Author Topic: GTSurgeons Team  (Read 36288 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTSurgeons Team
« Reply #30 on: March 14, 2009, 14:02:00 »
Što uopće nije loše ako želite voziti... sad možete biti prilično sigurno da ćete biti na miru pa se lijepo izdogovarajte i peglajte

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: GTSurgeons Team
« Reply #31 on: March 16, 2009, 15:23:40 »
Suzuka F430
Petak u 19:05
           19:25
           19:45
           20:05
           20:25
           20:45

U slučaju dissconecta starta se npr. dissconect je u 19:13 starta se sljedeci put na 15,ak je u 21 onda u 25 kuzite?

Napravite ID tipa GTSurgeon_svoj nick npr: GTSurgeon_zujo

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: GTSurgeons Team
« Reply #32 on: March 16, 2009, 16:34:25 »
I, kakvi su dojmovi? Napišite koje slovo
Tokom same utrke na Daytoni kao i kad se utrkujemo protiv strendžera, naravno uzbudljivo je. Daytona 650pp traje 10 krugova pa smo bili jaako fini jedni oprema drugima i kad se raspršimo onda smo se međusobno sačekivali,da bi smo se lovili 3-4 kruga dok se opdet jedan od nas ne bi izvrtio i sl. pa smo se opet okupljali...Zbog pretjerivanja sa gentlemanskim manirima utrke su malo gubile draž. Hm, pa ako netko i pobjegne, tvoje je da voziš kao i da je tu ispred tebe...nitko ne garantuje da u narednom krugu on neće pogriješiti i hopa...opet smo na okupu. Za Daytonu na kojoj se stvarno izgubi mnogo vremena ako se izvrtiš na izlazu iz šikane i još kad uzmemo u obzir da utrka traje 10 krugova t.j. cca 19 minuta utrka "sačekuša" i ima opravdanja. Za Suzuku bih predložio da vozimo svoja najbolja vremena kao i protiv stranaca. Na Suzuka F430 fairplay je mnogo slabiji nego na Daytoni i dešavat će nam se da nas n.p. prgavi holandez napuca u pržinu :-\ Stoga apelujem na fahrere da ne vozimo sačekušu 8)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTSurgeons Team
« Reply #33 on: March 16, 2009, 17:03:51 »
Otprilike sam i mislio da će biti tako... ukratko, bez Private Lobby-a i Voice Chata sve je to zaqurac

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GTSurgeons Team
« Reply #34 on: March 16, 2009, 22:38:18 »
Ne bi rekao da je na Suzuki fair play slabije izrazen vec je mogucnost pogreske puno veca.
Meni se dosta puta desilo da nekog dotaknem i on izleti. Ali to nikad nisam namjerno napravio, vec mi se to uglavnom dogodi kad sam od nekog brzi i on uspori na mjestu gdje ja ne usporavam ili ima tocku kocenja, iz neobjasnjivih razloga, 50 m prije mene. Mislim da se vecina izletanja i dogodi zbog takvih situacija i da stvarno ima jako malo onih koji ce te namjerno izgurati. Takvih situacija je jos vise gdje se vozi razlicitim autima, a pogotova na razlicitim gumama.

Moje mislje je da nikome ne treba biti prepreka da ne vozi zbog toga da ce ga neki indijanac namjerno napucati. Po mom vidjenju toga stvarno ima uzasno malo. I ako ima, onda su to izolirani slucajevi.   

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: GTSurgeons Team
« Reply #35 on: March 17, 2009, 13:49:49 »
Ajde napravit nove IDe ovako

Napravite ID tipa GTSurgeon_svoj nick npr: GTSurgeon_zujo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GTSurgeons Team
« Reply #36 on: March 17, 2009, 14:23:50 »
Ajde napravit nove IDe ovako
Napravite ID tipa GTSurgeon_svoj nick npr: GTSurgeon_zujo

Ajde ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTSurgeons Team
« Reply #37 on: March 17, 2009, 14:28:36 »
Pa Amare? Prijatelju?

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: GTSurgeons Team
« Reply #38 on: March 17, 2009, 15:40:22 »
Gle,zujo nemoj krivo shvatiti ali nemam volje raditi novi acc samo zbog "GTSurgeon"! A iskreno se nadam da nećeš ni ti jer po.piz.dim kad mi se počneš ulogiravati i odlogiravati sa svoja tri acc-a! A pogotovo kad igram na CRT-u pa mi to izleti preko pola ekrana i tako 3-4 puta u minuti!
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: GTSurgeons Team
« Reply #39 on: March 17, 2009, 16:46:48 »
Gle,zujo nemoj krivo shvatiti ali nemam volje raditi novi acc samo zbog "GTSurgeon"! A iskreno se nadam da nećeš ni ti jer po.piz.dim kad mi se počneš ulogiravati i odlogiravati sa svoja tri acc-a! A pogotovo kad igram na CRT-u pa mi to izleti preko pola ekrana i tako 3-4 puta u minuti!
Da te addam na još 2? ;D ;D ;D

Offline zujo

  • Primarius
  • ***
  • Posts: 150
  • psn id: zujo19
Re: GTSurgeons Team
« Reply #40 on: March 18, 2009, 16:56:36 »
Tko vozi u petak? 8)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTSurgeons Team
« Reply #41 on: March 18, 2009, 23:32:50 »
@amar ;D ;D ;D care LOLčina ko kuća

anyway ja ču vozit ako budem stigao, malo sam si nakupio ovih seminara i ostalih sranja sa faksa pa moram to krpat ali nadam se da ću stići odvozit barem jednu ili dvije utrke i vozim pod standardnim nickom toni_cro i ne mjenjam ga, mislim da nema potrebe za tim nickovima toliko, bože mili pa nema nas 200 da nemožemo naučit barem pola imena
www.motori.hr

if in doubt, go flat out