan Pro event, pogotovo na N1 ili N2 gumama.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #64 on: November 28, 2008, 11:28:55 »
Ne znam je li tko skužio, ali CitGT u rikverc ide isto kao da ga voziš normalno: moš ga stisnut 250 Km/h u rikverc.... Inače, mislim da bi na Daytona roadu (konačno) mogao doći do izražaja i F599, jučer ga je vozilo par ljudi i to prilično dobro....

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: Online Race
« Reply #65 on: November 28, 2008, 11:44:57 »
Malo sam zapostavio GT, znate kako je bilo malo društva pa smo igrali PES i TW. Ništa na netu. A i obje igre se više slažu sa konzumiranjem nedopuštenih fluida za maloljetnike. Mislim da ću se za vikend malo posvetiti GT-u. Počevši od danas.
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #66 on: November 28, 2008, 11:47:04 »
Mene s Citroenm GT smetaju dvije "sitnice":

1. nema pogleda unatrag u unurasnjos, vec je pogled "cist", kao u bumper-camu. OK, znam da auto nema pogleda unatrag, odosno da se unatrag nista ne vidi, ali onda su barem mogli napraviti da se unatrag vidi kao pogled s ekrana nekakvog ili statijaznam,

2. nakon sto ga se vozi, mjenjac se u opcijama automatski prebacuje na "automatic", pa ga treba vracati na "manual" za iduce utrke s normalnim autima.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #67 on: November 28, 2008, 13:16:13 »
Ono što me smeta i to jako, je to da je na žalost, opet jedna velika većna auta tipa SL65, M3, 350Z, DB9 opet nekonkurentna želite li barem malo sudjelovati u borbama za vodeće pozicije. Odvozio sam nekoliko trki na prošlom No Mercy eventu sa SL65 i DB9, bio sam, naravno, u donjoj polovici plasmana ali je bilo vrlo zanimljivo sudjelovati u nekim borbicama na začelju, u pitanju su vrlo interesantni auti za vožnju. Na žalost, opet ni u ovim online eventima ti sjajni auti uopće neće doći do izražaja. CitGT je, ajde, interesantan do određene mjere, no ipak ne toliko da bi ga s užitkom vozio svaki dan na Suzuki (za razliku od prošlog eventa koji mi je bio super). Sve u svemu, GT5P sa tim autom nije dobio bogzna što, pitanje da li je uopće dobio išta, za razliku od Californije koja je definitvno osvježila evente.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Online Race
« Reply #68 on: November 28, 2008, 14:46:39 »
ove aute koje si nabrajo sl, db9 je u biti realno da u utrkama nisu konkurenti jer im staza nije "prvotna namjena" to su GT(grand touring) auti namjenjeni za prelaženje velikih daljina u kratkom vremenu, M3 i 350Z ok 350Z ima koju kilu viška dok m3 pa neznam dobar je auto boo evo ja nakon što završim s ovim idem malo igrat ;)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline aleska

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 22
  • psn id: SLO-aleska ; PureGT_aleska
    • http://honourabledrivers.com/forum/index.php
Re: Online Race
« Reply #69 on: November 28, 2008, 15:12:57 »
Sinoć sam ja i moji frendovi iz PureGT i TeamHD vozili po Daytoni.
Mogu reči da je ferrari cali i 430 prava solucija za to.Ako staviš pp na 649 tako da startuješ više naprjed nije teško završiti na podiumu.
Dopada mi se to što možeš sa više različitih avta biti dovoljno brz za pobjedu.
Ostale evente testiramo danas i sutra,tako imamo ugovoreno. 8)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #70 on: November 28, 2008, 15:31:19 »
A koja je to ekipa PureGT i TeamHD? Od kuda su? Nikada nisam vidio nikoga s tim prefiksima u imenu?

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Online Race
« Reply #71 on: November 28, 2008, 15:40:07 »
A koja je to ekipa PureGT i TeamHD? Od kuda su? Nikada nisam vidio nikoga s tim prefiksima u imenu?
I tako se dočekuju novi članovi  ???
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline aleska

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 22
  • psn id: SLO-aleska ; PureGT_aleska
    • http://honourabledrivers.com/forum/index.php
Re: Online Race
« Reply #72 on: November 28, 2008, 15:48:19 »
A koja je to ekipa PureGT i TeamHD? Od kuda su? Nikada nisam vidio nikoga s tim prefiksima u imenu?


http://honourabledrivers.com/forum/index.php



Za TeamHD link dobiješ kasnije ne radi server sada.

Offline Titov pionir

  • Politicki Etiketiran
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 883
  • PSN-ID: TitovPionir
Re: Online Race
« Reply #73 on: November 28, 2008, 15:54:08 »
ove aute koje si nabrajo sl, db9 je u biti realno da u utrkama nisu konkurenti jer im staza nije "prvotna namjena" to su GT(grand touring) auti namjenjeni za prelaženje velikih daljina u kratkom vremenu, M3 i 350Z ok 350Z ima koju kilu viška dok m3 pa neznam dobar je auto boo evo ja nakon što završim s ovim idem malo igrat ;)
Pazi, to su automobili koji se nalaze u garaži igre GT5P. Samim time se podrazumijeva da su oni tu da se voze u eventima, a ne da budu u garaži, a da se auti koji se koriste u online eventima svedu da F430, GT-R, Imprezu, Evo i Elise. Onda su mogli napraviti igru samo sa tih 5-10 automobila jer se po tvojoj logici u igru mogu staviti samo automobili konkurentni za utrke, a "grand touring" autima tu nije mjesto. Ne znam da li si probao, no veliki je gušt voziti SL65 ili DB9 na samoj granici, auti se ponašaju jako interesantno, no ako nema (a nema) barem malo adrenalinske borbe, onda za mene to nije to. Smatram da bi se super zabavili ako bi bio neki PRO event sa M3 ili DB9, no opet ponavljam, PP550 za imprezu i PP550 za DB9 su nebo i zemlja i to me žalosti.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Online Race
« Reply #74 on: November 28, 2008, 15:57:28 »
I tako se dočekuju novi članovi  ???

Pa kako da drugacije pitam?

Thanx Aleska, jednostavno nisam nikad vidio te ekipe. Ajde, probat cemo se utrkivati onda za vikend, mozda naletimo na Daytoni negdje.

Smatram da bi se super zabavili ako bi bio neki PRO event sa M3 ili DB9, no opet ponavljam, PP550 za imprezu i PP550 za DB9 su nebo i zemlja i to me žalosti.

Potpuno se slazem Tile. Ja sam jucer namjerno gazio TVR, ali jednostavno nema nikakve sanse. Njegovih 550 su nebo i zemlja prema ostalima zbog guma i gripa i to je fakat bezveze. Zabavno je utrkivati se na zacelju protiv onih koji ne znaju voziti ni kad im das GT-R, ali globalno se sad vidi koliko PP sustav na ovaj nacin nema smisla.