Author Topic: (X360) Forza 3 - nesluzbeni topic  (Read 79648 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #45 on: July 10, 2009, 23:51:41 »
niko ;D

prema onome što sam pročitao u GP čini se kao dobra igra, ako je frend nabavi ću otić vidit kako izgleda uživo
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #46 on: July 14, 2009, 10:36:48 »
Hm, hm.. Flipanje automobila kazu? Malo glupo napravljeno, ha?

http://gamersyde.com/stream_forza_motorsport_3_le_mans_gameplay_60fps-12069_en.html

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #47 on: July 14, 2009, 10:50:31 »
meni čak ni to flipanje nije problem, već je problem što se nastavi voziti kao da nije ništa bilo, pretpostavljam da je damage isključen
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #48 on: July 14, 2009, 13:20:48 »
Da, isključen je damage. A tako inače i vozi većina klinaca online ;D Sjećam se da sam znao kreirati utrke sa manualnim mjenjanjem, damage on, isključene linije za kočenje, traction off i sve ostale normalne stvari i da nitko nije htio voziti...

I nije mi jasno zašto se zamarate s nečim što ćete igrati mjesec, dva...?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #49 on: July 14, 2009, 22:44:23 »
I nije mi jasno zašto se zamarate s nečim što ćete igrati mjesec, dva...?


Mjesec - mjesec ;)

Evo i slika pravih automobila, a ne kanti:




A na ovom linku ima i dzipova i svega jos, uz nezaobilazan komentar kako je ipak na krau nepobitna cinjenica da se nitko na ovom svijetu ne moze nositi sa Polyphonyjem kada je u pitanju grafika - izmedju svega ostalog. Mozda se mogu sustici neki standardi, ali i to sustizanje je u klasi od pet sekundi po krugu, spustiti na tri sekunde po krugu. Ali je nakon 10 krugova to opet citavih pola minuta brale. Otprilike ono sto Keko radi svima ostalima ;D:

http://www.gamersyde.com/news_forza_3_sports_cars_and_suvs-8255_en.html

Bit ce to ok, ali sad je vec ocito gdje je tko i tako to..

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #50 on: July 15, 2009, 00:17:40 »
Amare, tako preočito favoriziraš GT over Forza da bih ti najradije dao pusu.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #51 on: July 15, 2009, 00:21:03 »
Ne favorizira on ništa već jednostavno sagledava činjenice...


Meni je film definitivno puknuo onog trena kad sam vidio funkciju tipke BACK... mogu napraviti GT na kvadrat, ali kod mene su popušili

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #52 on: July 15, 2009, 00:23:37 »
btw... treća red, treća slika desno na ovome linku što si ga stavio... pogledaj koliko je staza široka?! Staza je inače iz prošle igre no ne sjećam se da je bila tako velika...

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #53 on: July 15, 2009, 00:40:08 »
E stingesu, tako ti je isto i sa fps na konzoli.dok nema misa nema ni fps-a na konzoli, a isto ih igraš. Nisu svi stvoreni da mogu jednako dobro voziti,a htjeli bi voziti pa im treba malo olakšati.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #54 on: July 15, 2009, 00:43:02 »
Evo, malo sam pregledao slike, i mogu reći da se događa ono što sam očekivao. Nakon onih prvih superiornih slika, Forza 3 poprima oblik kakav će  imati kad izađe. Znači, kad pogledamo i usporedimo ove slike sa GT5 i GT5P, očit je manjak detalja. Auti su "plastični" i nerealni. Sve to možemo prihvatiti ako od Forze 3 očekujemo da bude samo odlična simulacija vožnje, ali ako očekujemo od Turn 10 najavljivanog GT Killera malo ćemo se razočarati. Koliko god dobri programeri oni bili, ipak je jedan Polyphony i koliko god resursa T10 izvukao iz X360 i njegove grafičke snage, Kazunorijevi štičenici zaduženi za grafiku GT5 a bome i ostale aspekte igre (nikako mi riječ igra ne ide uz GT) izvlače još više (vjerojatno blizu 100%) iz nominalno očito jačeg PS3. Naravno, govorim o cjelokupnom paketu, koji će izvjesno biti puno zaokruženiji kod GT5 nego kod Forze 3. You haven´t seen nothing yet.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #55 on: July 15, 2009, 11:58:01 »
Nista ja ne favoriziram, oci su dovoljne ;)

Sjajan posao, bez daljnjeg - s ovim su mozda uzeli 2. mjesto u opcem svjetskom poretku na podrucju grafike, izrade 3D objekata samiih vozila i modeliranja detalja (treba jos vidjeti kako ce doista izgledati Shift koji ima stvarno predivne modele) - ali prvo mjesto je nedostizno potpuno.


Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #56 on: July 15, 2009, 21:50:40 »
Forza3 izgleda odlično i vjerovatno će se igrat odlićno.Nooo ponovit ću se neznam koji put,sve ostale igre od kojih su neke sjajne dođu mi ko poluvrijeme između dva GTa i MGSa.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #57 on: July 15, 2009, 23:30:20 »
Potpisujem, Turok. Prave vrijednosti se cijene, ostalo su igre i igrice. Možemo raspravljati i uspoređivati, ali svi mi (osim možda Stingera koji je uvijek u nekom konfliktu što s ostalima, što sa sobom) znamo što vrijedi. To je ono što ovaj forum čini posebnim. Šmrc...
Stingeru, šalim se, nemoj me bannati, Tite ti.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #58 on: July 15, 2009, 23:35:58 »
Ma gle, nekom vrijedi i Wii i svi Mario naslovi. Ne možeš reć da su u krivu. Svako ima svoje mišljenje. Svi su u pravu.
Ali i ja osobno mislim da je Forza 3 vrijedna odigravanja i posjedovanja. I kupnje volana ako se para ima...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: (X360) Forza 3 - Nesluzbeni topic
« Reply #59 on: July 16, 2009, 00:07:54 »
Naravno. Ako imaš X360 onda je Forza 3 must have. Ali pravi ljubitelji autosimulacija voze na PS3. Ili imaju sve platforme. Ne podcjenjujem ni jednu platformu, Yoshi's Island je i meni jedna od najdražih igara. Ali GT i MGS su najveća imena u gaming industriji.